Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.
© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Priešais tavo akis - keturios TARO kortos. Ilgai negalvodama išsirink tą kortą, kuri tave labiausiai traukia ir paskaityk, ką ši korta simbolizuoja. Galbūt tu intuityviai pasirinkai tai, kas labiausiai atspindi dabartines tavo emocijas.

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai
© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

1. TARO KORTA „STIPRYBĖ“

Ši korta simbolizuoja santykių tvirtumą ir stabilumą, harmoniją ir aistrą. Tai labai gyvybingi, energijos prisotinti santykiai. Tačiau net ir tobuluose santykiuose retkarčiais pasitaiko kliūčių. Tavo atveju tai yra nepagrįstas pavydas, skatinantis negatyvias aistras. Pasistenk išmokti pasitikėti savo antrąja puse ir nepamiršk - tavo noras dominuoti gali privesti prie neigiamų pasekmių.

2. TARO KORTA „MIRTIS“ (apversta)

Tie jausmai, kurie judu siejo, šiuo metu yra ties riba. Kas tokiu atveju laiko santykiuose? Greičiausiai įprotis ir prisirišimas. Atmink - nereikia laikytis įsikibus į tai, kas atneša tau skausmą. Yra du keliai - keisti savo požiūrį arba tiesiog pasukti savais keliais ir atversti naują gyvenimo lapą. Negatyvi atmosfera, kurioje dabar tu nuolatos sukiesi, tik auga ir vis labiau tave įtraukia. Paleisk praeitį ir judėk į priekį.

3. TARO KORTA „TEISINGUMAS“

Kiekvienas mūsų gyvenimo kelyje atsiradęs žmogus nėra atsitiktinis. Būk itin dėmesinga savo antrajai pusei ir visuomet sau primink, kad jo buvimas šalia - likimo dovana, o ne duotybė. Stenkis ieškoti kompromisų ir visuomet pirmiausia pagalvok apie kito žmogaus jausmus ir poreikius. Daugiau duok ir mažiau galvok, ką gausi atgalios. Tai tavo raktas į sėkmingus ir harmoningus santykius.

4. TARO KORTA „ŽVAIGŽDĖ“

Žvaigždės korta simbolizuoja ateities šviesą ir galimas permainas. Kalbant apie santykius, tai yra naujos pradžios vizija. Tad būk budri - galbūt dabartiniuose santykiuose tavęs laukia svarbus žingsnis, o gal tavo asmeninė laimė dar tik atkeliauja į tavo gyvenimą. Bet kuriuo atveju, ryškioji žvaigždė tau atneša laimingąjį etapą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.