Nuolankioji Ethel: amžinos kančios vardan seksualinių vyro fantazijų

Ethel Granger
© COSMOPOLITAN montažas / Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ethel gimė 1905 metais. Ji buvo paprasta, niekuo bendraamžių tarpe neišsiskirianti mergina, dirbusi prekybos centre. Būtent čia Ethel ir susipažino su būsimuoju savo vyru Williamu Grangeriu.

Tą kartą atsakydama į žavingo vaikinuko juokelį, Ethel draugiškai pliaukštelėjo jam rankšluosčiu, o ją sučiupęs ponaitis Grangeris atsilygino žaismingai suduodamas jaunai merginai per sėdmenis ir pažadėjęs kilstelėti jos sijoną, jei šioji nenurims. Taip prasidėjo aistringi jų santykiai.

Abipusė trauka buvo labai stipri, nors Ethel tuo metu jau turėjo sužadėtinį, o Williamas susitikinėjo su gerokai už jį vyresne dama. Sužadėtinis Ethel metė dėl kitos moters, o Williamo jausmai jo išrinktajai atšalo vos tik susipažinus su jauna gražuole. Trukdžių vestuvėms nebeliko.

Grangeris mylėjo laisvą Ethel natūrą, tačiau jo netenkino merginos išvaizda: jis dievino aukštakulniais pasipuošusias ir korsetais talijas susiveržusias moteris, o jo išrinktosios stiliui trūko moteriškumo. Apskritai, tais laikais aukštakulniai ir korsetai neatitiko mados tendencijų, tad ir pačiai Ethel mylimojo prašymai atrodė keistoki.

Ethel Granger
Ethel Granger
© Vida Press

Vyro potraukis ekstravagancijai neturėjo labai stebinti turint omenyje vieną labai intymią detalę: Williamas buvo įsivėręs auskarą į savo pasididžiavimą. Vargu, ar 30-aisiais metais tai buvo įprastas reikalas. Pats Williamas pasakojo, kad jo tėvo dirbtuvėje visada buvo moteriški bateliai - iš čia atsirado jo aistra aukštakulniams, o korsetus nešiojo jo mama ir tetos, tad jam tai - moteriškumo etalonas. Intymūs Ethel ir Williamo santykiai prasidėjo dar iki vestuvių, tad mergina tikrai žinojo, kokių keistų polinkių turi jos sužadėtinis: tam, kad pasiektų orgazmą, Williamas pats apsiaudavo aukštakulnius ir susiverždavo korsetu. Tai jį beprotiškai jaudino.

Williamas turėjo dar vieną fetišą - potraukį auskarams. Kuomet Ethel pagimdė, jos krūtys gerokai papilnėjo ir tai labai stipriai jį jaudino. Williamas netgi pasiūlė praverti spenelius auksiniais auskarais, tačiau šį kartą paklusnioji Ethel griežtai atsisakė. Trumpam. Iš pradžių vyras įkalbėjo Ethel prasidurti ausis ir nosį, o galiausiai vėl buvo grįžta prie krūtų klausimo. Šį kartą Ethel nebeprieštaravo.

Ethel Granger
Ethel Granger
© Vida Press

Matydama, kokią ekstazę jos vyrui suteikia korsetai, Ethel pradėjo juos dėvėti ir pati. Mergina darė viską, kas patiko jos išrinktajam: avėjo aukštakulnius, rinkosi dailius sijonus ir svarbiausia - visais įmanomais būdais stengėsi pabrėžti savo liemens laibumą. Santykių pradžioje jai pavyko susiveržti taliją iki 61 cm, tačiau vyras tikino, kad tai - tikrai ne riba ir galima pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Tačiau korsetą reikia nešioti ne tik dienomis, bet ir einant miegoti. Ethel priešinosi tokiai idėjai, tačiau Williamas buvo ryžtingas.

Korsetas trukdė Ethel gyvenimui, tačiau vardan mylimojo aistros ši moteris buvo pasirengusi kančioms. Vis tik kai Williamas nematydavo, žmona šiek tiek atlaisvindavo korseto raištelius, kad suspausti šonai galėtų bent kiek pailsėti nuo nuolatinio skausmo. Kiekvieną kartą, pastebėjęs žmonos apgavystę, Williamas korsetą suverždavo dar tvirčiau, nei iki tol.

Jei tikėtume Williamo biografija, jam pasisekė gyvenime sutikti moterį, jautusią aistrą tiems patiems dalykams. Ethel mylėjo vyrą ir pildė jo fantazijas, nesidrovėdama dalintis ir savosiomis. Dabar jau nesužinosime, kas slėpėsi už šios istorijos: abipusis polinkis į seksualinį fetišizmą ar psichologinio smurto pasekmė, kuriai Ethel nesugebėjo pasipriešinti.

Daugiau Ethel Granger nuotraukų gali pamatyti ČIA>>>

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!