Pasitikrink: ką tau reikėtų keisti savo gyvenime

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šis trumpas testas padės pažvelgti į skirtingas tavo gyvenimo sritis ir išsiaiškinti, kurios iš jų tau teikia džiaugsmą ir ką vis dėlto gyvenime turėtum keisti. Atsakyk į žemiau esančius klausimus TAIP arba NE.

1 DALIS: asmeninis tobulėjimas

Ar tu dažnai randi laiko paskaityti knygą, pažiūrėti gerą, kritikų palankiai įvertintą filmą, apsilankyti teatre?
Ar galėtum ilgai negalvojusi pasakyti paskutinės skaitytojos knygos, žiūrėto filmo ar matyto spektaklio pavadinimą?
Ar tu turi kokį nors pomėgį, tarkim, sportas, kokios nors srities kursai ir pan.?
Ar tu galvoji, kad tau reikėtų tobulėti asmeniniame gyvenime, įgauti daugiau patirčių?

2 DALIS: profesinis tobulėjimas

Ar tu retai vėluoji į darbą?
Ar galėtum išvardinti 3 užduotis, kurių įvykdymu tu gali pasidžiaugti šią savaitę?
Ar galėtum konkrečiai įvardinti, kas tau patinka tavo darbe. Atrastum bent 3 didelius savo darbo pliusus?
Ar matai savo profesinio tobulėjimo perspektyvą per artimiausius metus?

3 DALIS: asmeninis gyvenimas

Ar pastaruoju metu dovanojai ką nors savo antrajai pusei, maloniai nustebinai jį kuo nors?
Ar pastaruoju metu tavo antroji pusė tau ką nors dovanojo, nustebino tave?
Kaip manai, ar jūs būsite kartu po 5 metų?
Ar būtum pasiruošusi mirti kartu su mylimuoju tą pačią dieną?

4 DALIS: socialinis gyvenimas

Ar tu reguliariai mataisi su draugais savo noru, o ne dėl to, kad reikia?
Ar galėtum spontaniškai išvardinti 3 jūsų draugystės vertybes?
Atsakyk sąžiningai: ar moki nuoširdžiai pasidžiaugti draugų pasiekimais?
Ar sulauki draugų palaikymo, kai tau jo reikia?

Už kiekvieną TAIP atsakymą skirk sau po vieną tašką, sudėk juos ir paskaityk atsakymą.

13-16 balų. Tavo gyvenimas harmoningas, kiekviena sritis užpildyta ir teikia tau džiaugsmą. Stenkis ir toliau išlaikyti balansą tarp namų, darbo, santykių ir laisvalaikio. Ir, žinoma, pasidžiauk pati už save – toli gražu ne visų gyvenimai tokie gražūs.

8-12 balų. Panašu, kad kažkurioje srityje tu surinkai mažokai taškų. Vadinasi, būtent tai sričiai dabar turėtum skirti kiek daugiau dėmesio, kad tavo gyvenime įsivyrautų harmonija. Jei atlikusi testą pastebėjai, kad visose srityse yra šiokių tokių spragų, tuomet skirk sau laiko ir gerai pagalvok, kokius esminius pokyčius tau reikėtų padaryti savo gyvenime. Kartais užtenka pakeisti vieną dalyką ir viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Ko tau neužtenka? Kas galėtų tave nudžiuginti? Ko trūksta iki pilnos laimės? Pabandyk sau atsakyti į šiuos klausimus.

0-7 balai. Greičiausiai ne viskas taip jau blogai, kaip gali atrodyti iš rezultatų. Labiau tikėtina, kad dėl kažkokių priežasčių šiuo metu tavo gyvenime tiesiog neegzistuoja viena iš nurodytų sričių. Galbūt netekai darbo ir kaip tik judi naujų paieškų linkme. O gal šiuo metu esi vieniša, todėl šioje skiltyje surinkai 0 taškų. Tuomet viskas kaip ir aišku: tau tiesiog reikia dirbti ties konkrečia problema. Tačiau būna ir taip, kad lyg ir viską turi – darbas, laisvalaikis, vyras... O laimės nėra. Jei čia – tavo atvejis, tuomet tiesiog privalai pamiršti viską aplinkui ir peržiūrėti savo poreikius. Ko nori tu pati? Kodėl esantys santykiai ar darbas tavęs netenkina? Galbūt paprasčiausiai taip įsisukai į monotoniją, kad pamiršai tikruosius savo troškimus? Metas juos prisiminti ir siekti to, ko tu pati nori, o ne plaukti pasroviui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.