Netikėčiausios nėščiųjų frazės gimdymo metu

 (18)
Pirmojo gimdymo metu aš pati pasiunčiau vyrą į visas keturias puses ir pasakiau, kad antrą galės gimdyti pats. Neišdegė – ir antrąjį kartą stumti gero aguročio dydžio būtybę iš citrinos dydžio angos teko man.
pyktis
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Trumpiau tariant, gimdymo metu dauguma moterų paprastai būna nepakaltinamos ir gali prišnekėt tokių vėjų... Portalas reddit.com paklausė savo lankytojų, kokių netikėčiausių frazių gimdymo metu teko išgirsti jiems. Štai toks gavosi top 7:

1. „Bl..., aš nenėščia!“
Šią frazę išgirdo paramedikas, kurį dėl „stiprių pilvo skausmų“ išsikvietė nieko apie nėštumą neįtarusi moteris. „Tu esi idiotas! Bl.., aš nenėščia!“, - pradėjo rėkti ji man. „Bet aš jau matau galvutę“, - atsakiau jai. „Čia turbūt sup...as auglys!“, - nenurimo ji. Ką gi, tas auglys pasirodę esąs sveika mergaitė. Beje, po visko mama su manimi elgėsi jau visiškai kitaip, buvo mandagi ir miela“.

2. „Tai juk salotų replės! Nedrįskite kišti virtuvės įrankių man į vidų!”
Šiuos žodžius medikams išrėkė vienos skaitytojos mama, kurios sūnų medikai nutarė ištraukti medicininėmis replėmis.

3. „Aš važiuoju namo!“
„Viena mano pacientė su visiškai atsivėrusiu kakleliu staiga nutarė nebegimdyt. „Aš nenoriu, aš grįžtu namo!“, - pareiškė ir dar pamėgino nusiridenti nuo gimdymo stalo“, - prisiminė vienas medikas.

4. „Išp... mane“.
Moteris pradėjo gimdyti automobilyje. Į įvykio vietą atvykusiems greitosios pagalbos medikams teko kūdikį priimti vietoje. „Sąrėmių metu ji pradėjo rėkti „Išp.. mane“. Tačiau moters vyras į tai sureagavo visiškai ramiai: „Būtent tokiu būdu mes ir užvirėme visą šią košę“.

5. “Jis – ne tavo”.
„Esu medicinos seselė ir vienas keisčiausių dalykų, kuriuos teko matyti gimdyme – kai pacientė nutarė pasakyti savo vaikinui, kad vaikas – ne jo... Mes visi nuščiuvome. Vaikinas išėjo iš gimdyklos netaręs nei žodžio“.

6. „O dieve, ji neturi veido!“
Šiuos žodžius ištarė vienos merginos tėtis, dalyvavęs jai gimstant. „Tėtis nežinojo, kad vaikai paprastai gimsta veidu žemyn“.

7. „Kodėl gi man nepraplėtus tavo penio?“
„Kai mano mergina pradėjo gimdyti, vis raginau ją atsipalaiduoti ir kartojau, kad viskas bus gerai. Ji labai piktai suriko: „Kodėl gi man nepraplėtus tavo penio 10 cm, pažiūrėsim, kaip tau pavyks atsipalaiduot!“ Visi, buvę gimdykloje, lūžo iš juoko“.

Nepamiršk atsiversti kovo mėnesio COSMO 90-91 psl! Mes pakalbinome keturias merginas, kurios gimdė skirtingo amžiaus, tačiau patyrė tokius pat didelius motinystės džiaugsmus.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.