Kokios spalvos moteris tu esi

 (8)
Susiruošei į drabužių medžioklę ir vėl nusipirkai tokios pačios spalvos suknelę, kokių jau pilna tavo spinta? Pažįstama situacija... Paskaityk, ką pasirinktoji spalva sako apie tave!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Raudona. Stiprybės, sveikatos spalva. Raudoną renkasi tos moterys, kurios linkusios į mažesnį ar didesnį agresyvumą, yra impulsyvios arba tos, kurios norėtų tokiomis būti. Dėvinčios raudonos spalvos drabužius yra ryžtingos, užsibrėžusios gauti viską, ką tik įmanoma, linkusios teisti kitus bei greitai perimti jų savybes.

Rožinė. Ši spalva – švelnesnė versija raudonosios. Tai meilė, tačiau be aistros. Rožinė, tai spalva moterų, pasąmoningai trokštančių apsaugos ir išskirtinio dėmesio. Rožinės spalvos mėgėjos linkusios į motinystę, mėgsta jaustis mylimos bei saugios. Jos švelnios bei užjaučiančios.

Geltona. Laimės bei vaizduotės spalva. Geltoną renkasi nuotykių ieškančios, aktyvios ir smalsios asmenybės. Geltona spalva atspindi gerą humoro jausmą bei objektyvumą. Moterys, kurių garderobe vyrauja geltona spalva, yra guvaus proto ir išsiskiria stipria bei koordinuota nuomone.

Mėlyna. Tai švelni, nuoširdi bei puikiai besirūpinanti kitais moteris. Mėlyna spalva atspindi savikritiškumą, konservatiškumą. Moteris, mėgstanti mėlyną, yra teisinga, geranoriška ir pastabi. Tačiau didelis nepasitikėjimais kitais skatina impulsyvius ir netikėtus sprendimus, kuriuos ji išgyvena itin skaudžiai.

Žalia. Harmonijos bei balanso spalva. Žalia simbolizuoja viltį, taiką ir dažniausiai yra mėgiama itin švelnių moterų. Žalios spalvos mėgėjos nėra itin aktyvios socialiniame gyvenime, tačiau tai nereiškia, kad jame neprisitaiko. „Žaliukės“ yra kantrios ir geros, taigi kartais jomis linkę pasinaudoti kiti. Tačiau savo stipriu charakteriu jos sugeba užsitarnauti pagarbą visuomenėje.

Ruda. Itin tamsaus rudos atspalvio mėgėjos yra ištvermingos, solidžios bei konservatyvios. Jos ramios, lėtesnio būdo asmenybės. Ruda spalva tarsi šarvai nuo aplinkinių dėmesio ir nereikalingų susidūrimų. Šios damos mėgsta būti mylimos bei pačios myli.

Pilka. Linkusios į kompromisus moters spalva. Pilkšvų atspalvių mėgėjos ieško tiesos, taikos bei supratingumo visose situacijose. Vyresnio amžiaus „pilkosios“ mėgsta gyvenime šokinėti aukštyn – žemyn, jaunesnės – reikštis kaip asmenybės, rodyti savo itin puikias komunikavimo savybes. Jos puikiai gaudosi versle, tačiau kartais per daug persidirba.

Juoda. Oraus įspūdžio kūrimas yra neatsiejamas nuo šios spalvos mėgėjų. Šios moterys stengiasi pasirodyti paslaptingos, turi didelių siekių bei tikslų. Tai moteris, kurios ilgai nepamiršta ir dar labiau trokšta dėl vidinės aistros ir elegancijos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.