Pakeisk mąstymą ir tavo gyvenimas pasikeis

 (4)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Už atsiųstą laišką dėkojame mūsų skaitytojai Gabrielei. Jei ir tu nori pasidalinti savo mintimis ar išgyvenimais, rašyk mums portalas@cosmopolitan.lt

Atrodo, kartais viskas slysta iš rankų... Visos bėdos užklumpa netikėtai. Sugedo automobilis, susipykai su draugu ar dar kas nors. Bet palauk. Sustok... Giliai įkvėpk. Nekaltink pasaulio, kad jis blogas ar žiaurus. Kad tavo gyvenimas prastas. Ar tikrai jis prastas?

Turi draugą, draugus, turi brolį ar seserį, mylinčius tėvus, namus, automobilį... Jeigu vieną dieną viskas slysta iš po kojų, tiesiog padėkok už viską ką turi. Gyvenimas trumpas... Susimąstyk... Gal kai išėjai ir susipykai su draugu, tu jį paskutinį kartą matei? Aš to nelinkiu, bet jeigu? Gal tavo bloga nuotaika ir žodžiai, ištarti ne vietoje ir ne laiku, įskaudino aplinkinius? Žinojai, kad tavo užsispyrimas gali sugadinti tau gyvenimą? Kaltės jausmas, kad galėjo to nebūti, kad galėjai tiesiog nieko neatsakyti, ar nepykti dėl smulkmenų. Jei sugedo mašina tai gal ženklas, kad tau nereikėjo ten važiuoti. Gal tave bando apsaugoti, bet tu to nesupranti?

Mylėk gyvenimą. Ir viską kas kada nutiko. Žinau, buvo ir visokių blogų dalykų, bet jie tapo pamoka ir patirtimi. Mylėk aplinkinius, ir nepavydėk. Gražiau atrodo? Gyvena geriau? Ar tikrai? Nes šiais laikais, ir tokioje visuomenėje dauguma tik nori pasirodyti, kad jie yra geriausi, sėkmingiausi. Bet ar tikrai jie yra laimingi?

Jeigu kažką stipriai myli, pasakyk tam žmogui, o ne visiems. Nes niekam tu nuoširdžiai nerūpi. Kaip sakoma, laimė mėgsta tylą, kuo pasigirsi to ir neteksi. Todėl mažiau naudokis socialiniais tinklais. Nuotraukos, like paspaudimai? Tavo gyvenimas taps įdomesnis nuo to, kad gausi vienu like paspaudimu daugiau? Ne... Tikrai ne... Taip tikrai nebus. Nereikia gyventi dėl kitų, dėl populiarumo ir pripažinimo. Turi socialiniuose tinkluose po daugiau nei 200 „draugų"? Paklausk savęs, kiek iš jų yra tavo tikri draugai?

Mylėk ir džiaukis tikromis draugėmis ar draugais. Kurie tikrai tave palaikys, bus visada su tavimi kai tau seksis ar kai turėsi problemų. Kurie nuoširdžiai džiaugsis tavo sėkme, o ne apkalbės ir žemins tave prieš kitus. Jei neturi tikrų draugių ar draugų, geriau būk viena, žinau, vienatvė yra sunkus dalykas, bet nejaugi tu nori apsimetinėti tuo kuo nesi, kad pritaptum? To nereikia, ir vis dėlto tokie dalykai išaiškėja laikui bėgant. Būk visada nuoširdi, padedanti, laiminga. Linkiu, kad gyventum ir džiaugtumeis kiekviena diena, kiekvienu įvykiu, nors ir tuo sugedusiu automobiliu, nes tai gali būti tavo likimo siųsta užuomina.

Gyvenk, šypsokis ir džiaukis! Nes gyvenam tik vieną kartą, ir beje, gyvenimas trumpas. Labai...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!