Kaip iš tiesų atrodo merginos po šiais hidžabais

 (119)
Punkgirlsir
© Instagram.com nuotr.

Praėjusią savaitę prancūzų leidinys Le Figaro savo skaitytojams papasakojo apie neįprastą Instagram merginų bendruomenę, pasivadinusią Punkgirlsir. Visos šios merginos kilusios iš Irano. Anot jų pačių, Instagramas šiuo metu yra vienintelė socialinė erdvė, kurios necenzūruoja Irano valdžia.

Straipsnyje rašoma, kad Punkgirlsir merginos kasdienybėje yra priverstos slėpti savo tikruosius veidus ir savo gyvenimo stilių. Moterys, vietinės ar atvykėlės, privalo pagal įstatymą dengti kūną ir galvą hidžabais. Ši bendruomenė - vienintelė galimybė merginoms parodyti tikrąsias save.

A photo posted by 👽puňҡ ɢıяʟs oғ ıяѧň💀 (@punkgirlsir) on


Daugiau Punkgirlsir nuotraukų gali pamatyti čia.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Merginos atskleidė, kaip iš tiesų atsiranda nuotraukos PRIEŠ ir PO (7)

"Instagram" demonstruojami figūrų pokyčiai vieniems tampa įkvėpimu, o kitiems kelia klausimų - ar tik čia neslypi fotošopas? Pasirodo, visa kur kas paprasčiau. Kai kurie akivaizdūs pokyčiai priklauso tik nuo to, kaip pozuosi.

6 būdai, kurie padės ryte atsibusti daug greičiau (2)

Esi viena tinginukių, kurioms taip gera ilgiau pasivartyti lovoje? O galbūt tiesiog automatiškai vis išjungi žadintuvą? Ką gi, štai keli būdai, kurie padės atsikratyti sunkaus kėlimosi problemos.

Atsakymai, kodėl kiti vengia tavo akių kontakto

Ar pastebėjai, kad kartais greta esantys žmonės, kai su jais bendrauji, vengia tavo žvilgsnio. O gal pati kartais nenoriai žiūri į jų akis? Štai atsakymai, kodėl kartais nesinori pažvelgti tiesiai į kitą žmogų.

5 priežastys, kodėl turėtum miegoti nuoga (40)

Džiaugiesi dailiais šilkiniais naktinukais ar minkštute žiemiška pižama? Ką gi, pasirodo miego drabužėlius verčiau atidėti šalin, nes miegojimas nuogai yra kur kas naudingesnis.