Karminis gyvenimas pagal tavo gimimo datą - kiek gyvenimų tau liko ir kokiomis savybėmis esi apdovanota

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Budistai mano, kad siela gali gimti devynis kartus, t. y. tiek kartų ji pasirodo žemėje žmogaus pavidalu. Eilinio įsikūnijimo požymis – meva (t. y. žemė ar apgamas). Meva rodo, kiek kartų jau buvai šiame pasaulyje, kokia karma tavęs laukia ir, žinoma, kiek gyvenimų tau dar liko.

Aklai tikėti nepatariame, tačiau internete radome mus sudominusią lentelę - šalia tavo gimimo datos nurodytas tavo gyvenimų skaičius. Karmos aprašymą rasi po lentele.

1 meva

Dažniausiai šie žmonės prisitaiko prie situacijos, retai bando ką nors keisti. Vis dėlto viduje tūnantis užsispyręs vaikas retkarčiais išlenda ir parodo savo stipriąsias charakterio puses. Iš išorės šie žmonės draugiški, atviri, tačiau viduje nelinkę aklai pasitikėti aplinkiniais - jų pasitikėjimą užsitarnauti ne taip lengva, o vienas vienintelis klaidingas žingsnis gali visam laikui užverti draugystės duris. Ne romantikai, tačiau jiems labai reikia meilės ir dėmesio - mėgsta būti pastebėti ir įvertinti. Įtemptas darbas – ne jiems. Šie žmonės aukštumas pasiekia tuomet, kai turi galimybę viską suplanuoti ir pasiruošti.

2 meva

Draugiški žmonės be lašelio agresijos. Nelinkę rodyti savo ambicijų, lipti kitiems per galvas, tačiau labai smulkmeniški. Nemėgsta lyderiauti, tačiau nepastebimai sugeba valdyti situaciją ir pakreipti įvykius tinkama linkme. Labiau vadovaujasi jausmais, o ne protu. Geriausias amžius – 45–47 m. Finansinė padėtis stabili, tačiau patartina vengti azartinių žaidimų.

3 meva

Anksti suauga. Nepriklausomo būdo, visada jauni, optimistai.
Pozityvūs, bet labai užsispyrę ir dažnai nepakantūs. Būtent skubėjimas šiems žmonėms dažniausiai ir pakiša koją - prieš priimant sprendimą vertėtų labiau įsigilinti į situaciją, apgalvoti ir tik tuomet veikti. Geriausias amžius – nuo 34 iki 38 m. Tai impulsyvūs, tiesą į akis rėžiantys žmonės. Uždirbti gali daug, tačiau pinigai teka pro pirštus, nes taupyti jie nemoka.

4 meva

Teigiami žmonės, tačiau reikėtų stiprinti savo pasitikėjimą savimi ir valią. Jautrūs, gali greitai įsižeisti, labai geros širdies. Idealus amžius – iki 38 m. Subręsta gana anksti, pernelyg daug atsakomybių užsikrauna ant savo pečių. Jiems sunku sukurti tvirtus, ilgalaikius santykius - linkę duoti daugiau, nei gauna patys, dėl to dažnai nukenčia tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe.

5 meva

Nevienareikšmiški žmonės – ir geri, ir klastingi, ir teisingi, ir turintys keistų įsitikinimų. Siekiantys tikslo, bet nelinkę persistengti. Sudėtingas amžius – 42 m. Turi maksimaliai išvystytą savisaugos instinktą, todėl atsargiai vertina aplinkinius - nelinkę aklai pasitikėti net pačiais artimiausiais. Jaučia didžiulį dėmesio poreikį, linkę dominuoti. Šiems žmonėms labai tiktų vadovaujamas darbas – jame visiškai save realizuotų.

6 meva

Puikiai išlavinta intuicija. Iš prigimties – lyderiai, novatoriai. Visada kelia aukštus tikslus, užtikrintai jų siekia. Savimi patenkinti, jautriai reaguoja į nesėkmes, nes prie jų nepratę. Geras amžius – 40 metų. Santykiuose mėgsta tiek dominuoti, tiek paklusti. Moka elgtis su pinigais, greitai uždirba, audringai išleidžia pinigus. Sėkmė – ne dažna viešnia, nes viską uždirba savo prakaitu.

7 meva

Iš prigimties optimistai, mėgsta rodyti emocijas. Atrodo labai švelnūs ir taikūs, tačiau turi vidinės stiprybės ir gali pakovoti už teisybę. Kitų klaidas atleidžia, tačiau retai kada pamiršta. Gyvenimas stabilizuosis po 40 m. Jeigu daugiau dėmesio skirtų nuoseklumui, pasiektų viską, ko nori.

8 meva

Labai užsispyrę, savimi pasitikintys žmonės. Turi savo nuomonę, požiūrį, todėl juos perkalbėti ar kuo nors įtikinti nelabai paprasta. Nemėgsta patylėti ir rėžia tiesą į akis, nors kartais vertėtų atsitraukti į šoną. Iš išorės atrodo ramūs, o viduje labai stiprūs. Iš prigimties – didelę savivertę turintys vilkai. Santykių prasme traukia aplinkinius, bet sukūrę šeimą nurimsta. Sėkmės sulaukia gana anksti, stipriai priklausomi nuo pinigų. Darbe jiems svarbu patikimumas, stabilumas.

9 meva

Jautrūs, emocionalūs žmonės. Gyvena ryškų gyvenimą, kurio pagrindinė taisyklė - mėgautis kasdienybe. Viduje jie – idealistai, kuriems emocinis pasitenkinimas kur kas svarbesnis nei materiali gerovė. Moka apžavėti iš pirmo žvilgsnio. Sėkmė per daug jų nelepina, tačiau per gyvenimą žengia gana stabiliai.

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.