Išsirink vieną paveikslėlį ir sužinok tavo asmenybę apibūdinantį žodį

 (3)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Įvairūs paveikslėlių testai psichologijos pasaulyje ne retenybė. Jie gali būti puikus mūsų temperamento, vertybių, požiūrio į gyvenimą bei supančią aplinką atspindys. Siūlome tau atlikti nedidelį testą: pažvelk į žemiau esančius 4 paveikslėlius ir ilgai negalvodama išsirink tą, kuris, tavo manymu, labiausiai tave atspindi.

A - entuziastė. Idėjų įgyvendinimui atiduoti visas savo jėgas

Išsirinkai medį, kuriame daugybė pavienių detalių, sudarančių bendrą vaizdą. Šios detalės tarsi atspindi tavo gyvenimo esmę - turi daug tikslų, stengiesi judėti įvairiomis kryptimis, esi žingeidi ir greitai įsitraukianti, gana impulsyvi. Idėja tau kur kas svarbesnė nei galutinis rezultatas, tai reiškia, kad su visa energija pulsi įgyvendinti viziją, tačiau ne visuomet užteks noro ir jėgų pabaigti darbą iki galo. Todėl darbinėje srityje tau būtų naudingiau rinktis idėjos vystymo planą, o ne jos įgyvendinimą.

B - atsakingoji. Tau labai svarbu pateisinti savo pačios ir aplinkinių sukurtus lūkesčius

Tu išsirinkai medį, ant kurio kamieno laikosi masyvi lapija. Tai simbolizuoja atsakomybę, kurią tu neši ant savo pečių. Idėja turi būti gera ir iki galo apgalvota, o darbas atliktas nepriekaištingai nuo pradžios iki pabaigos - tokiu principu tu vadovaujiesi darbinėje srityje ir neprašauni pro šalį, nes aplinkiniai puikiai žino, kad tau patikėtos užduotys visuomet bus atliktos. O štai asmeniniame gyvenime toks pedantiškumas gali pakišti koją, nes sau keliamus aukštus reikalavimus stengiesi primesti ir kitiems. Turėtum išmokti į viską žiūrėti šiek tiek paprasčiau.

C - nepriklausomoji. Puikiai prisiderini prie aplinkybių

Išsirinkai nuo vėjo palinkusį medį, kuris simbolizuoja tavo lankstumą įvairiomis gyvenimo aplinkybėmis. Vienas iš svarbiausių tavo charakterio bruožų - mokėjimas laviruoti situacijoje. Tau nepatinka griežtos taisyklės ir apribojimai, mėgsti elgtis taip, kaip tau atrodo teisinga ar kaip norisi elgtis būtent tą akimirką. Dažnai būtent tas laisvumas ir nenoras paklusti įstumia tave į keblias situacijas, tačiau tau tai nėra problema. Greitai randi išeitį iš bet kokios padėties, prisiderini prie naujų aplinkybių ir apšilusi kojas vėl pasileidi plaukus. Galbūt stabilumo tavo gyvenime galėtų būti ir daugiau, bet gali pasidžiaugti, kad monotonija tikrai nebus dažna tavo palydovė.

D - racionalioji. Moki atrasti aukso viduriuką

Išsirinkai medį, kuriame dera tiek apibrėžtumas, tiek žaismingos detalės. Taigi tu pati, kaip ir šis medis - turinti aiškias ribas, bet nestokojanti idėjų. Išsiskiri racionaliu mąstymu, gebėjimu analizuoti situaciją ir priiminėti sprendimus. Didžiausias tavo pliusas - sugebėjimas pažvelgti į tą pačią situaciją iš skirtingų pusių ir įvertinti visus privalumus bei trūkumus, išspaudžiant maksimaliai universalų galutinį variantą. Tu nestokoji idėjų ir sugebi paversti jas realybe, tačiau kartais per daug atsakomybės prisiimi sau vienai. Bent retkarčiais sumažink savo atsakomybės jausmą ir prisimink, kad komandinis darbas gali būti kur kas efektyvesnis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Merginos atskleidė, kaip iš tiesų atsiranda nuotraukos PRIEŠ ir PO (7)

"Instagram" demonstruojami figūrų pokyčiai vieniems tampa įkvėpimu, o kitiems kelia klausimų - ar tik čia neslypi fotošopas? Pasirodo, visa kur kas paprasčiau. Kai kurie akivaizdūs pokyčiai priklauso tik nuo to, kaip pozuosi.

6 būdai, kurie padės ryte atsibusti daug greičiau (2)

Esi viena tinginukių, kurioms taip gera ilgiau pasivartyti lovoje? O galbūt tiesiog automatiškai vis išjungi žadintuvą? Ką gi, štai keli būdai, kurie padės atsikratyti sunkaus kėlimosi problemos.

Atsakymai, kodėl kiti vengia tavo akių kontakto

Ar pastebėjai, kad kartais greta esantys žmonės, kai su jais bendrauji, vengia tavo žvilgsnio. O gal pati kartais nenoriai žiūri į jų akis? Štai atsakymai, kodėl kartais nesinori pažvelgti tiesiai į kitą žmogų.

5 priežastys, kodėl turėtum miegoti nuoga (40)

Džiaugiesi dailiais šilkiniais naktinukais ar minkštute žiemiška pižama? Ką gi, pasirodo miego drabužėlius verčiau atidėti šalin, nes miegojimas nuogai yra kur kas naudingesnis.