Numerologija: kas užkoduota tavo gimimo datoje

 (9)
Pažvelk į žemiau esančią lentelę, kuri sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje išsirink savo gimimo dienos skaičių ir tuomet kitoje dalyje, toje pačioje eilutėje pamatysi taip vadinamąjį savo sielos skaičių. Paskaityk, kokias esmines savybes slepia tavo gimimo diena, o tuomet pažvelk, kokia yra bendrinė tavo sielos skaičiaus charakteristika.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

SIELOS SKAIČIUS 1. Tu impulsyvi ir kryptingai savo tikslų siekianti asmenybė. Tu individualistė, kuriai netrūksta sveiko egoistiškumo. Kodėl sveiko? Todėl, kad būtent tai dažniausiai skatina tave judėti į priekį. Jei jau turi tikslą, eisi tiesiai jo link, nenukrypdama į šalis. Didžiausias iššūkis tau – tai įvairūs apribojimai ir kitų žmonių negebėjimas veikti taip greitai ir tiksliai, kaip tai sugebi tu.

Gimimo dienos skaičius 1: nepriklausoma, lakios vaizduotės, kūrybinga, lyderė iš prigimties
Gimimo dienos skaičius 10: kūrybinga, meniškos prigimties, linkusi į idealizmą, nemėgstanti apribojimų
Gimimo dienos skaičius 19: ryški, tvirto charakterio asmenybė, linkusi į kraštutinumus
Gimimo dienos skaičius 28: švelni, svajotoja, nepriklausoma, turinti stiprią valią

SIELOS SKAIČIUS 2. Tu rami, išlaikyta, labai harmoninga asmenybė, gebanti įvairiausiose situacijose rasti kompromisą. Nesi impulsyvi, o jei ir pasitaiko kibirkščių, sugebi suimti save į rankas ir nepuoli stačia galva į nežinią. Dėl to tiek asmeniniuose santykiuose, tiek profesinėje srityje aplinkiniai tave labai vertina ir pasitiki. Gyvenime tu mieliau renkiesi patarėjo ir įgyvendintojo, o ne vadovo vaidmenį.

Gimimo dienos skaičius 2: jausminga, emocionali, linkusi padėti aplinkiniams ir ganėtinai nuolaidi
Gimimo dienos skaičius 11: moki įkvėpti ir paveikti kitus, sugebi sukurti harmoniją aplink save
Gimimo dienos skaičius 20: taktiška, diplomatiška, talentinga, gebanti rasti kompromisus
Gimimo dienos skaičius 29: kartais kategoriška, iš išorės šaltoka, tačiau nuoširdi ir linkusi padėti

SIELOS SKAIČIUS 3. Tavyje puikiai dera vyriškas ryžtas ir moteriškas rūpestingumas. Fiziškai esi aktyvi ir iniciatyvi, tačiau emociškai – rami, nelinkusi stresuoti. Tu stengiesi gyventi šia diena, per daug nesukdama galvos dėl to, kas buvo vakar ir to, kas bus rytoj. Juk bet kuriuo atveju viskas anksčiau ar vėliau išsispręs. Tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime tau labai svarbu turėti pakankamai laisvės. Apribojimai – ne tokiam žmogui kaip tu.

Gimimo dienos skaičius 3: draugiška, artistiška, mokanti pateikti save
Gimimo dienos skaičius 12: praktiška, disciplinuota, itin stipraus loginio mastymo
Gimimo dienos skaičius 21: labai platus interesų ratas, gebėjimas rasti priėjimą prie skirtingų žmonių
Gimimo dienos skaičius 30: prigimtiniai aktoriniai gabumai, puiki vaizduotė ir išlavinta intuicija

SIELOS SKAIČIUS 4. Žmonės, kurių sielos skaičius 4 – darbštūs, subalansuoti ir protingi. Gyvenime jie visko pasiekia savo jėgomis. Išskirtinis jų bruožas – objektyvumas ir gebėjimas sutvardyti savo emocijas. Jie pakankamai racionalūs, todėl iš kantrybės juos gali išvesti nusistovėjusios taisyklės ir tvarka, trukdanti greičiau ir geriau įgyvendinti idėjas.

Gimimo dienos skaičius 4: atsargi, sąžininga, mėgstanti sutelkti dėmesį į detales, šiek tiek pedantiška
Gimimo dienos skaičius 13: atkakli darbuose, gebanti rasti sprendimus, šeimyniška namuose
Gimimo dienos skaičius 22: esi universalaus mastymo, turi gerą intuiciją, kartais per daug emocionali
Gimimo dienos skaičius 31: versli, iniciatyvi, ryžtinga, mokanti paveikti aplinkinius

SIELOS SKAIČIUS 5. Tu ne iš tų žmonių, kurie galėtų sėdėti vienoje vietoje. Nuolatos stengiesi tobulėti, įgyti naujos patirties, kažką išbandyti. Nuotykiai, išbandymai, rizika – be viso to sunkiai įsivaizduotum savo gyvenimą. Bene geriausias tavo bruožas – sugebėti visame kame įžvelgti šviesiąją pusę. Gyvenimo klaidos ir įvairios problemos tavęs nestabdo, o priešingai – padeda įgauti daugiau patirties ateičiai.

Gimimo dienos skaičius 5: turinti gerą intuiciją, smalsi ir protinga, tačiau trūksta pastovumo
Gimimo dienos skaičius 14: užjaučianti ir emocionali, draugiška, lojali, bet kartais pernelyg nuolaidi
Gimimo dienos skaičius 23: stipri asmenybė, greitai susigaudanti ir randanti sprendimus

SIELOS SKAIČIUS 6. Tu patikima, sąžininga ir objektyvi, todėl lengvai užsitarnauji aplinkinių prielankumą. Esi kantri ir turi įgimtos charizmos, padedančios lengvai rasti kalbą su aplinkiniais, tačiau reikalui esant sugebi būti pakankamai tvirta, kad pasiektum savo tikslus, nelipdama kitiems per galvas. Didžiausias iššūkis tavo gyvenime – pykčiai ir intrigos. Susidūrusi su šiais dalykais gali parodyti griežtąją savo charakterio pusę.

Gimimo dienos skaičius 6:esi ir šeimos, ir visuomenės žmogus, kantri, tačiau labai ryžtinga
Gimimo dienos skaičius 15: meniška, tačiau tuo pačiu ir praktiška, puikiai laviruoji įvairiose situacijose, su įvairiais žmonėmis
Gimimo dienos skaičius 24: šeimos žmogus, mokantis rodyti rūpestį ir priimti atsakingus sprendimus

SIELOS SKAIČIUS 7. Tie, kurių sielos skaičius 7 – kūrybingos asmenybės, aplinkiniams kartais atrodantys kaip tikri keistuoliai. Jie turi gerai išvystytą intuiciją, gebėjimą stebėti ir analizuoti, ryškią vaizduotę... Įprastai tokie žmonės yra atsidavę, gana jautrūs ir pažeidžiami, nors negalima sakyti, kad visai atvejais. Kartais priešingai – uždari ir ganėtinai šaltoki. Bet kuriuo atveju, vidinis pasaulis jiems svarbesnis, nei išorinis.

Gimimo dienos skaičius 7: individualistė, šiek tiek pedantiška ir ganėtinai užsispyrusi, puikiai perpranti kitus žmones
Gimimo dienos skaičius 16: tau būdinga nuotaikų kaita, esi emocijų žmogus, kuriam reikia bendravimo
Gimimo dienos skaičius 25: vertinanti vidinį pasaulį ir savo asmeninę erdvę, originali ir nepasiduodanti spaudimui

SIELOS SKAIČIUS 8. Tokie žmonės linkę slėpti savo jausmus, nes nemato reikalo atskleisti savo vidinio pasaulio visiems aplinkiniams. Tai nereiškia, kad jie šalti ir abejingi, tiesiog prie tokių žmonių reikia rasti priėjimą, užsitarnauti jų pasitikėjimą. Tie, kurių sielos skaičius 8 – puikūs verslininkai ir vadovai, gebantys šaltakraujiškai (taip atrodo aplinkiniams, nors iš tiesų vidinių išgyvenimų tikrai netrūksta) priimti sprendimus ir sukontroliuoti kolektyvą.

Gimimo dienos skaičius 8: siekianti tikslų ir mėgstanti viską daryti tobulai, gebanti įtikinti kitus
Gimimo dienos skaičius 17: versli, mokanti pasverti skirtingas situacijas, nepasiduodanti emocionalumui
Gimimo dienos skaičius 26: puikūs organizaciniai gebėjimai, iniciatyvumas. tačiau tuo pačiu ir vidinė ramybė šeimos aplinkoje

SIELOS SKAIČIUS 9. Tai bene universaliausi žmonės. Jie tvirti tiek fiziškai, tiek emociškai. Geba dirbti tiek kūrybišką, tiek technišką darbą. Moka rasti bendrą kalbą ir su švelniais, ir su itin tvirto charakterio žmonėmis. Regis, gyvenime tokioms asmenybėms labai lengva judėti į priekį, nes jie puikiai prisitaiko prie įvairiausių aplinkybių. Tačiau pagrindinė problema – suprasti, kokiu tiksliai keliu jie nori eiti. Kai sugebi viską – pasirinkti vieną kryptį nėra labai lengva.

Gimimo dienos skaičius 9: užjaučianti, dosni, gebanti ištiesti pagalbos ranką, tačiau kai reikia – tvirta ir turinti savo nuomonę
Gimimo dienos skaičius 18: nepriklausoma, ryžtinga, objektyvi ir racionaliai vertinanti ties žmones, tiek situacijas
Gimimo dienos skaičius 27: stipri, veikli ir ryžtinga, tačiau draugiška ir linkusi padėti

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.