Manai, kad subrendai? Pasitikrink

 (1)
Perkopei 25-uosius metus? Tuomet laikas rimčiau vertinti situacijas ir tapti subrendusia mergina. Manai, tokia ir esi? Žvilgtelėk, galbūt šiokių tokių savybių dar trūksta.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Brandumo požymius išduoda šie tavo gyvenimo pokyčiai:

1. Mažiau traukia linksmybės naktiniuose klubuose, moki atsipalaiduoti be alkoholių. Kad užkalbintum nepažįstamą, nebereikia trypčioti kojomis ir mintyse regzti nuskambėsiančią frazę.

2. Nebesinori gyvenamąja vieta dalintis su kambariokais, ieškai galimybių butą išsinuomoti pati (ar su mylimuoju), pasvarstai apie kitą variantą - nuosavą butą / namą.

3. Labiau domiesi rimtesnei publikai skirtomis laidomis, dažniau žiūri gilesnės tematikos filmus. Nebetraukia paviršutiniški TV realybės šou ir nebrandžios komedijos.

4. Maisto pusfabrikačiai ir mikrobangų krosnelė išnyksta. Dažniau valgį gaminiesi pati, vartai receptų knygas, skaitai maisto tinklaraščius, pradedi planuoti, ką valgysi šiandien, o ką rytoj. Galų gale maisto gaminimo procesas tampa malonesnis.

5. Jei anksčiau vienos nakties nuotykiai buvo norma, dabar jų nebesinori. Suvoki, kad tai yra nebrandu, nepatikima ir gana rizikinga. Ieškai žmogaus, su kuriuo norėtum ir galėtum būti ilgai.

6. Anksčiau griausmingu vakarėliu buvę Naujieji metai tampa tiesiog švente, o kartais jų net nesinori.

7. Tau rūpi karjera. Planuoji darbus, mąstai, ką veiksi ateityje, blaiviai vertini savo finansines galimybes. Gyveni ne nuo algos iki algos, bet bandai taupyti.

8. Nori tobulėti. Jei anksčiau tirpdei laiką veikdama nežinia ką, dabar norisi jį išnaudoti prasmingai. Pradedi galvoti, ką naujo galėtum išmokti, kaip gilinti jau turimas žinias. Pradedi skaityti daugiau knygų, domiesi ne tik pramoginiais filmais, bet ir dokumentika.

9. Geriau valdai stresą, labiau pasitiki savimi, gebi atsipalaiduoti situacijose, kurios anksčiau keldavo įvairias baimes. Mėgaujiesi gyvenimu, o prastus pasirinkimus ir klaidas vertini ne kaip susimovimą, bet kaip pamokas.

10. Stengiesi dažniau būti mandagi, su kitais elgtis pagarbiai. Nesišaipai ir nesidžiaugi kitų nesėkmėmis, taip pat jų nežemini, neskleidi gandų, nekurstai apkalbų, neišpliurpi paslapčių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.