Kuo ypatingi žmonės, gimę 2, 11, 20 ir 29 bet kurio mėnesio dieną

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Skaičiai mus supa kone kiekviename žingsnyje: pradedant gimimo data, baigiant kur kas buitiškesniais dalykais - namų adresu, telefono numeriu ar tuo pačiu laikrodžiu, į kurį dairomės kiekvieną dieną. Numerologai tikina, kad skaičiuosi užkoduota mūsų praeitis, dabartis ir ateitis. Tikėti tuo ar ne - pasirinkimas priklauso tik tau, tačiau siūlome paskaityti.

Visos išvardintos gimimo dienos - 2, 11, 20 ir 29 simbolizuoja Mėnulio valdomą skaičių 2.

Labai įdomus ir nevienareikšmis variantas: šie žmonės gali būti labai empatiški ir jautrūs, tačiau tuo pačiu labai tvirti ir pasitikintys savimi. Lygiai tą patį galima būtų pasakyti apie jų santykį su aplinkiniais žmonėmis: intravertiška kompanijos siela. Skamba keistokai, tiesa? Tačiau būtent taip ir yra: Mėnulio vaikai linkę į uždarumą ir vienatvę, tačiau geba prisitaikyti prie aplinkybių, greitai užmezga kontaktus ir esant reikalui gali parodyti tikrąją savo charizmą.

Mėnulio žmonės pakankamai ramūs bet tuo pačiu emocionalūs. Jie gali kantriai laukti ir nutylėti, tačiau perpildžius kantrybės taurę kelio atgal nebėra. Santykiuose jie labai atsidavę ir šeimyniški. Nepuola stačia galva į santykius, neskuba įsipareigoti ir kurti šeimos - ieško to, su kuriuo galėtų praleisti visą likusį gyvenimą.

Patys santykiai dėl nuotaikų kaitos gali būti gana permainingi: Mėnulis mums parodo vis skirtingas savo puses - pilnatį, priešpilpnį, delčią - šis žmogus jas taip pat turi. Kartais gali būti labai uždaras ir netgi šaltokas, kartais - ieškantis jaukumo ir peties, į kurį galima būtų atsiremti. Didelė šių žmonių problema - nenoras išsikalbėti ir emocijų laikymas savyje. Vis tik šie žmonės emociškai labai stiprūs, todėl sunkiai palaužiami.

Išskirtinę reikšmę šioje skaičių sistemoje turi 11. Tai - lyderiai iš prigimties, kurių tikslas šiame gyvenime - šviesti, mokyti ir versti aplinkinius tobulėti. Šie žmonės pasižymi vidine jėga, padedančia skleisti ir įkvėpti kitus savo žiniomis. Tai be galo įžvalgios asmenybės, dažnai išsiskiriančios stipria vidine intuicija.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!