Ką apie vaiką atskleidžia jo gimimo data

 (4)
Kiekvienas mūsų savo likimą atsinešame gimdami ir nuo vystyklų jau esame asmenybės. Kad ir kas būtum – mama, krikštamotė ar tiesiog labai gera laimingos šeimos draugė, – tau pravers vaikų numerologija: vienu atveju žinosi, ką dovanojai pasauliui, kitu bus lengviau išrinkti dovanas vaikui ar palaikyti pokalbį per vakarienę su susituokusiais draugais.
vaikas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tau tik reikia sudėti vaiko gimimo datą ir, paskaičius kiekvieno skaičiaus paaiškinimus, suprasti kokios yra pagrindinės jo charakterio savybės.

Tarkim, vaikas gimęs 2014-ųjų birželio 10 dieną. Likimo skaičius nustatomas taip: 2+0+1+4+0+6+1+0=14=1+4=5. Liko tik sužinoti šio skaičiaus reikšmę.

Vienetukas. Be abejonių: tai – vaikas lyderis. Linkęs į aktyvius veiksmus, reikalauja nuolatinio dėmesio ir svajoja apie nepriklausomybę nuo aplinkinių. Šio mažylio negalima riboti draudimais ir rėmais. Negesinkite jo lyderiavimo apraiškų – jos pravers vaikui suaugus. Nukreipkite energiją tinkama vaga, duokite naudingų patarimų ir palaikykite jį.

Dvejetukas. Norint apibūdinti šį vaiką pakanka vieno žodžio „žavingas“. Nors jo polinkis bendrauti labai didelis, jis tylus ir drovus. Šio likimo skaičiaus vaikas nėra linkęs į konfliktus, neskriaudžia bendraamžių ir labai daug energijos skiria, kad patiktų aplinkiniams. Palaikykite jį, stiprinkite jo pasitikėjimą savimi ir nešykštėkite jam meilės.

Trejetukas. Šis vaikas sąla, kai kiti į jį žiūri. Dėl aplinkinių dėmesio jis pasiryžęs bet kam. Nekaprizingas, komunikabilus ir dažnai būna mokytojų numylėtinis. Tėvai tokį vaiką turi išmokyti susitelkti ties viena užduotimi. Beje, tokie vaikai dažnai būna įžeidūs, todėl stenkitės rinkti žodžius – tai padės išvengti nesusipratimų.

Ketvertukas. Tai toks organizuotas ir metodiškas vaikas, kad kai kurie tėveliai galėtų iš jo pasimokyti. Jam patinka, kai jį palieka vieną, jis nekenčia, kai kas nors įsiveržia į jo asmeninę teritoriją. Antra vertus, patiklus, dosnus ir, nepaisant savarankiškumo, jam reikia tėvelių meilės ne mažiau nei kitiems.

Penketukas. Šis vaikas – smalsus ir neramus. Nepakenčia, jei koks nors svetimas mėgina jį kontroliuoti, ir mielai pasiginčys kiekviena proga. Nuo jo reikia kone viską slėpti, nes kitaip gali susižeisti ar ką nors sugadinti. Gali atrodyti nemeilus, tačiau iš tiesų nepaprastai stipriai myli tėvus.

Šešetukas. Tokio vaiko negalima palikti vienatvėje – jam nuolat reikia draugiškos kompanijos, žavesio ir draugiškumo jam netrūksta. Antra vertus, yra palyginti kaprizingas. Pasistenkite numalšinti padidėjusį mažylio emocionalumą ir įsidėmėkite: bet kokia kritika jį žiauriai žeidžia. Palaikykite jį, skatinkite patikėti savo jėgomis ir rodykite kuo daugiau švelnumo.

Septynetukas. Ko gero,. sunkiausias charakterio tipas. Visais klausimais turi savo tvirtą nuomonę ir ją pakeisti be galo sudėtinga. Tačiau šiaip ramus ir jautrus vaikas, jis tėvams suteiks labai daug džiaugsmo. Pagrindinis pranašumas – protiniai gebėjimai. Padėkite jam juos vystyti, kaip tik galite.

Aštuonetukas. Šis vaikas aktyviai naudojasi asmeniniu žavesiu, kad išspręstų visas savo problemas. Įtikinkite mažylį, kad jį mylite: šie vaikai – labai pavydūs ir savininkiški. Tapkite autoritetu jų akyse, kitaip jie tai padarys už jus. Pasistenkite paaiškinti vaikui, kas yra gerai, o kas – ne. Tik pastabas sakykite korektiškai.

Devynetukas. Labai talentingas vaikas su puikia vaizduote. Nepaisant kaprizų, jis nesukels jums daug rūpesčių. Šis mažylis – visapusiškai išsivystęs, tad skirkite jam daug dėmesio ir padėkite tobulėti. Nepamirškite dažniau kartoti, kad jį mylite. Nors jis nėra linkęs rodyti emocijų, švelnūs jausmai jam būtini. Ateityje už tai atsilygins jums meile ir dėmesiu.

Įsidėmėkite: kiekvienas žmogus – individualus. Skaičius nurodo tik esminius bruožus, o šiaip jau įtaką darote jūs. Visiems mums gimus suteikiamos lygios galimybės ir tik nuo mūsų priklauso, kaip jomis pasinaudosime.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.