Negalvodama išsirink vieną žiedą - tai gali papasakoti apie tavo asmenybę

 (1)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš tavo akis - šeši skirtingi žiedai. Pažvelk į juos ir ilgai negalvodama pasirink vieną, kuris tau iškart labiausiai krito į akį. Atmink, tas žiedas nebūtinai turi tau labai patikti. Tiesiog rinktis tą, kuris labiausiai įsiminė.

Pirmas žiedas.

Tu - karalienė, kuri moka save vertinti ir pateikti kitiems. Tu stipri asmenybė, visuomet gini savo nuomonę, nors dažniausiai pernelyg į diskusijas veltis ir nereikia. Žmonės tiesiog iš tolo jaučia tavo stiprybę ir ne visuomet drįsta prieštarauti. Kartais esi pernelyg tiesmuka ir tuo gali įžeisti ar įskaudinti aplinkinius, tačiau gerai tave pažįstantys puikiai žino, kad tavo kritika - tai tik bandymas padėti ir tavo patarimus verta priimti.

Antras žiedas.

Tu visa savo esybe spinduliuoji moteriškumą. Esi švelni, jautri, svajinga... Tokia pasakiška moteris, kurią norisi saugoti ir globoti. Atrodo, kad su vyrais tu tiesiog žaidi ir nepaliauji vyniojusi jų aplink pirštą! Tik kartais tau reikėtų būti tvirtesne ir aklai nepasitikėti aplinkiniais: nepasakok kitiems asmeninių dalykų, nes žmonės pavydus, šypsosi į akis, bet tau nusisukus...

Trečias žiedas.

Tu labai sunkiai nuspėjama asmenybė. Kaip katė, kuri mėgsta nepriklausomybę ir erdvę, bet tuo pačiu reikalauja daug dėmesio ir švelnumo. Su tavimi labai lengva bendrauti, skleidi teigiamą energetiką, moki išklausyti ir nuraminti. Tačiau turėtum nepamiršti savęs ir savo ambicijų. Pasistenk labiau išnaudoti galimybes, kurias tau siunčia pats gyvenimas.

Ketvirtas žiedas.

Tu - tikrų tikriausia medžiotoja, o tavo energetika ne vieną galėtų išmušti iš vėžių. Atrodo, kad tau nėra neįmanomų dalykų - ką norėsi, tą pasieksi. Būtent dėl šios priežasties kai kurie žmonės tavęs prisibijo, o kiti ir specialiai stengiasi pakenkti, nes juos tiesiog erzina tavo nesibaigianti sėkmė ir tvirtybė. Tik patys artimiausi žino, kiek daug tau tenka praeiti, kad turėtum tai, ką turi.

Penktas žiedas.

Esi meilės ir džiaugsmo įsikūnijimas. Tu moki mėgautis gyvenimu ir tuo, ką jis tau duoda. Kol kiti žmonės ieško minusų, tu sugebi įžvelgti pliusus. Dėl to tavo asmeniniai santykiai įprastai yra ramūs ir darnūs, o darbe nejauti didelio streso (arba moki su juo susidoroti). Net ir tuomet, kai būna labai sunku, tu prisiverti nusišypsoti ir eiti pirmyn tikėdama, kad gal už kito posūkio laukia didelės permainos.

Šeštas žiedas.

Esi iš tų moterų, kurios žino savo vertę ir moka gyventi. Tu racionali, kiekvienoje situacijoje sugebi įžvelgti savus pliusus ir minusus, todėl neneri stačia galva į avantiūras. Tu iš tų žmonių, į kuriuos aplinkiniai kreipiasi patarimo, nes žino - tavimi pasitikėti galima. Gyvenime tu labiausiai vertini sąžiningumą, ir pati vadovaujiesi tuo pačiu principu - elkis taip, kaip norėtum, kad ir su tavimi elgtųsi. Todėl nepaisant tavo gana tvirto charakterio, esi mėgiama asmenybė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!