Numerologinė Taro kortų prognozė 2014 metams pagal tavo gimimo datą

 (15)
Ar esi girdėjusi apie Taro kortų numerologinį horoskopą? Greičiau tai ne horoskopas, o patarimai, į ką šiais metais reikėtų atkreipti daugiau dėmesio, o ko – vengti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tau tereikia išsiaiškinti, kokia yra tavo 2014 metų Taro korta. Sudėk savo gimimo mėnesio ir dienos skaičius su 2014 metais. Pavyzdžiui, tu gimei 04 mėnesio 12 dieną.

2014+0+4+1+2 = 2021; 2+0+2+1 = 5. Tokiu atveju tavo šių metų Taro korta – Šventikas.

Svarbu: sudėjus visus skaičius, galutinė reikšmė turi būti ne didesnė nei 22. Vadinasi, jeigu tavo skaičius, pavyzdžiui, 21, tuomet 2 ir 1 sumuoti daugiau nebereikia.

Tavo skaičius 1. Taro korta „Magas“

Mago korta žada, kad 2014 metai bus sėkmingi naujų projektų pradžiai. Tave gali aplankyti geniali idėja, kurią verta įgyvendinti. Metas išlįsti iš šešėlio ir visiems parodyti, kas esi ir ką sugebi. Pradėk rodyti iniciatyvą, nustok bijoti savo klaidų ir imkis veikti. Metai tau labai palankūs.

Pasiduok troškimui išbandyti kažką naujo, ko nedrįsai padaryti anksčiau. Dabar tu jau pasiruošusi įveikti visas kliūtis, todėl nestovėk vietoje ir braukis į priekį. Labai svarbu, kad 2014 metais išmoktum tinkamai pateikti save aplinkiniams, nesidrovėtum viešai pabrėžti savo privalumų ir gabumų. Tu moki bendrauti su žmonėmis, todėl pasinaudok tuo!

Ieškok naudingų pažinčių, kuo daugiau bendrauk su naujais žmonėmis, stenkis nuolatos keisti aplinką ir plėsti savo akiratį. Tavo rankose visi koziriai, todėl būtų nuodėmė jais nepasinaudoti. Magas tau žada stulbinančius metus, bet jeigu pati nepajudėsi iš vietos, praleisi puikią progą kardinaliai pakeisti savo gyvenimą gerąja linkme.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją