Moterų gudrybės: ar gali patikėti, kad tai - tos pačios merginos krūtinė?

 (12)
© cosmopolitan.com

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prisimeni, kaip Kylie Jenner visiems tvirtino, kad jos netikėtai padidėjusi krūtinė - anaiptol ne plastikos chirurgų darbas, o tiesiog gudrus triukas - speciali liemenėlė, vizualiai padidinanti krūtis bent jau 2 dydžiais. Patikėjai? Mes tai ne, nes ar su liemenelė, ar be jos, dabar Kylie krūtinė akivaizdžiai didesnė nei anksčiau.

Beeet... Cosmopolitan.com nusprendė išbandyti tas stebuklingąsias liemenėles ir į pagalbą pasikvietė 6 merginas. Jokių papildomų gudrybių, tik naujas liemenukas. Žiūrim į rezultatus!

Moterų gudrybės: ar gali patikėti, kad tai - tos pačios merginos krūtinė?
© cosmopolitan.com

32 A DYDIS. Pirmoji mergina pripažįsta, kad pamačiusi šešėlį tarp savo krūtų, pasijautė moteriškesnė. Bet krūtinė ir oda buvo taip suspausta ir pakelta, kad ji nuolatos turėjo tikrinti, ar neišlenda spenelis.

Moterų gudrybės: ar gali patikėti, kad tai - tos pačios merginos krūtinė?
© cosmopolitan.com

34 A DYDIS. Antroji mergina nesitikėjo, kad čia apskritai bus ką sukelti, nes jos krūtinė labai maža. Bet ši liemenelė tikrai davė akivaizdžius rezultatus. Jai patiko tai, kaip natūraliai atrodė krūtys, bet jautėsi nejaukiai žinodama, kad visa tai tik apgaulė.

Moterų gudrybės: ar gali patikėti, kad tai - tos pačios merginos krūtinė?
© cosmopolitan.com

36 A DYDIS. Trečioji mergina tikino nekompleksuojanti dėl mažų savo krūtų, tačiau negalėjo patikėti, kad dėvint pakeliančią liemenėlę vaizdas gali taip kardinaliai skirtis.

Moterų gudrybės: ar gali patikėti, kad tai - tos pačios merginos krūtinė?
© cosmopolitan.com

34 B DYDIS. Ketvirtoji mergina prisipažino, kad vaizdas ją tikrai džiugino, bet tas spaudimo jausmas nepatiko. Taigi kiekvieną dieną ji to tikrai nenorėtų.

Moterų gudrybės: ar gali patikėti, kad tai - tos pačios merginos krūtinė?
© cosmopolitan.com

36 C DYDIS. Penktoji mergina teigė, kad niekuomet neturėjo krūtis pakeliančios ir suspaudžiančios liemenėlės ir niekuomet nesuko sau galvos dėl to, kaip atrodo jos tarpkrūtis. Tačiau kai pamatė naująjį rezultatą, buvo gerokai nustebinta. Tačiau nesijautė patogiai, nes krūtinė buvo stipriai suspausta.

Moterų gudrybės: ar gali patikėti, kad tai - tos pačios merginos krūtinė?
© cosmopolitan.com

34 D DYDIS. Šeštoji mergina ir taip turi dideles krūtis, būtent dėl to niekuomet nesirinko didinantį efektą turinčių liemenėlių. Tačiau pamačiusi, kaip jos krūtys atrodo su nauja liemenėle... Anot šeštosios eksperimento dalyvės, tai neabejotinai geras pasirinkimas, jeigu norisi atrodyti itin seksualiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.