Mūsų trūkumai, kurie vyrams patinka

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jeigu aplinkui esančių vyrų paklausinėtum, kas moteriai prideda grožio, o kas jiems atrodo nepatrauklu, greičiausiai nustebtum. Štai tie trūkumai, kurie iš tiesų mums suteikia žavesio, seksualumo ir išskirtinumo:

Akiniai. Didelė dalis merginų vis dar kratosi akinių, kankinasi kasdien į akis kišdamos kontaktinius lęšius. Tačiau vyrams akiniuotos moterys patinka, jos atrodo protingesnės, kietesnės, labiau pasitikinčios savimi. Jei manai, kad akiniai užgožia makiažą, akių grožį, pagalvok apie kontaktinius lęšius ar šiais laikais sparčiai populiarėjančias lazerines akių korekcijos operacijas. Tačiau nevenk ir akinių!

Platūs klubai. Kad ir kaip vyrai grožėtųsi Beyonce ar Jennifer Lopez užpakaliuku, mes pačios netikime, kad mūsų platūs klubai vyrams yra patrauklu ir seksualu. Visgi tai moteriškumo, vaisingumo, sveikumo simbolis. Juk taip atrodo išraiškinga moters figūra – talijos įdubimas, klubų ir krūtinės iškilumai, kaklo įlinkimas. Tiesiog pamėgink į save pažvelgti iš šono mylimo vyro akimis.

Nosis su kuprele. Net jei šimtą penkiasdešimt kartų mąstei apie rinoplastiką, vyrams charakteringas moters profilis visai netrukdo! Graikų deivės bruožai rodo stiprų charakterį, valią, ištikimybę savo principams. Neskubėk tiesinti nosies – galbūt ji yra tavo išskirtinumas, kurį tik pati vadini trūkumu, norėdama save įgrūsti į išgalvotus grožio standartus.

Nedidelė krūtinė. Gal tiksliau reikėtų rašyti – normali krūtinė, tačiau palyginti su tuo bumu, kai implantai tapo bene įprastu reiškiniu, ji atrodo mažutė. Neneigiam, kad vyrams patinka pilna krūtinė, bet daug svarbiau jiems ne dydis, o išvaizda – kad krūtinė nebūtų nutįsusi, suglebusi, ištampyta. Mažos stangrios krūtys – labai gražu.

Užpakaliukas. Paklausytum, ką vyrai kalba apie podiumu vaikščiojančius modelius... Dėl jų sudžiuvusių užpakaliukų vyrai tikrai neina iš proto. Jei gamta atseikėjo gerą, didingą užpakaliuką, tai ir kraipyk ją! Būk linksma, šauni ir šmaikšti. Tuomet mergina, stovinti prieš tave labai taisyklingais centimetrais per visas horizontalias apimtis, neabejotinai nublanks.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.