Labiausiai traukiančios Zodiako ženklų savybės

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų, išskirtinių savybių - tiek teigiamų, tiek ir neigiamų. Juk idealių žmonių nebūna! Tačiau kokios Zodiako ženklų savybės aplinkinius traukia labiausiai?
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Avinai – tikri lyderiai. Jie labai pasitiki savo jėgomis, visuomet siekia būti pirmi. Būtent šis tvirtumas ir stabilumas sužavi aplinkinius, juk šalia Avino – kaip už sienos. Be to - Avinai labai vertina sąžiningumą ir patys stengiasi neapgaudinėti - sako viską taip, kaip iš tiesų yra. Jeigu tapai šio žmogaus draugu - jis tavimi visuomet rūpinsis.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Jautis

Jautis – vienas iš patikimiausių Zodiako ženklų. Jis labai stabilus, atsakingas, užsispyręs, pareigingas. Šalia tokio žmogaus visuomet jautiesi ramus, į jį gali drąsiai kreiptis pagalbos, nes žinai, kas Jautis neatstums, o racionaliai viską sudėlios už tave.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Dvyniai

Tai vienas iš energingiausių, pozityviausių ir netgi romantiškiausių Zodiako ženklų, su kuriuo bendrą kalbą gali rasti praktiškai kiekvienas. Dvyniai labai geri klausytojai – įsijaučia į svetimas istorijas, tarsi viskas nutiko jiems patiems. Kas gi nenorėtų šalia turėti žmogaus, su kuriuo visuomet galima pasikalbėti.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Vėžys

Švelnūs, jautrūs ir rūpestingi Vėžiai visuomet paguos ir nuramins. Jie moka užjausti ir pasirūpinti tais, kuriems yra blogai, todėl nieko keisto, kad šie žmonės nuolatos apsupti artimų draugų.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Liūtas

Retas derinys – beprotiška charakterio stiprybė ir tuo pačiu puikus humoro jausmas. Būtent šis derinys taip traukia prie Liūtų. Visi puikiai žino, kad esant reikalui, Liūtas visuomet suras išeitį ir padės, o tuo pačiu privers į visą situaciją pažvelgti pašaipiai, tarsi nuramindamas, kad čia tikrai ne pasaulio pabaiga.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Mergelė

Mergelės turi savo nuomonę, tačiau yra labai taktiškos, todėl niekuomet neįžeis. Svarbiausia – jos nemėgsta apkalbų, todėl bendraudamas su tokiu žmogumi gali būti ramus, kad Mergelė tavo paslapčių nepuls pasakoti kitiems. Be abejonės, labai traukia ir Mergelės racionalus mąstymas bei organizuotumas – jei reikės kažką padaryti, Mergelė pirma pakils ir pradės veikti.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Svarstyklės

Harmoningos ir lengvai sukalbamos Svarstyklės žavi aplinkinius savo paprastumu. Atrodo, kad šalia šių žmonių visos problemos išnyksta: jie moka džiaugtis net ir menkiausiomis smulkmenomis, o savo pozityvumu vos per kelias minutes užkrečia ir visus aplinkinius. Kompanijos siela!

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Skorpionas

Stipri valia, ryžtas, gebėjimas imtis konkrečių veiksmų – tai savybės, kurios aplinkinius užburia. Atrodo, panorėjęs Skorpionas galėtų kalnus nuversti. O stiprios asmenybės visuomet traukia.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Šaulys

Ką Šaulys tikrai moka – tai kryptingai judėti tikslo link ir kitiems parodyti kelią, kuriuo reikia eiti. Šauliai energingi, labai veiklūs ir žingeidūs – jie puikai palaiko kompaniją tiek paprasčiausiai kalbantis, tiek ruošiantis į kokią tolimą kelionę. Negana to, jie atviri, dosnūs ir nuoširdūs. Puikus savybių derinys, kuriam sunku atsispirti.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Ožiaragis

Atkaklus ir disciplinuotas Ožiaragis sugebėtų išspręsti ne tik savo, bet ir visų aplinkinių problemas. Jeigu reikia patarimo – Ožiaragis visuomet atvirai pasakys ką mano ir ką geriau daryti. Jeigu reikia realios pagalbos – jis bus pirmasis, kuris atvažiuos ir padės.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Vandenis

Novatoriškas, išradingas ir originalių idėjų nestokojantis Vandenis visuomet laukiamas kompanijose. Su juo nuobodu tikrai nebus, nes šis žmogus visuomet sugalvos kažką neįprasto. Iš jo vidaus tiesiog sklinda laisvės pojūtis, kuris labai greitai persiduoda ir aplinkiniams.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Žuvys

Svajoklės Žuvys yra tie žmonės, šalia kurių tiesiog atsipalaiduoji net ir nieko neveikdamas. Jos turi labai turtingą vidinį pasaulį, padeda aplinkiniams pajusti harmoniją, moka išklausyti ir suprasti, nepiršdamos savo nuomonės. Tai žmonės, su kuriais norisi pabūti tiesiog šiaip, be jokios priežasties.

Taip pat skaityk: LABIAUSIAI ATSTUMIANČIOS TAVO ZODIAKO ŽENKLO SAVYBĖS

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.