Pačios protingiausios moterys pagal Zodiako ženklą

 (13)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sklinda kalbos, kad vyrai bijo protingų moterų. Ieškantys žaisliuko pramogoms gal ir baiminasi, o stiprūs ir savimi pasitikintys vyrai visuomet renkasi sau lygiavertę partnerę. Tad apsimetinėjimo kvailutėmis laikus palikime kažkur toli toli praeityje... O kurio Zodiako ženklo atstovės pačios protingiausios? Astrologai išskiria tris ženklus. Gal tu tarp jų?

Pačios protingiausios moterys pagal Zodiako ženklą
© Shutterstock nuotr.

Trečia vieta - Ožiaragis

Nuo pat mažens Ožiaragio ženklo merginos išsiskiria savo gebėjimu siekti užsibrėžto tikslo, objektyvumu ir mokėjimu išlaikyti pusiausvyrą. Ožiaragės pernelyg dėmesingos ir rimtos, kad leistų sau švaistyti gyvenimą vėjais. Su amžiumi šios moterys suburia aplink save teisingus žmones - prašalaičiai čia nepapuola, nes savo vietą po saule reikia išsikovoti nuoširdžiu atsidavimu. Ožiaragės ypatingai vertina ilgalaikę draugystę ir abipusį pasitikėjimą.

Šio Zodiako ženklo atstovės labai lengvai randa kalbą su vyriškąja gimine. Galbūt todėl, kad nemėgsta perdėto emocionalumo ir labiau remiasi faktais bei argumentais. Gamta apdovanojo šias moteris ryžtingumu ir stipria logika. Karjeros aukštumų šios damos dažniausiai pasiekia jau brandžiame amžiuje, nes pačios nelenda ten, kur nesijaučia turinčios pakankamai žinių ir gebėjimų. Užtai jei Ožiaragė ėmėsi darbo, vadinasi, jis bus atliktas nepriekaištingai.

Pačios protingiausios moterys pagal Zodiako ženklą
© Shutterstock nuotr.

Antra vieta - Skorpionas

Skorpionė moteris profesionaliai laviruoja savo vyriškąja ir moteriškąja pusėmis. Ji gali būti be proto reikli bei tvirta profesiniame gyvenime, ir švelni bei rūpestinga šeimoje. Nereikėtų nustebti, jei vaidmenys susikeistų vietomis. Skorpionės turi stiprų ginklą - savo intuiciją, kuri retai kada apgauna. Kartais gali atrodyti, kad aplinkinius jos permato kiaurai! Galbūt dėl to šio Zodiako ženklo moterys kartais atrodo pernelyg šaltos ir griežtos. Nė velnio, tiesiog jos nešvaisto savo laiko apsimetėliams. Su veidmainyste šios damos taikstytis neketina ir atvirai ignoruoja tuos, kurie bando jomis pasinaudoti. Audringas charakteris (o, taip, jos gali kaip reikiant įsiusti!) ir šaltas apskaičiavimas padeda joms siekti savų tikslų ir nuolatos judėti į priekį, įveikiant visas kliūtis.

Pačios protingiausios moterys pagal Zodiako ženklą
© Vida Press

Pirma vieta - Avinas

Štai ji - protingiausia iš protingiausių! Avino ženklo moterys jau nuo mažų dienų rodo išskirtinius gebėjimus. Jos labai įvairiapusiškos ir talentingos, itin imlios ir kūrybingos. O jei prie visų šių savybių pridėsime įgimtą azartiškumą ir nuolatinį norą tobulėti... Nenuostabu, kad Avinukės profesinėje srityje dažnai tampa vadovėmis. Nepaisant gana kategoriško jų būdo ir tiesmukumo, jos visuomet išklausys, išties pagalbos ranką ir suras išeitį net ir, atrodytų, beviltiškoje situacijoje.

Beje, Avino ženklo moterys puikios analitikės ir strategės. Jos nešališkos ir objektyvios, kritiškai vertina gautą informaciją ir šaltais nervais priima sprendimus. Tiesa, šalti nervai atrodo tik žiūrint iš šalies, mat savo viduje Avino ženklo moterys viską gana jautriai išgyvena, bet niekuomet neleidžia sau pasiduoti ir išsibalansuoti. Vienas dalykas, už kurį tikrai verta gerbti Avinukę - jos principinė kova už teisybę: geriau pati nukentės, bet niekuomet nepatylės, jei matys, kad skriaudžiamas kitas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.