Patys protingiausi (ir nelabai...) Zodiako ženklai

 (42)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

12 vieta
Avinas

Garbinga 12 vieta Avinams atitenka tikrai ne dėl kvailumo. Pirma, šio teksto autorius dar nori pagyventi, antra, tai vis tik nėra tiesa – Avinai tikrai nėra kvaili. Nors žvelgiant iš šono gali pasirodyti, kad Avinai iš esmės prieš veikdami nemąsto, vis dėlto teigiamam veiksmų rezultatui, kaip bebūtų keista, tai įtakos neturi. Jei vis tik dangus nugriūtų ant žemės, o neapgalvoti Avino poelgiai baigtųsi negatyviais padariniais, šio Zodiako ženklo atstovai paprasčiausiai apsimestų taip sumanę iš pat pradžių. Tenka pripažinti, kad šioje srityje lygių jiems tiesiog nėra.

11 vieta
Žuvys

Nors proto šio ženklo atstovams netrūksta, jis tiesiog Žuvims nėra reikalingas. Juk daug mąstyti kenksminga: intuicija neabejotinai dėl to nukenčia, mentalinės žinutės į dangaus kanceliariją ilgiau keliauja. Vis tik tenka pripažinti, kad Žuvų ženklo atstovai vadinami tikrų tikriausiais genijais ir tai toli gražu nėra išsigalvojimai. Ar kada esate mėginę užuot vadovavęsi protu pirmenybę teikti intuicijai? Tiesa, egzistuoja viena gyvenimo sritis, kurioje Žuvys vis tik nėra linkusios vadovautis intuicija. Tai su finansais susiję klausimai.

10 vieta
Jautis

Jaučiai vadovaujasi logika, kad kvailių mokyti nereikia. Matyt būtent dėl to jie niekuomet nepuola visiems aiškinti, ką ir kaip reikėtų padaryti. Užtai po fakto kinkuoja galva ir priekaištingai žiūri į aplinkinius tuo visažiniu žvilgsniu, reiškiančiu "Aš gi žinojau, kad taip ir bus...". Proto Jaučiams tikrai netrūksta, bet būtų gerai savo išminties perliukus pažerti ne tuomet, kai viskas jau padaryta.

9 vieta
Vėžys

Smegenis lavinti rekomenduojama visą gyvenimą, taigi taip ir elgsimės. Tiesa, apie tokio lavinimo metodus niekur nieko pasakyta nebuvo, o tai reiškia, kad žinių, gautų mokykloje ar aukštojoje, turi pakakti. Kitaip tariant, iki pensijos galima atsipalaiduoti. Tikrai neverta pastangų eikvoti visokiems menkniekiams. Protas reikalingas tam, kad retkarčiais su protingu žmogumi būtų galima pasikalbėti.

8 vieta
Skorpionas

Šio ženklo atstovų atveju genialumas ir piktadarystė – suderinami dalykai. Kyla klausimas, kodėl Skorpionas neatsidūrė pirmoje vietoje ir kodėl šiame sąraše yra kitų Zodiako ženklų atstovų. Juk su tokiu protu galima užkariauti Visatą! Koją šiam Zodiako ženklui pakiša emocionalumas ir spontaniškumas. Jeigu jis nebūtų toks karštakošis ir prieš darydamas gerai pagalvotų... Gal ir užimtų garbingą pirmą vietą šiame sąraše.

7 vieta
Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai nemažą protą gavo bendrąja tvarka, o štai naudojimo instrukciją pasiimti vis tik pamiršo (pametė, išskalbė su džinsais, dėl neatsargumo apipylė raudonuoju vynu ar kt.). Taigi dabar Svarstyklėms visai nėra aišku, kur gi tas racionalaus mąstymo mygtukas, ir kaip sustabdyti švytuoklę, besiblaškančią tarp „geriau nereikia“ ir „būtina“. Kita vertus, kai dangaus kanceliarija pagaliau pasiūlė deficitinę mokėjimo palaikyti harmoningus santykius su aplinka prekę, Svarstyklės visus išstumdė ir išsiveržusios į priekį griebė šią dovaną. Panašu, kad ši savybė jiems padeda susidoroti su visomis užklumpančiomis negandomis.

6 vieta
Ožiaragis

Tenka pripažinti: jei Ožiaragiai pasidalintų nedidele turimo proto dalele su kenčiančia žmonija, gyvenimas visiems būtų gražesnis. Pakanka vien to, kad Ožiaragiai žino viską. Tiksliau pasakius, jie žino absoliučiai viską. Vienintelis dalykas, kurio Ožiaragiai nežino, - kad kartais geriau patylėti, nes nuolatinis vadovavimas erzina, o susierzinę žmonės neklauso protingų patarimų.

5 vieta
Liūtas

Liūtai tikrai labai protingi. Jie be didesnių pastangų viską supranta, o mąstymo guvumą išsaugo iki gilios senatvės. Vis tik galingo savo proto turtus Liūtai eikvoja ne teikdami pagalbą dėkingai žmonijai, ne didiesiems atradimams ir net ne asmeninių turtų kaupimui. Šio ženklo atstovai tiesiog kuria grandiozinius planus. Visada. Taigi vos nubudę ryte ir atsisėdę ant apmąstymų sosto jie ima kurti tuos planus, na, o įgyvendinti juos – tai jau, savaime suprantama, nekarališkas reikalas.

4 vieta
Vandenis

Vos šiek tiek iki lyderių trejetuko pritrūko Vandeniams, kurie šiuo metu, be jokios abejonės, labai įsižeidė. Jie tikėjosi likti 12 vietoje ar netgi atsidurti už vertinimo ribų. Vandeniai linkę demonstruoti savo tariamą kvailumą ir iš tiesų išskirtinio kretiniškumo lygmenį elementariose gyvenimiškose situacijose. Nepasiginčysi – iš tiesų genialu. Vis tik tenka pripažinti, kad Vandeniai tik apsimeta ir tokiu būdu mėgina nuslėpti aštrų savo protą, kad nebūtų „įdarbinti“ spręsti pačias įvairiausias nuobodžias problemas.

3 vieta
Dvyniai

Esmė slypi ne tik proto aštrume ir išskirtiniuose analitiniuose gebėjimuose, bet ir visiškai nevaldomoje Dvynių fantazijoje. Šie žmonės tokie originalūs, kad geba atrasti išeitį kone kiekvienoje situacijoje. Tiesa, galbūt ne visai sąžiningais metodais... Taigi skiriame šio ženklo atstovams medalį ir tuoj pat jį iš jų atimame, nes gudrauti vertėtų mažiau.

2 vieta
Mergelė

Sidabro medalis pelnytai skiriamas Mergelių ženklo atstovams, nes šie žmonės galvoje turi kompiuterį, o anksčiau, kol dar kompiuterių nebuvo, ten buvo saugomi nacionalinės bibliotekos tomai. Trumpai tariant, Mergelė smegenų visada turėjo daugiau nei vidutinis populiacijos narys, todėl šio ženklo atstovai tampa gerbiamais mokslininkais ir dedukcijos genijais. Tiesa, kai Mergelės pasitelkusios sterilią ir aštrią lyg skalpelį logiką mėgina lįsti į žmonių sielų gelmes, nieko gero tikėtis nevertėtų.

1 vieta
Šaulys

Laikas susipažinti su didžiausiu protinguoliu - Šaulio ženklo atstovu. Mąstymo srityje šis ženklas pasižymi išskirtinėmis savybėmis: išlavintu intelektu, gyvenimiška išmintimi, gebėjimu ir noru mokytis visą gyvenimą, minties aštrumu ir turimais sugebėjimais pačių įvairiausių mokslų srityse. Trumpai tariant, Šaulių protas tiesiog fantastiškas. Deja, nepavyko rasti nė vieno Šaulio, kuris deramai galėtų paaiškinti, kodėl vis tik neretai jis elgiasi kaip tikrų tikriausias kvailys. Panašu, kad atsakymas į šį klausimą vidutinybėms nebus atskleistas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.