Pasirink duris ir sužinok, kokia ateitis tavęs laukia

 (8)
Šis testas žaibišku greičiu pasklido internete. Tau tereikia pažvelgti į paveikslėlius ir išsirinkti labiausiai patinkančias duris. Pasirinkimas daug pasako apie ateitį, o rezultatai daugumą nustebina.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei pasirinkai pirmą paveikslėlį, tavo kelias – laivė. Esi žmogus, kuriam reikia daug erdvės. Tau reikia laisvės, kad galėtum elgtis taip, kaip norisi. Trokšti pati kloti savo kelią su begalinėmis galimybėmis. Nemėgsti apribojimų, esi nepriklausoma, netgi maištinga, tačiau nemėgsti pykčių, susidūrimų. Tau priimtiniau pasyviai kažkam priešintis. Nepakenti, kai tave skubina, tau patinka ramiai mėgautis gyvenimu. Esi per daug pasinėrusi į mėgavimąsi gyvenimu, kad atkreiptum dėmesį į save.

Jei pasirinkai antrą paveikslėlį, tavo kelias – asmenybės tobulinimas. Esi iš tų, kurie mėgsta keliauti vieni. Tau patinka stebėti, galvoti, viską apmąstyti. Teiki pirmenybę keliui, kuris tinka vienam. Kai pasieki kelionės tikslą, matai kitus, tačiau tau reikia atsikvėpt. Tavo pasaulėžiūra unikali, kiti gali pasisemti įkvėpimo iš tavo požiūrio. Esi vienišė, tačiau jei skiri laiko ir energijos, puikiai sutari su žmonėmis. Esi labai supratinga.

Jei pasirinkai trečią paveikslėlį, tavo kelias - potyriai. Mėgsti jaustis pasaulio dalimi, nori kuo daugiau patirti. Tavo kelias spalvingas, kupinas džiaugsmo ir grožio. Tau svarbiau pati kelionė, nei kelionės tikslas. Esi smalsus žmogus, nori kuo daugiau sužinoti. Noriai užmezgi pokalbius, užduodi daug klausimų. Esi intelektuali, išmintinga. Nepaliauji juokinti žmonių.

Jei pasirinkai ketvirtą paveikslėlį, tavo kelias - eksperimentai. Tu visada judi pirmyn, labai dažnai – į nežinomybę. Pirma žengi žingsnį, o paskui įvertini pasekmes. Idealus tavo kelias yra nenuspėjamas, netgi bauginantis. Nežinomybė tave traukia. Tau patinka laužyti taisykles, kartais elgiesi netgi nerūpestingai, neapgalvotai, bet tai išeina į naudą. Esi spontaniška asmenybė, kuriai reikia jaudulio. Šioje planetoje skirtą laiką esi pasiryžusi išnaudoti maksimaliai.

Jei pasirinkai penktą paveikslėlį, tavo kelias – harmonija. Tu– ramus, taikus žmogus, nemėgsti, kai tau trukdo. Idealus tavo kelias – aiškus, lygus, ramus. Nori džiaugtis kelione ir žinoti, kas tavęs laukia. Jei tik įmanoma, dažniausiai rinksies lengviausią būdą. Gyvenimas ganėtinai sunkus, tad pati jo stengiesi neapsunkinti. Esi stabili, palaikai aplinkinius. Tu garsėji kaip pastovus, abiem kojomis ant žemės stovintis žmogus.

Jei pasirinkai šeštą paveikslėlį, tavo kelias – ramybė. Vertini vienatvę visose gyvenimo srityse. Gali daug laiko praleisti viena, tačiau nesijausi vieniša. Idealus tavo kelias – ramus, tylus. Nori stebėti kas vyksta aplink, svarstyti, kodėl vyksta būtent taip ir ką tau tai gali duoti. Kiekviename gyvenimo aspekte ieškai prasmės. Tau nepatinka minios, tačiau patinka žmonės. Vertini autentiškus santykius, teiki pirmenybę jų gyliui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.