Kiek darbdavių pakvietė į pokalbį, pamatę tokią iškirptę

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atspėk, kiek išaugs tavo šansai būti pakviestai į darbo pokalbį, jeigu prie savo CV pridėsi nuotrauką, kurioje vilkėsi pakankamai atvirus viršutinius drabužius? Išaugs, IR GEROKAI! Prancūzų mokslininkai jau išbandė ir pristatė išsamius eksperimento tyrimus.

Sevagas Kertechianas iš Paryžiaus universiteto (Sorbonne) atliko eksperimentą, kuriame dalyvavo dvi moterys - panašios išvaizda ir turinčios daugiau mažiau vienodos patirties pardavimų ir buhalterijos srityse. Per trejus metus moterys išsiuntė 200 CV potencialiems darbdaviams (100 pardavimų srityje ir 100 buhalterijos srityje). Viename CV buvo pridedama kandidatės nuotrauka, kurioje ji vilki uždarą viršutinę drabužių dalį, kitame gyvenimo aprašyme nuotrauka buvo kur kas labiau traukiantį akį - moteris buvo apsirengusi viršutinius drabužius su gilia iškirpte. Paaiškėjo, kad iškirptė - labai galingas ginklas. Pardavimų srityje moteris su iškirpte sulaukė 62 pakvietimais daugiau nei kukliai apsirengusi, o buhalterijos srityje dar smagiau - 68 pakvietimais daugiau.

„Pardavimų srityje reikia bendrauti su klientais, o buhalterijoje tiesiog sėdėti biure, bet ir šiuo atveju nuotrauka su iškirpte patraukė daugiau dėmesio. Šie rezultatai šokiruoja ir yra nemalonūs, tačiau netikėtais jų nepavadinčiau“ - reziumuoja Sevagas Kertechianas.

Tai va taip, merginos. Belieka tikėtis, kad pasitikdami pagal išvaizdą, bent jau išlydi pagal protą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.