Kokios permainos tavo Zodiako ženklo laukia 2017 metais

 (2)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas. 2017 metai šio ženklo atstovams praeis gana sklandžiai. Dėka tavo užsispyrimo ir energijos užsibrėžtus tikslus pasieksi, nors kartais ir atrodys, kad stengiesi veltui. Tokios pergalės pareikalaus nemažai jėgų, todėl šiais metais turėtum prislopinti tau įprastą maksimalų režimą ir iš anksto susidaryti svarbiausių tikslų sąrašą, kad nereikėtų eikvoti energijos mažiau reikšmingiems darbams. Apskritai, gyvenime turi išmokti dirbti lėčiau, tačiau atsakingiau.

Jautis. Ugninio Gaidžio metai žada būti įvairiapusiški asmeninio gyvenimo srityje. Bus sunkiau suvaldyti jausmus, kartais emocijos nugalės racionalų protą. Toks tavo charakteriui nebūdingas elgesys gali įsukti į permainų verpetą. Kad sėkmingai ištrūktum, kartais verta įsiklausyti į artimiausių žmonių patarimus. Juk žiūrint iš šalies viskas matosi kur kas geriau.

Dvyniai. Šie metai žada daug naujų ir įdomių pasirinkimų tiek karjeros, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Šiuo atveju nuojauta yra geresnis patarėjas nei racionalus protas. Tik nebijok pasinaudoti paties likimo tau siunčiamomis galimybėmis ir neatidėliok jų vėlesniam laikui, nes iš gyvenimo viską reikia imti dabar.

Vėžys. Gyvenimas nuolatos stums tave į situacijas, priversiančias palikti savo komforto zoną. Nepergyvenk, jeigu viskas vyks ne pagal tavo planą, nes būtent tiems netikėtiems gyvenimo vingiams vėliau galėsi padėkoti už teigiamas permainas. Kad būtų lengviau prisitaikyti prie nuolatos kintančios situacijos, pasistenk kiekvieną kartą pirmiausia įžvelgti galimus privalumus, o trūkumai... na, kur jų nebūna?

Liūtas. Šie metai žada būti gana turiningi. Būsi dėmesio centre, todėl turėsi visas galimybes užmegzti reikiamus kontaktus ir gauti tai, ko nori. Tačiau su norais būk atsargi ir atidžiai stebėk savo konkurentus. Jei lipsi kitiems per galvas, vėliau gali labai skaudžiai kristi. Geriau gražiai visus apeik ne gudrumu, o profesionalumu.

Mergelė. Niekada negali žinoti, kada gyvenimas apsivers aukštyn kojomis. Panašu, kad atsitiktinumai šiais metais gerokai pakoreguos ir tavo planus. Tau, taip mėgstančiai viską planuoti, tai gali nepatikti, bet teks susitaikyti su esama situacija. Galų gale, tie netikėtumai gali išaugti į labai džiuginančias permainas. Paskui beliks pasakoti visiems: „Niekada nebūčiau net pagalvojusi, kad...“

Svarstyklės. Šio ženklo atstovų permainos turėtų laukti asmeninėje srityje. Greičiausiai dėkoti už tai galėsi ne likimui, o sau pačiai - kitaip pažvelgsi į gyvenimą ir tave supančius žmones, įvertinsi, ką turi ir ką nori turėti. O kai jau mintyse atsiranda vizija, viskas realizuojasi savaime. Bet darbinėje srityje atsipalaiduoti nevertėtų - turėsi tiek, kiek pastangų įdėsi.

Skorpionas. Karjeros srityje, regis, viskas eisis tarsi sviestu patepta. Galbūt į aukštumas įkopti dar šiek tiek per anksti, bet ir nuopolių jokių nematyti. Po truputėlį judėk į priekį, nebėk įvykiams už akių ir metų pabaigoje atsigręžusi atgalios už savęs pamatysi nemažą įveiktą kelią. O štai bendravime su aplinkiniais (net ir artimaisiais) geriau susiturėk nuo atviravimų, nes svetima nuomonė ir komentarai gali užnuodyti sielą ir išmušti iš pusiausvyros ilgam laikui.

Šaulys. Šie metai skirti tam, kad išbandytum naujas sritis ir atrastum save kitoje terpėje. Skubėti ir kardinaliai visko keisti tikrai nereikia, nes tai gali pridaryti daugiau žalos, nei naudos. Tačiau po truputėlį plėsti akiratį ir dairytis kas vyksta už tavo namų bei darbo slenksčio tiesiog būtina. Galbūt pamatysi, kad jau gerokai užsisėdėjai ir galėtum turėti kur kas daugiau, nei turi dabar?

Ožiaragis. Prieš ką nors darant reikėtų įjungti savo racionalųjį protą ir dar kartą pasvarstyti. Jausmai nėra pats geriausias patarėjas, o būtent jie bandys veržtis tiek karjeros, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Kad ir kaip kartais norėtųsi į viską spjauti ir pradėti iš naujo, verčiau susiturėk ir prieš ką nors keisdama turėk aiškų atsarginį planą.

Vandenis. Likimas tau nepagailės įvairių galimybių. Pasinaudoti suteiktomis progomis ar ne - spręsti tik tau. Tiesa, kartais pagunda nerti stačia galva bus labai stipri, bet gerai pagalvok ar vėliau nereikės gailėtis dėl to, kokiais metodais pasieksi savo tikslus. Šiuo atveju laikykis taisyklės, kad geriau 100 draugų nei 100 pinigų.

Žuvys. Kad ir kaip kruopščiai planuotum ir skaičiuotum, gyvenimas įneš savų korekcijų. Išmok sumaniai pasinaudoti tais netikėtais pokyčiais ir pamatysi, kad iš likimo gavai daugiau, nei buvai suplanavusi. Šiais metais kaip niekada svarbus pozityvus mastymas - teigiamos mintys trauks teigiamus dalykus ir atvirkščiai, todėl daugiau laiko skirk saviugdai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.