Kas gali išvesti iš kantrybės skirtingus Zodiako ženklus

 (1)
Turtingiausi Zodiako ženklai
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas
Retas Zodiako ženklas turi tiek ryžto ir ištvermės, kiek Avinai. Jie nemėgsta delsti, sprendimus priima greitai, todėl labiausiai įsiutinti juos gali kitų žmonių neveiklumas ir nesugebėjimas tinkamai atlikti jiems pavestus darbus. Dar vienas dalykas, kurio Avinai tiesiog negali pakęsti – melas ir apsimetinėjimas. Jie patys mėgsta rėžti tiesą į akis, todėl tokio paties elgesio tikisi ir iš aplinkinių.

Jautis
Konservatoriški Jaučiai gyvena pagal savo susikurtas taisykles, kurių nemėgsta laužyti. Juk viskas turi vykti pagal planą! Todėl natūralu, kad Jautį siutina žmonių nekantrumas ir nepastovumas. Jie negali pakęsti tuščių šnekų, bereikalingų ginčų ir daromo spaudimo. Pas šio Zodiako ženklo atstovus viskas sudėliota ir kontroliuojama, todėl į jo reikalus geriau nesikišti.

Dvyniai
Tai vienas iš ryškiausių Zodiako ženklų. Jiems reikia nuotykių, nuolatinio veiksmo, permainų, įdomių žmonių draugijos... Dvyniai ypatingai vertina laisvę, todėl labiausiai juos suerzinti gali kontrolė. Na ir dar nuobodūs bei lėti žmonės. Dvyniams tiesiog neužtenka kantrybės jų klausytis.

Vėžys
Vėžiai niekur per daug neskuba, prieš darydami mėgsta viską gerai apsvarstyti ir tik tuomet priima sprendimus. Todėl per didelis kitų žmonių ekspresyvumas juos erzina, o daromas spaudimas gali rimtai išmušti iš vėžių. Dar vienas dalykas, kuris ne prie širdies – apsimestinis aplinkinių atviravimas ir bandymas išpešti informacijos. Uždarojo Vėžiuko pasitikėjimą reikia užsitarnauti!

Liūtas
Liūtai pasižymi tvirtu charakteriu, todėl verkšlentojai iš šio Zodiako ženklo atstovo užuojautos gali nesitikėti. „Jei gali ką pakeisti – keisk, negali – neinkšk“ - būtent tokio požiūrio laikosi dauguma Liūtų. Dar vienas dalykas, kurio jie tikrai negali pakęsti – tai bandymas kontroliuoti jų gyvenimą ir aiškinimas, kaip reikėtų elgtis. Tiesa, kontroliuoti kitus jie tikrai ne prieš!

Mergelė
Pedantiškoji Mergelė viską daro taip atsakingai ir apgalvotai, kad dažniausiai prie jos net nėra ko prikibti. O štai kitų skuboti sprendimai ir ne iki galo pabaigti darbai ją labai erzina. Bet labiausiai Mergelės ženklo atstovus siutina pernelyg smalsūs ir nosį ne į savo reikalus kišantys paskalų nešiotojai.

Svarstyklės
Tai turbūt vienas iš lengvabūdiškiausių Zodiako ženklų. Svarstyklės moka atsipalaiduoti ir numoti ranka į problemas, todėl kitų atvirai rodomas stresas ir jas išmuša iš vėžių. Vis dėl to baisiausias dalykas Svarstyklėms – daromas spaudimas ir kontrolė. Šio ženklo atstovai stengiasi laikytis toliau ir nuo žmonių, trukdančių gyventi taip, kaip Svarstyklės nori. Anot šio Zodiako ženklo atstovų, tai jų gyvenimas, todėl tik jiems spręsti – gyventi ar mirti.

Skorpionas
Atkaklieji teisybės ieškotojai Skorpionai tikrai nepuola draugauti su kiekvienu sutiktu. Jie labai vertina žmonių lojalumą, todėl išdavystės niekaip negali atskleisti. Arba eini su Skorpionu iki pat galo ir pilnai pasitiki jo veiksmais, arba keliauji savais keliais, be teisės sugrįžti.

Šaulys
Iš pirmo žvilgsnio labai ramūs ir draugiški Šauliai susierzinę tikrai gali parodyti kitą savo charakterio pusę. O suerzinti juos gali pasikėlę ir arogantiški žmonės, bandantys iškelti save aukščiau kitų. Tokioms personoms Šauliai gali greitai parodyti jų vietą! Dar vienas dalykas, galintis įsiutinti racionaliuosius Šaulius, - tai tinginystė, silpnavališkumas ir pažadų netesėjimas. Kitaip tariant tai, ko patys sau šauliai niekuomet neleistų.

Ožiaragis
Ožiaragis visuomet turi savo nuomonę ir gali ją ginti iki nukritimo. Jeigu tu esi silpnesnis – vadinasi nevertas Ožiaragio dėmesio. Bet labiausiai šio Zodiako ženklo atstovus siutina kvailumas ir jokių tikslų neturėjimas. Jei nežinai, ko nori iš gyvenimo, tai kam išvis gyveni?

Vandenis
Vandeniai – aktyvūs, eksperimentuoti mėgstantys žmonės, todėl juos erzina niekuo nesidomintys ir tiesiog nuobodūs žmonės. Tačiau tikrasis peilis Vandeniui – išdavystė. Jei kiti Zodiako ženklai gali su tuo susitaikyti, išsilaižyti žaizdas ir gyventi toliau, Vandeniui tai – praktiškai neįgyvendinama užduotis. Santykius jis visuomet stato ant pasitikėjimo pagrindo, todėl išdavystė jį gali visiškai sužlugdyti.

Žuvys
Žuvys turi puikiai išvystytą intuiciją, todėl net menkiausia apgaulė jas gali įsiutinti. Tiesa, dažniausiai šio Ženklo atstovai nutylės, tačiau nuoskaudos niekur nedings ir vieną dieną Žuvytė tiesiog išplauks. Dar vienas dalykas, kurio Žuvys negali pakęsti – tai kritika. Jos jautrios, stengiasi dėl aplinkinių, todėl sulaukusios priekaištų savo jausmus tvardo labai sunkiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.