Intymios merginų išpažintys: koks košmaras, kokia gėda...

 (24)
© Fotolia nuotr.

Prieš mėnesį dalinomės mūsų skaitytojų gėdingiausiomis išpažintimis ir kvietėme nepabijoti papasakoti savąją istoriją. Prieš tai buvusius košmarus gali paskaityti ČIA, o dabar - naujausios istorijos iš mūsų skaitytojų lūpų.

Buvo mano geriausio draugo 18 gimtadienis. Šventėme gana oficialiame restorane, tačiau šventei net neįpusėjus gerokai padauginau ir teko vykti namo. Taksi neaiškiai niurnėjau adresą, tad mane parnešė pas toje pačioje gatvėje gyvenusius kaimynus. (Ne)laimei jie mane pažino, tad visas paradas tempė mane namo. Dar ilgai buvo gėda tiek prieš kaimynus, tėvus, tiek ir prieš draugą, kurio gimtadienyje privėmiau.

Mano istorija tokia nemaloni, kad net gėda apie ją rašyti... Laikiausi nelemtos dietos, nuo kurios man nuolat sukdavo pilvą. Kuomet buvau mieste, pradėjo raižyti pilvą ir jaučiau, kad TAI labai greitai artėja. Nuojauta rėkte rėkė, kad namo grįžti nespėsiu. O rasti tualetą mieste - ne pati lengviausia misija. Bėgdama gatve pastebėjau fakultetą, kuriame tikrai rasiu wc. Kelnių nusivilkt aš nespėjau... Po velnių! Juk šaltas ruduo! Kai nusiiminėjau apdergtas kelnaites, išgirdau vyriškus balsus. Neapsižiūrėjusi įbėgau į vyrų tualetą! Mane išpylė žvėriškas karštis. Laimei, visuomet nešiojuos šlapias servetėles, tad susitvarkius nervingai moviausi džinsus. Kol kuičiausi, nuo piršto nusmukęs auksinis žiedas nuriedėjo į gretimą kabiną. Vėl išgirdau vyriškus balsus. Pakėlusi kojas, kad nesimatytų mano aukštakulnių, laukiau, kol bernai išsinešdins. Jiems išėjus puoliau į gretimą kabiną, susiradau žiedą ir dėjau į kojas kuo toliau nuo tos vietos.

Kartą, vandens atrakcijonų parke, kartu su drauge leidomės nuo gan stataus kalnelio. Pabaigoje išgriuvome iš pripučiamo rato ir į baseiną įsivoliojome viena per kitą. Mudviem besiblaškant ir besikerpunėjant, smarkiai persibrėžiau šlaunį tarpukojyje ir to nepajutau. Išlipus iš baseino nesupratau, kodėl visi į mane taip spokso. Apsižiūrėjus supratau, kad per vidinę šlaunies pusę man gausiai teka kraujas. Tiesiog paknopstais nėriau į tualetą pamaniusi, kad prasidėjo mėnesinės.

Tamsų žiemos vakarą su draugais važiavau į Vilnių. Pakeliui labai prispyrė mažas reikaliukas. Motyvuodama, kad jau čia pat ir nueisiu pėstute, paprašiau mane išleisti atsitiktinėj Vilniaus miesto vietoj. Pamačiau didelio pastato tamsią tarpuvartę, smuktelėjau į kiemą. Vos tūptelėjau prie aukštų laiptų, kai atsilapojo durys ir iš... bažnyčios pliūptelėjo didžiulė minia. Kiek galėdama prisiplojau prie sienos ir vos bekvėpuodama iš gėdos be kelnių pratupėjau keletą minučių kol visi išsiskirstė.

Draugų namuose vyko vakarėlis. Visi buvo labai atsipalaidavę, o aš - labiausiai. Gerokai padauginau, nes pradėjau šokti ant stalo, o kai draugai kvatodami pradėjo skanduoti „nusirenk“, pradėjau nusirenginėti. Ryte atsikėlusi prisiminiau visa tai miglotai, bet mano nuotraukos, kuriose aš pusnuogė raitausi, buvo beveik kiekvieno draugo telefone. Nuo to laiko alkoholio nebegeriu nė lašo.

Didžiausia gėda mano gyvenime - kai nusiunčiau savo ganėtinai intymias nuotraukas tėčiui per facebooką... Tiesiog mano tėčio vardas toks pats kaip ir mano vaikino, o ir pavardės prasideda tokiomis pačiomis raidėmis. Gerai, kad turiu supratingą tėtį, kuris atrašė: „Labai meniška, tik gal su apšvietimu padirbėti reikia“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Sociologė apie 18-30 m. kartą - ar atpažįsti save?

Šiame straipsnyje pasidalinsiu savo įžvalgomis apie šiandieninių 20-keliamečių gyvenimo tendencijas, kurios, tarp kitko, gali lemti ir sumažėjusį seksualinį aktyvumą ar šiaip, pavyzdžiui, psichologinę jauseną, kad norisi sulįsti… atgal į motinos gimdą.

Kada bus tavo laimingiausi metai, o kuriais lauks iššūkiai (6)

Jei atrodo, kad gyvenimas vis ignoruoja tavo meilės ar šeimos poreikį, nenusimink - galbūt tai užprogramuota kiek vėlesniam metui. Žvilgtelėk, kokie iššūkiai tavęs dar laukia ir pasitikrink, gal verta ryžtis tam, apie ką svarstai jau ne pirmą kartą.