Ką pirmoji vardo raidė išduoda apie tavo meilės santykius

 (1)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

А
Ši raidė sudaro švelnumo ir agresijos sąjungą. Santykiuose žmonės su vardu, prasidedančiu šia raide, dažniausia užima lyderio poziciją, tačiau jie jaučia nuolatinį emocijų pakurstymo poreikį, priešingu atveju gali prarasti susidomėjimą savo partneriu. Jiems reikėtų ugdyti savyje kantrybę ir daugiau dėmesio skirti kitiems.

B
Šie žmonės sunkiai randa kelią į meilę. Jie ilgai dvejoja ir labai atsargiai susieja savo likimą su kitu žmogumi. Jeigu partneris pasitaiko kantrus ir supratingas, tai po kurio laiko jis džiaugsis pažinęs tikrąją meilę ir švelnumą.

C
Jie moka aistringai mylėti ir ilgai laukti savo laimės. Jie neskubantys, santūrūs, bet tuo pačiu ir aistringi. Tai – šeimyniški žmonės, tačiau kartais pernelyg smalsūs ir savininkiški.

Č
Jie gali atrodyti įžūlūs ir drąsūs, tačiau jų širdyje tūno nemažai paslapčių. Jie mėgsta įgelti kitiems ar pasišaipyti, o tai kartais gali atbaidyti žmones. Taip pat jie aistringi ir gyvybingi. Tik sutikę panašų į save partnerį, jie galės būti laimingi.

D
Jie romantikai, todėl jų meilė gali subyrėti, susidūrus su buitinėmis problemomis. Tačiau santykiuose jie labai patikimi, todėl reikėtų kuo daugiau bendrauti su savo antrąja puse, kad visą laiką būtų palaikoma romantiška dvasia. Beje, šie žmonės nelinkę pripažinti savo klaidų, tad visais būdais stengsis kaltę suversti kitiems arba tiesiog aplinkybėms.

E
Užkariauti jų širdį nėra lengva, tačiau jie patys labai nesunkiai pasiekia bet kokius sau išsikeltus tikslus. Be to, vienatvė jų neslegia, juk jie įdomūs, gyvybingi, kupini gyvenimo džiaugsmo žmonės.

F
Tai – ryškūs ir emocionalūs žmonės, su jais gali būti sudėtinga, bet niekada nebus nuobodu. Jų partnerių laukia dramatiška aistra su tragedijos prieskoniu, dažni išsiskyrimai ir audringi susitaikymai. Jie įpratę daugiau imti, nei duoti. Tereikia pamėginti tai pakeisti ir gyvenimas taps kur kas patogesnis.

G
Jų gyvenimas kupinas emocijų ir vyksmo, jie skuba gyventi, o meilėje yra tiesiog paradoksalūs, nes iš partnerio reikalauja švelnumo ir atsidavimo, kai tuo tarpu patys neskuba susisaistyti santuokiniais saitais.

H
Šie pasitikintys savimi, išdidūs, arogantiški žmonės ko gero net patys nesitiki sutikti lygiavertį partnerį. Jie ilgą laiką mėgaujasi vakarėlių liūtų vaidmeniu, pernelyg nesistengdami į savo širdį įsileisti meilę. Bet kai tai nutinka, jie būna puikūs gyvenimo palydovai savo partneriui, o šeimos vertybes iškelia aukščiau už asmenines ambicijas.

I
Šiems žmonėms derėtų būti taktiškesniems. Jų tiesmukiškumas bendravime kartais gali įskaudinti kitus. Jie rūpinasi savo nepriekaištinga išvaizda, spinduliuoja energiją ir nepakenčia monotonijos. Todėl jų gyvenime gali būti daug įvairių santykių.

J
Šie žmonės ieško saugaus meilės kelio. Nors jie žavūs ir nepakartojami viešumoje, širdies gilumoje bijo naujų santykių, nes santykiai gali atnešti rimtų permainų. Pasiryžę santuokai, savo išrinktąjį jie apgaubia švelnumu bei dėmesiu.

К
Šiems žmonėms būdingas blaškymasis tarp troškimo rasti amžiną meilę ir nuolat kamuojančių abejonių: gal dar reikėtų palaukti, gal dar viskas priešaky? Reikėtų atmesti visas abejones ir gyventi šia diena. Jie taktiški, žavūs, turintys įgimto šarmo, todėl gerbėjų jiems niekada netruks. Telieka išsirinkti tinkamą ir sukaupti visą kantrybę, kad kartu išgyventi visus džiaugsmus ir nesėkmes.

L
Šiems žmonėms būdingas nepastovumas. Nors jie labai komunikabilūs, įdomūs, tačiau nusivylę gyvenimu ar santykiais, savo problemų sprendimą gali matyti ne pačiuose tinkamiausiuose metoduose.

M
Jie mėgsta planuoti ir užbėgti įvykiams už akių. Deja, polinkis svajoti ir planai apie princą ant balto žirgo gali sutrukdyti pamatyti šalia esantį dėmesio vertą partnerį. Reikėtų atkreipti dėmesį į žmones, esančius čia ir dabar, nes būtent jie gali suteikti laimės.

N
Tai – labai pažeidžiami, tačiau ežiuko kailį turintys žmonės. Jie atviri, žavūs, viskuo besidomintys, tačiau jei kas nors vyks ne pagal juos, gali parodyti savo charakterį. Tad jiems tiesiog būtinas draugiškas antrosios pusės palaikymas.

О
Laimę šie žmonės mato tik savame siaurame, uždarame pasaulėlyje kartu su savo antrąja pusele. Jiems vis tik reikėtų nepamiršti bendravimo su draugais ir nesistengti aplinkinių elgesį vertinti per savo logiško mąstymo prizmę.

P
Šie žmonės azartiški ir linkę rizikuoti. Sutikę į save panašų, jie sukurs šviesią ir laimingą sąjungą. Svarbu tik aklai nesusižavėti kitu žmogumi, išlaikyti savo pasaulėžiūrą ir interesus, priešingu atveju gresia savojo „aš“ praradimas.

R
Tai – labai kantrūs ir nuolaidūs žmonės, tačiau iki tam tikros ribos. Jie stiprūs dvasiškai ir niekada prieš nieką nesižemins. Partnerį geriausiai rinktis iš tų, kurie patikrinti laiko ir bendros draugystės.

S
Šių žmonių reikalavimų kartelė antrajai pusei neretai būna taip aukštai iškelta, kad belaukdami kažko stebuklingo, dažniausiai susiduria su nusivylimu. Norint ištrūkti iš šių spąstų, reikia į gyvenimą pradėti žiūrėti paprasčiau, su humoru, o savo reikalavimų kartelę nuleisti žemiau ir galiausiai suprasti, kad gyvenimą reikia vertinti tokį, koks jis yra.

Š
Tai – labai šilti ir jautrūs žmonės. Jie tiki, kad gyvenime viską galima pasiekti gerumu ir nors ne visada jiems tai pavyksta, jie išlieka savimi, kol galiausiai sutinka panašų į save partnerį.

Т
Pirma vardo raidė „T“ atsakinga už aistrą ir seksualumą. Šiems žmonėms būdingas susižavėjimas iš pirmo žvilgsnio, todėl labai tikėtinos tinkamo partnerio pasirinkimo klaidos. Reikėtų būti atidesniems ir išrankesniems.

U, Ū
Šie žmonės tiesiog įtikėję vienintele didžiąja meile visam gyvenimui, todėl šeima jiems – aukščiau visko. Partnerio dairytis ko gero būtų geriausiai iš vaikystės draugų ar bendramokslių rato. Būdami kantrūs ir pakantūs, visas problemas jie sprendžia ieškodami kompromiso, tačiau nepaisant to, savo interesams reiki skirti daugiau dėmesio.

V
Tokie žmonės – sąžiningi ir optimistai, todėl traukia kitų dėmesį. Jie ne itin pergyvena neužsimezgus rimtiems santykiams ir labai greitai susiranda naują partnerį. Vis dėlto pasitaiko atvejų, kai jiems pasiseka surasti tą vienintelę meilę visam gyvenimui.

Z
Jie emocionalūs ir mėgsta parodyti save iš gražiausios pusės. Jiems dažnai nepasiseka iš pirmo karto išsirinkti tinkamą partnerį, juk reikalingas tik pats geriausias. Gyvenime jie turi didelių ambicijų, o santuokoje – ištikimi ir mokantys išlaikyti susidomėjimą savimi.

Ž
Tai – patikimas ir sentimentalus partneris, mėgstantis išsaugoti daiktus, primenančius malonias akimirkas. Būdamas sąžiningas ir atsidavęs, jis šalia savęs nori matyti tokį patį partnerį, todėl labai nusivilia, jeigu šis neatitinka jo standartų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.