Kuo ypatingi žmonės, gimę 1, 10, 19 arba 28 bet kurio mėnesio dieną

 (1)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiomis dienomis gimę žmonės yra valdomi Saulės planetos - jie stiprūs ir aktyvūs, itin imlūs ir lengvai prisiderinantys prie kintančių aplinkybių. Juose tiek daug energijos ir vidinio žavesio, kad šiems žmonėms tiesiog neįmanoma atsispirti - vidinė charizma veržiasi per kraštus.

Šie žmonės išsiskiria ne visai standartiniu savo mąstymu ir požiūriu į gyvenimą. Žvelgiant iš šalies kartais sunku suprasti, iš kur jie turi tiek stiprybės ir kaip sugeba atsitiesti net ir po sunkiausių likimo smūgių. Vidinio tvirtumo ir neišsenkančio optimizmo jiems tikrai netrūksta. Jie lyderiai, traukos centras, įkvėpimas aplinkiniams ir paguoda kenčiantiems - ar reikia stebėtis, kad būtent šiomis dienomis gimę žmonės visuomet apsupti būrio draugų ir yra ypatingai vertinami darbinėje srityje? Reikės pagalbos - padės, norėsis juoktis - juoksis kartu su jumis. Tai labai empatiški žmonės, sugebantys greitai pajusti ir netgi įsigyventi į svetimą skausmą ar laimę.

Vis tik šiems žmonėms, ypatingai gimusiems 19 arba 28 dieną, būtina nusistatyti tam tikras ribas, nes jie linkę į kraštutinumus. Įgimtas energijos ir užsispyrimo užtaisas juos veda į priekį, tačiau tikslo siekimas kartais virsta nuožmia kova be taisyklių. Kartais verta sustoti ir susimąstyti, ar jums tikrai to reikia? Galbūt savo energiją vertėtų nukreipti kita linkme?

Pats didžiausias iššūkis šioms asmenybėms - suprasti, kad jie ne visuomet teisūs. Tai labai geraširdiški žmonės, tačiau noras padėti ar padaryti maksimaliai gerai kartais virsta pamokslais ir kategorišku nusistatymu. Nepamirškite, kad kartais visai nebūtina siūlyti sprendimo būdų - tereikia išklausyti ir apkabintą tą, kuriam sunku. O ir darbai ne visuomet turi gulti tik ant jūsų pečių - leiskite daugiau atsakomybės prisiimti kitiems, net jei jie klysta. Neverskite kitų gyventi pagal jūsų taisykles, geriau būkite tais žmonėmis, kurie yra patikima pagalbos ranka ir saugus uostas ištikimus nelaimei - būtent tokia yra pagrindinė jūsų misija.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.