Merginų išpažintys: kai tėvai paslapčia darydavo TAI...

 (56)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Seka pasakas vienas kitam, stato namą, ieško raktų... O, ta naivi vaikystė! Kaip juokingai, nuoširdžiai ir klaidingai mes įsivaizdavome, ką gi ten (ir kaip) vienu du užsidarę veikia suaugusieji.

Moteriška nuojauta

Kai buvau maža, nė neįsivaizdavau, ką gali veikti suaugusieji, likę vieni. Tačiau kaskart, kai tėvai uždarydavo savo miegamojo duris, kažkodėl suprasdavau, kuo tai gali baigtis, ir garsiai šaukdavau: „Ne, aš nenoriu nei sesutės, nei broliuko. Nenoriu!“ Galiausiai apsipildavau ašaromis. Mama mane guosdavo, kad suaugusi suprasiu, kodėl mamytei ir tėveliui reikia pabūti vieniems. Žinoma, dabar suprantu, kad ne avių skaičiuoti prieš miegą jie užsidarydavo“, - Justina.

Namo statybos

Kartą užtikau naktį tėvus tai darant. Tiesiog atsitiktinai prabudau. Kad nebūtų girdėti, tėvai buvo įjungę muzikos centrą. Kadangi dar buvau maža, miegojome viename kambaryje. Buvau smalsi, todėl pasilenkusi nuropojau iki tėvų ir pamačiau didžiulį kalną - jie buvo po antklode. Pamaniau, gal žaidžia slėpynes, prišliaužiau dar arčiau - ir pasirodė tėvų veidai. Kitą dieną mamai papasakojau ir paklausiau, kas buvo, ką jie ten veikė. Ji atsakė, kad tiesiog žaidė su tėčiu žaidimą „Pastatyk namą“, kai vienas ant kito lipa ir vaizduoja plytas, o juokėsi ir aimanavo dėl to, kad tam, kuris likdavo apačioje, buvo baisiai sunku. Šiaip tėvai visad teigdavo, kad vaikus perka parduotuvėje, todėl maža aš irgi taupiau broliukui“, - Indrė.

Peliukas urvelyje

Kai buvau maža, turėjau kompaktinę pasakų plokštelę apie tai, iš kur atsiranda vaikai. Pirmąkart ją man paleidusi mama raudona šone sėdėjo ir laukė mano reakcijos. Tačiau aš buvau maža, man buvo nei galvoj, nei uodegoj, iš kur aš atsiradau. Pakako žinoti, kad iš didelės meilės. Taigi kompaktinėje plokštelėje buvo pasakojama, kad „peliukas“ (taip ten vadino vyriškąjį organą) lenda į „urvelį“ ir ten slepiasi, nes jam saugu. Nė pusės teksto neišklausiusi nusijuokiau, kad taip negali būti, - aš atsiradau iš tėvelių bučinuko. Mama bandė įtikinėti, kad įrašas - tai tiesa, tačiau aš to nenorėjau girdėti“, - Simona.

Ilgasis jungimas

Tada man buvo kokie 5-6 metukai. Sėdėjau virtuvėje ant kėdės, mama miegojo savo kambaryje, o tuometis mamos draugas spalvino su manimi knygutę. Staiga jis pasakė, kad eina pas mamą į kambarį tvarkyti elektros, pažadėjo greitai pareiti, bet po kokių 15 minučių iš to kambario pradėjo sklisti labai keisti garsai. Išsigandau, bet toliau spalvinau knygutę. Kai pagaliau grįžo laidų taisytojas, paklausiau, ar viskas gerai tiems laidams. Jis atsakė, kad buvo truputėlį problemų, bet viskas susitvarkė“, - Ema.

Ritualas duše

Mano tėvai buvo išmąstę gudrią taktiką. Vos tik mama - į dušą, tėtis ir sako: eisiu, mamai nugarą su kempine ištrinsiu. Tikrai ilgai nuoširdžiai tuo tikėjau. Žinoma, ilgainiui jie nustojo ten visas pas kitą vaikščioti, mat augome su sese, nujautė gal, kad pradėsime suprasti. bet aš tą faktą suvokiau, kai paauglystės sulaukiau, - tada, kai pačiai nušvito, ką intymaus galima veikti duše“, - Jūratė.

Anatominis šokas

Devynerių dar maniau, kad tėvai nueina į parduotuvę ir nusiperka vaikų. Kai tėvai eidavo į parduotuvę, visada prašydavau sesutės, bet truputį vyresnės - kad padėtų kovoti su vyresniu broliu. Bet jie sesutės taip ir nenupirko. O tiesą sužinojau, kai su drauge radome jos brolio knygą apie mergaites ir berniukus, apie brandą, lytinius organus, apie viską. Mums tada buvo baisus šokas, bet apie tą knygą niekam nepasakojome“, - Karolina.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.