Jei turi apgamus šiose vietose, tau galima tik pavydėti!

 (28)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Būrimas iš kavos tirščių, delno linijų, kortų, runų... Žmonės nuo seno naudojo ir kūrė pačius keisčiausius metodus, neva galinčius stebuklingai parodyti, kokios staigmenos ar likimo vingiai žmonių laukia ateityje.

Vis dėl to apie tai, jog kiekvieno žmogaus kūną nusėję apgamai yra ženklai, kuriuos teisingai iškodavus gali paaiškėti žmogaus likimas, žino tik nedaugelis.

Labiausiai paslaptingomis apgamų reikšmėmis tiki kinai, daoistai. Jie laikosi nuomonės, jog apgamas pranašauja gerą arba blogą lemtį, priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje jis yra. Kodėl būtent apgamai turi tokią mistinę galią? Tai susiję su tikėjimu, neva apgamai yra paslaptingi pėdsakai, paveldėti iš praeitų gyvenimų. Jie - tarsi antspaudai, kuriais pažymimas mūsų kūnas, atlikus gerus ar blogus darbus. Kiti apgamų kilmę vertina kaip perspėjimą apie gerai susiklostysiančią lemtį arba kupiną nelaimių gyvenimą.

Norite tikėkite, norite ne, tačiau kai kurios Pietryčių Azijos kultūros taip pat atidžiai stebėdavo apgamų dydį. Buvo tikima, kad kuo apgamas didesnis ir labiau matomas, tuo didesnė jo galia. Tuo metu iš šviesių atspalvių apgamų buvo tikimasi sulaukti palankaus likimo. Jau susidomėjai? Skaityk toliau ir sužinosi, kurie apgamai yra geros lemties ženklas!

Ties smilkiniu esantis apgamas pranašauja įdomų, kelionių kupiną gyvenimą. Turėtum jausti nenumaldomą norą pažinti pasaulį, o pats likimas tau pametės tokių galimybių tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Tarp antakių esantis apgamėlis žada puikią karjerą. Beje, sakoma, kad šioje vietoje apgamą turintys žmonės turi išskirtinių protinių gabumų ir puikią atmintį.

Tarp antakio ir akies esantis apgamas išduoda tikrus gyvenimo lyderius. Šie žmonės tiesiog apdovanoti gebėjimu valdyti kitus ir siekti savo tikslų.

Jei turi apgamą virš lūpos - esi stipri ir valdinga asmenybė, gebanti gauti viską, ko tik nori. Beje, sakoma, kad toks apgamėlis - laimingos santuokos pranašas.

Gerumu ir nuoširdumu apdovanoti žmonės turi apgamą ant skruostikaulio. Jie - tarsi kitų žmonių gelbėtojai, nors likimas laimės ir sėkmės nepašykštėjo ir jiems patiems. Bet tik su sąlyga, kad ta laime jie dalinsis su kitais.

Ant delno apgamą turi retas žmogus. Tai - būsimų aukštų pasiekimų simbolis. Karjera, šeima, pinigai - regis, pats likimas tau ištiesia ranką kiekviename žingsnyje. O štai ant pėdos apgamus turintys žmonės - pozityvo užtaisas. Ko jau ko, bet laimės ir gebėjimo džiaugtis jiems tikrai nepagailėta. Gyvenimas jiems numatęs daugybę nepamirštamų įspūdžių, todėl nevalia sustoti vietoje!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!