Kokie sapnai perspėja apie gyvenimo pokyčius

 (3)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žengiant į naują savaitę įprastai sapnuojame emocinius sapnus - jie atspindi mūsų emocinę būseną, tačiau nieko nepranašauja. Jei nori sužinoti, kokie gyvenimo pokyčiai tavęs laukia, daugiau dėmesio atkreipk į antradienio ir penktadienio sapnus.

Iš sekmadienio į pirmadienį

Pirmadienį valdo Mėnulis, todėl diena paprastai būna ne iš lengvųjų. Kad ir ką sapnuotum šiuo laiku, žinok, kad tai yra tavo psichologinės būsenos atspindys (gali būti susijęs su paprasčiausiais buitiniais rūpesčiais, santykiais, darbu ir t.t.). Jei sapnas gilus ir ilgas – nusiteik dideliam darbiniam krūviui. Jei sapnas trumpas – tikėtina gera nuotaika, vidinė ramybė, be didelių stresų ir išgyvenimų. Pirmadienio sapnai gali išsipildyti ketvirtadienį ar penktadienį.

Iš pirmadienio į antradienį

Antradienį valdo Marsas – vyriška planeta. Šios dienos sapnai papasakos tau apie gresiančias kliūtis (santykiuose, darbe ir t.t.). Jei miegas ramus – visas kliūtis kelyje į sėkmę įveiksi be didelių sunkumų. Jei sapnas ryškus – greičiausiai imsiesi kelių darbų vienu metu ir viską atliksi nepriekaištingai. Na, o jeigu miegi neramiai, nusiteik galimam pagalių kišimui į ratus. Greičiausiai kažkas iš aplinkinių stengsis tau pakenkti. Antradienio sapnai gali išsipildyti penktadienį arba šeštadienį.

Iš antradienio į trečiadienį

Trečiadienį valdo Merkurijus, kuris neretai atneša labai įvairius, lengvus ir neįsimenančius sapnus. Tačiau jei sapnas įstrigo atmintyje, jis gali padėti iššifruoti artimiausius tavo gyvenimo pokyčius. Labai gerai, jei sapnas aktyvus, pavyzdžiui, apie kraustymąsi iš vieno miesto į kitą. Judėjimas reiškia naujas pažintis, nors ir nereikšmingus, bet teigiamus gyvenimo pokyčius. Jei sapnas labai monotoniškas, pagalvok, galbūt metas gyvenime kažką keisti, nesėdėti vietoje? Trečiadienio sapnai gali išsipildyti šeštadienį arba sekmadienį.

Iš trečiadienio į ketvirtadienį

Ketvirtadienį valdo Jupiteris. Šio laikotarpio sapnai gali padėti išspręsti klausimus, susijusius su tave supančia aplinka, karjeros galimybėmis. Jei sapnuoji renginį, kuriame yra daug žmonių, greičiausiai turi realių galimybių kilti karjeros laiptais, nes viršininkai jaučia tau prielankumą. Jei žmonių mažai – karjeros pokyčiai nenumatomi ir savo dėmesį reikėtų nukreipti į santykių su aplinkiniais tobulinimą. Jei sapnuoji artimus žmonės, atkreipk dėmesį į tai, kuo jie užsiima: gali būti, kad artimiausiu metu keliausi jų pėdomis. Ketvirtadienio sapnai gali išsipildyti sekmadienį.

Iš ketvirtadienio į penktadienį

Penktadienis – Veneros diena, atspindinti tavo jausmus ir troškimus. Dažniausiai penktadienį sapnuojami sapnai išsipildo! Jei sapne gauni kažką malonaus ar pavyksta ko nors pasiekti – realybėje tavo svajonės turėtų išsipildyti. Jei sapne stengiesi, bet niekas nesigauna – realybėje tikriausiai teks kuriam laikui atsisakyti savo norų ir apriboti poreikius. Kuo ryškesnis ir realesnis sapnas – tuo didesnė tikimybė, kad artimiausiu metu tavęs laukia malonumai. Penktadienio sapnai dažniausiai pildosi pirmadieniais.

Iš penktadienio į šeštadienį

Šeštadienį valdo Saturnas – išbandymų ir likimo planeta. Šiuo laikotarpiu sapnuojami sapnai perspės, ko reikėtų vengti artimiausiu metu, o dėl ko labiau pasistengti. Jei sapnas spalvotas, vadinasi dauguma dalykų, kuriuos esi suplanavusi, išsipildys be didesnių sunkumų. Jei sapnas juodai baltas, apniukęs – pagalvok, ar esi nusiteikusi sunkiam darbui vardan savo tikslo, nes lengvai pasiekimai tikrai neateis. Šeštadienio sapnai turėtų išsipildyti antradienį.

Iš šeštadienio į sekmadienį

Sekmadienį valdo Saulė, galinti papasakoti apie artėjančias nuotaikas. Jei sapnas gražus, šviesus, ryškus – tavęs laukia įdomus laikotarpis, naujos pažintys, originalios idėjos. Žodžiu, entuziazmo tikrai netrūks. Jei sapnas niūrus – pasiruošk ne pačiam smagiausiam periodui ir pasistenk pati atrasti pozityviųjų pusių. Sekmadienio sapnai pildosi trečiadienį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.