NUMEROLOGIJA: ką atskleidžia tavo vardo skaičius?

 (6)
Dažniausiai numerologijoje, kad sužinotum šį tą apie savo asmenybę reikia atlikti gausybę skaičiavimų. Šį kartą įžvalgos atskleidžiamos kur kas paprasčiau, tereikia suskaičiuoti, kiek raidžių yra tavo varde.
© undefined

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

JEI TAVO VARDĄ SUDARO 3 RAIDĖS

Šioms moterims būdingas tvirtas charakteris, net šioks toks vyriškumas. Jos problemas stengiasi išspręsti greitai, mąsto racionaliai. Nors noriai rūpinasi kitais, pirmenybę teikia darbui ir siekia karjeros aukštumų.

JEI TAVO VARDĄ SUDARO 4 RAIDĖS

Tokios moterys sunkiai išsaugo paslaptis, mėgsta apkalbėti ir apskritai pašnekėti. Bendraudamos kalba konkrečiai, nuomonę pagrindžia. Neretai jos yra nepatenkintos darbu ir mėgsta pasiskųsti. Vardo iš 4 raidžių savininkės itin vertina santykius ir santuoką, vis dėlto šioje srityje dažnai nudega. Galbūt meilės reikalai sunkiai lipdosi todėl, kad šio tipo moterys santykiuose linkusios labiau sureikšminti problemas.

JEI TAVO VARDĄ SUDARO 5 RAIDĖS

5 raidžių vardas lemia potraukį gražiems daiktams bei prabangai. Daug dėmesio skiria savo išvaizdai, mėgsta pasilepinti grožio procedūromis. Joms labai svarbi laisvė ir saviraiška, šios moterys nemėgsta būti nuo kažko priklausomos.

JEI TAVO VARDĄ SUDARO 6 RAIDĖS

Jos žino, ko siekia. Tokių moterų ateities tikslai yra apskaičiuoti ir pasverti, dažniausiai šiuos įgyvendina. Nors joms itin rūpi pinigai, šešetukininkės geba finansų svarbą derinti su meile, pastaroji joms irgi labai svarbi.

JEI TAVO VARDĄ SUDARO 7 RAIDĖS

O štai septintukininkės gyvena fantazijų pasaulyje, jų norai yra dideli ir sunkiai pasiekiami. Šios moterys dirba atsakingai, savo darbą stengiasi kuo geriau išmanyti, daug skaito, siurbia žinias. Kadangi yra labai kūrybingos, turi ne tik nerealių svajonių, bet ir pačios nepastebėdamos susikuria vyro idealą tarsi iš fantazijų pasaulio. Jei toks šalia nepasitaiko, susideda su kitu, tiesiog užkariavusiu ją svaigiomis, bet tuščiomis kalbomis.

JEI TAVO VARDĄ SUDARO 8 RAIDĖS

Šioms moterims būdingas žmonių atrankos sindromas, bendrauja tik su patinkančiais, o kitus praleidžia pro ausis arba jų tiesiog vengia. Jos sunkiai priima sprendimus, svarsto tol, kol pasimeta ir nebežino, ko nori. Dažnai pernelyg kreipia dėmesį į smulkmenas, šis polinkis kiek apsunkina jų gyvenimą.

JEI TAVO VARDĄ SUDARO 9 RAIDĖS (arba daugiau)

Jei penketukininkės siekia pačios valdyti savo gyvenimus, devintukininkėms nė motais, kad jas kažkas išlaikys. Jos irgi mėgsta prabangą, turtus, tačiau nėra linkusios to siekti pačios. Šios moterys itin geros partnerės svarbias pareigas užimantiems vyrams, nes gali pasigirti puikia nuojauta - tai idealios patarėjos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.