Paslaptingoji mažosios Paulinos dingimo istorija - kaip tėvai galėjo nepažinti savo dukters?

 (9)
© COSMOPOLITAN montažas / Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1922 metai. Dvimetė Paulina Picard žaidžia savo tėvų fermoje, Prancūzijoje. Paulinos tėvai ramiai sukiojasi namuose, kartkartėmis žvilgtelėdami į savo dukterį, tačiau vieną kartą atsisukę už lango savo dukters nepamato. Mergaitė dingo.

Persigandę Paulinos tėvai iškart nuskubėjo į policijos nuovadą: visame mieste buvo iškabinėti skelbimai, mergaitės puolė ieškoti ne tik pareigūnai, bet ir gausus būrys miestelio gyventojų, visi sutelkė bendras jėgas - mergaitė negalėjo toli nueiti, o ir pagrobimo teorija buvo sunkiai tikėtina, juk vaikas žaidė savame kieme, o visai šalia buvo jos tėvai.

Praėjus kelioms savaitėms, šeima gavo pranešimą, kad panaši mergaitė pastebėta Šerbūre. Klaidžiojančią mergaitę pastebėjęs policininkas nuvežė ją į prieglaudą ir iškart susisiekė su pareigūnais. Mergaitės mamai buvo parodyta mažylės nuotrauka, kurią išvydusi ji apsiverkė iš laimės - jos dukrelė pagaliau atsirado. Picard šeimyna sėdo į traukinį ir išvyko į Šerbūrą.

Tačiau kažkas buvo ne taip. Praėjus porai valandų sutuoktiniai suprato, kad mergaitė jų neatpažįsta. Ji atrodė lygiai taip pat, kaip jų mažylė, tačiau elgėsi labai neįprastai. Tėvai nusprendė, kad tai - patirto streso ir baimės pasekmė, todėl kantriai laukė, kol mergaitė atsigaus ir vėl pasijus kaip namuose. Tuo metu išleistame laikraščio Le Matin straipsnyje pasakojama, kad visi šeimos nariai yra labai laimingi dėl jos sugrįžimo. Pauliną atpažino ne tik šeima, bet ir kaimynai bei vietiniai policijos pareigūnai, todėl niekam net nekilo klausimas, kaip maža mergaitė per porą savaičių sugebėjo nukeliauti 320 kilometrų.

Paulina buvo rami ir drovoka, ne iškart atpažino gimtąjį dialektą ir namuose elgėsi tarsi svetima. Tik praėjus porai savaičių ji apsiprato ir atsipalaidavo, tačiau tėvai jau buvo sunerimę - ar gali būti, kad vaikas taip stipriai pasikeistų?

Praėjus dar porai savaičių laikraštyje pasirodė bauginantis straipsnis: maždaug už kilometro nuo Picardų šeimos fermos, dviratininkas rado mergaitės kūną. Kūnas buvo pradėjęs irti, o galūnės ir galva buvo nukirsta. Šalia buvo sudėti mergaitiški drabužiai. Ponia Picard iškart atpažino, kad tai jos dukters Paulinos apranga. Policijos pareigūnai ir savanoriai ne kartą šukavo tą vietovę, todėl buvo akivaizdu, kad kūnas buvo neseniai atneštas ir paliktas. Netoliese nuo kūno buvo rasta ir galva, tačiau ji buvo pernelyg didelė, kad galėtų priklausyti tam pačiam kūnui.

Neatsakyti klausimai

Šerbūre rasta mergaitė atrodė lygiai taip pat, kaip dingusi Paulina, tačiau elgėsi labai neįprastai. Kaip tėvai galėjo apsigauti ir sumaišyti savo vaiką su svetimu ir kur tokiu atveju dingo surastos mergytės tėvai, kodėl jos niekas neieškojo? Picard šeimynai teliko pripažinti, kad jie apsigavo. Mergaitė buvo išsiųsta į globos namus ir jos istorija ties tuo užsibaigė - niekas nežino, koks mažosios Šerbūro mergaitės likimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.