Išsirink vieną paveikslėlį ir sužinok tavo asmenybę apibūdinantį žodį

 (3)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įvairūs paveikslėlių testai psichologijos pasaulyje ne retenybė. Jie gali būti puikus mūsų temperamento, vertybių, požiūrio į gyvenimą bei supančią aplinką atspindys. Siūlome tau atlikti nedidelį testą: pažvelk į žemiau esančius 4 paveikslėlius ir ilgai negalvodama išsirink tą, kuris, tavo manymu, labiausiai tave atspindi.

A - entuziastė. Idėjų įgyvendinimui atiduoti visas savo jėgas

Išsirinkai medį, kuriame daugybė pavienių detalių, sudarančių bendrą vaizdą. Šios detalės tarsi atspindi tavo gyvenimo esmę - turi daug tikslų, stengiesi judėti įvairiomis kryptimis, esi žingeidi ir greitai įsitraukianti, gana impulsyvi. Idėja tau kur kas svarbesnė nei galutinis rezultatas, tai reiškia, kad su visa energija pulsi įgyvendinti viziją, tačiau ne visuomet užteks noro ir jėgų pabaigti darbą iki galo. Todėl darbinėje srityje tau būtų naudingiau rinktis idėjos vystymo planą, o ne jos įgyvendinimą.

B - atsakingoji. Tau labai svarbu pateisinti savo pačios ir aplinkinių sukurtus lūkesčius

Tu išsirinkai medį, ant kurio kamieno laikosi masyvi lapija. Tai simbolizuoja atsakomybę, kurią tu neši ant savo pečių. Idėja turi būti gera ir iki galo apgalvota, o darbas atliktas nepriekaištingai nuo pradžios iki pabaigos - tokiu principu tu vadovaujiesi darbinėje srityje ir neprašauni pro šalį, nes aplinkiniai puikiai žino, kad tau patikėtos užduotys visuomet bus atliktos. O štai asmeniniame gyvenime toks pedantiškumas gali pakišti koją, nes sau keliamus aukštus reikalavimus stengiesi primesti ir kitiems. Turėtum išmokti į viską žiūrėti šiek tiek paprasčiau.

C - nepriklausomoji. Puikiai prisiderini prie aplinkybių

Išsirinkai nuo vėjo palinkusį medį, kuris simbolizuoja tavo lankstumą įvairiomis gyvenimo aplinkybėmis. Vienas iš svarbiausių tavo charakterio bruožų - mokėjimas laviruoti situacijoje. Tau nepatinka griežtos taisyklės ir apribojimai, mėgsti elgtis taip, kaip tau atrodo teisinga ar kaip norisi elgtis būtent tą akimirką. Dažnai būtent tas laisvumas ir nenoras paklusti įstumia tave į keblias situacijas, tačiau tau tai nėra problema. Greitai randi išeitį iš bet kokios padėties, prisiderini prie naujų aplinkybių ir apšilusi kojas vėl pasileidi plaukus. Galbūt stabilumo tavo gyvenime galėtų būti ir daugiau, bet gali pasidžiaugti, kad monotonija tikrai nebus dažna tavo palydovė.

D - racionalioji. Moki atrasti aukso viduriuką

Išsirinkai medį, kuriame dera tiek apibrėžtumas, tiek žaismingos detalės. Taigi tu pati, kaip ir šis medis - turinti aiškias ribas, bet nestokojanti idėjų. Išsiskiri racionaliu mąstymu, gebėjimu analizuoti situaciją ir priiminėti sprendimus. Didžiausias tavo pliusas - sugebėjimas pažvelgti į tą pačią situaciją iš skirtingų pusių ir įvertinti visus privalumus bei trūkumus, išspaudžiant maksimaliai universalų galutinį variantą. Tu nestokoji idėjų ir sugebi paversti jas realybe, tačiau kartais per daug atsakomybės prisiimi sau vienai. Bent retkarčiais sumažink savo atsakomybės jausmą ir prisimink, kad komandinis darbas gali būti kur kas efektyvesnis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.