Pasaulį sujaudinusi nuotrauka: akimirka, kurią slepia šios nuotakos ašaros

 (6)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jamesas Day - profesionalus fotografas ir Australijos, neseniai įamžinęs Adriano ir Roslyn vestuvių akimirkas. Viena nuotrauka, kuria Jamesas pasidalino socialinio tinklo Instagram paskyroje, sulaukė itin daug dėmesio.

A post shared by James Day (@jamesdayweddings) on Sep 2, 2016 at 1:17am PDT


Vestuvinės nuotraukos mums visuomet asocijuojasi su beribiu džiaugsmu ir laime, tačiau ši akimirka - visiškai kitokia. Jamesas labai norėjo užfiksuoti nuoširdžius Adriano ir Roslyn jausmus ir padaryti nuotrauką, kurioje atsispindėtų nesuvaidinta meilė. „Ruošiausi fotosesijai saulėlydyje... žinote.. maži žmonės dideliame pasaulyje... Mėgstu tokio pobūdžio nuotraukas, bet šį vakarą to pasirodė per mažai. Priėjau prie jaunavedžių ir pasakiau: „Baigiame pozuoti, tiesiog pasimėgaukite savo pirmuoju saulėlydžiu kaip vyras ir žmona“. Jie apsikabino ir tai buvo gražiausia iš to, ką esu matęs. Tuomet Adrianui pasakiau: „Turiu tau klausimą, bet noriu, kad atsakytum į jį ne man, o savo žmonai. Iš milijardų šioje planetoje esančių žmonių tu nusprendei praleisti savo gyvenimą su Roslyn. Tu gali pasakyti, kodėl?“


Ir tą akimirką Roslyn akyse pasirodė ašaros. Tai buvo tikros, nuoširdžios meilės akimirka. Ši nuotrauka sujaudino tūkstančius Instagramo ir kitų socialinių tinklų naudotojų. Jamesas ir toliau bendrauja su šia pora bei vyko kartu su jais į Islandiją, kur užfiksavo dar vieną įdomią akimirką - emociją, kuomet Adrianas ir Roslyn pirmą kartą pamato savo vestuvinę nuotrauką.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Sociologė apie 18-30 m. kartą - ar atpažįsti save?

Šiame straipsnyje pasidalinsiu savo įžvalgomis apie šiandieninių 20-keliamečių gyvenimo tendencijas, kurios, tarp kitko, gali lemti ir sumažėjusį seksualinį aktyvumą ar šiaip, pavyzdžiui, psichologinę jauseną, kad norisi sulįsti… atgal į motinos gimdą.

Frida Kahlo - nepalaužiama karalienė, kurios lovoje vietos rasdavo ir vyrai, ir moterys

Iš pirmo žvilgsnio ji visiškai nepriminė fatališkos moters — buvo maža, šluba ir ūsuota. Bet karalienė: jos darbus gyrė Picasso, o lovoje netrūko nei vyrų, nei... moterų. Frida Kahlo - moteris, sukrėtusi pasaulį!