Maistas, kuris mažina stresą ir nekenkia kūno linijoms

Neretai merginos, kai šios palūžta nuo sekinančio streso, imasi maisto terapijos. Deja, vėliau tenka dar daugiau stresuoti dėl kelių papildomų kilogramų, kurių atsikratyti ne taip ir paprasta.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jei stresą nori numalšinti užkandžiaudama, rinkis tinkamus produktus. Tuomet ne tik pagerės nuotaika, bet ir nepakenksi kūno linijoms.

MOLIŪGAI

Moliūguose gausu geležies ir vitamino B6, o šios medžiagos kraujyje esantį cukrų paverčia gliukoze. Gliukozė yra vienas geriausių geros nuotaikos užtaisų.

Shutterstock nuotr.

BANANAI

Reguliariai valgydama bananus streso atsikratysi greičiau ir paprasčiau. Bananuose gausu angliavandenių, kurie gamina serotoniną – medžiagą, skatinančią laimės jausmą.

Shutterstock nuotr.

AVOKADAI

Avokadai yra tikrų tikriausias grožio šaltinis, jie itin naudingi plaukams, odai bei nagams. Avokadų minkštime gausu medžiagų, padedančių gaminti serotoniną, vadinamąjį laimės hormonu.

Fotolia nuotr.

ANANASAI

Ananasuose esantis vitaminas C ne tik padeda stiprinti imuninę sistemą, bet ir suteikia energijos. Taip pat ananasai padeda išsiskirti serotoninui.

Shutterstock nuotr.

ANAKARDŽIŲ RIEŠUTAI

Šiuose riešutuose esantis triptofanas - geros nuotaikos šaltinis. Pakanka saujelės riešutų, kad iškart pasijustum geriau. Tinka ir lazdynų riešutai, kuriuose esančios rūgštys Omega 3 padeda išvengti nuotaikų svyravimo.

Fotolia nuotr.

MEDUS

Šis produktas taip pat prisotintas angliavandeniais, tačiau, jei nori pataisyti nuotaiką, medų skanauti reikėtų vieną, nemaišyti su kitais maisto produktais ar gėrimais.

Shutterstock nuotr.

KAVA

Rytinis kavos puodelis ne tik suteikia energijos, bet ir pakelia nuotaiką. Kofeinas skatina serotonino išsiskyrimą. Tačiau dažnai geriama kava nuotaikos nepakels.

Shutterstock nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.