Kaip iš tiesų atrodo merginos po šiais hidžabais

 (119)
Punkgirlsir
© Instagram.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjusią savaitę prancūzų leidinys Le Figaro savo skaitytojams papasakojo apie neįprastą Instagram merginų bendruomenę, pasivadinusią Punkgirlsir. Visos šios merginos kilusios iš Irano. Anot jų pačių, Instagramas šiuo metu yra vienintelė socialinė erdvė, kurios necenzūruoja Irano valdžia.

Straipsnyje rašoma, kad Punkgirlsir merginos kasdienybėje yra priverstos slėpti savo tikruosius veidus ir savo gyvenimo stilių. Moterys, vietinės ar atvykėlės, privalo pagal įstatymą dengti kūną ir galvą hidžabais. Ši bendruomenė - vienintelė galimybė merginoms parodyti tikrąsias save.

A photo posted by 👽puňҡ ɢıяʟs oғ ıяѧň💀 (@punkgirlsir) on


Daugiau Punkgirlsir nuotraukų gali pamatyti čia.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Sociologė apie 18-30 m. kartą - ar atpažįsti save?

Šiame straipsnyje pasidalinsiu savo įžvalgomis apie šiandieninių 20-keliamečių gyvenimo tendencijas, kurios, tarp kitko, gali lemti ir sumažėjusį seksualinį aktyvumą ar šiaip, pavyzdžiui, psichologinę jauseną, kad norisi sulįsti… atgal į motinos gimdą.

Frida Kahlo - nepalaužiama karalienė, kurios lovoje vietos rasdavo ir vyrai, ir moterys

Iš pirmo žvilgsnio ji visiškai nepriminė fatališkos moters — buvo maža, šluba ir ūsuota. Bet karalienė: jos darbus gyrė Picasso, o lovoje netrūko nei vyrų, nei... moterų. Frida Kahlo - moteris, sukrėtusi pasaulį!