Numerologinė Taro kortų prognozė 2014 metams pagal tavo gimimo datą

 (15)
Ar esi girdėjusi apie Taro kortų numerologinį horoskopą? Greičiau tai ne horoskopas, o patarimai, į ką šiais metais reikėtų atkreipti daugiau dėmesio, o ko – vengti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tau tereikia išsiaiškinti, kokia yra tavo 2014 metų Taro korta. Sudėk savo gimimo mėnesio ir dienos skaičius su 2014 metais. Pavyzdžiui, tu gimei 04 mėnesio 12 dieną.

2014+0+4+1+2 = 2021; 2+0+2+1 = 5. Tokiu atveju tavo šių metų Taro korta – Šventikas.

Svarbu: sudėjus visus skaičius, galutinė reikšmė turi būti ne didesnė nei 22. Vadinasi, jeigu tavo skaičius, pavyzdžiui, 21, tuomet 2 ir 1 sumuoti daugiau nebereikia.

Tavo skaičius 1. Taro korta „Magas“

Mago korta žada, kad 2014 metai bus sėkmingi naujų projektų pradžiai. Tave gali aplankyti geniali idėja, kurią verta įgyvendinti. Metas išlįsti iš šešėlio ir visiems parodyti, kas esi ir ką sugebi. Pradėk rodyti iniciatyvą, nustok bijoti savo klaidų ir imkis veikti. Metai tau labai palankūs.

Pasiduok troškimui išbandyti kažką naujo, ko nedrįsai padaryti anksčiau. Dabar tu jau pasiruošusi įveikti visas kliūtis, todėl nestovėk vietoje ir braukis į priekį. Labai svarbu, kad 2014 metais išmoktum tinkamai pateikti save aplinkiniams, nesidrovėtum viešai pabrėžti savo privalumų ir gabumų. Tu moki bendrauti su žmonėmis, todėl pasinaudok tuo!

Ieškok naudingų pažinčių, kuo daugiau bendrauk su naujais žmonėmis, stenkis nuolatos keisti aplinką ir plėsti savo akiratį. Tavo rankose visi koziriai, todėl būtų nuodėmė jais nepasinaudoti. Magas tau žada stulbinančius metus, bet jeigu pati nepajudėsi iš vietos, praleisi puikią progą kardinaliai pakeisti savo gyvenimą gerąja linkme.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.