Intymios merginų išpažintys: koks košmaras, kokia gėda...

 (24)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš mėnesį dalinomės mūsų skaitytojų gėdingiausiomis išpažintimis ir kvietėme nepabijoti papasakoti savąją istoriją. Prieš tai buvusius košmarus gali paskaityti ČIA, o dabar - naujausios istorijos iš mūsų skaitytojų lūpų.

Buvo mano geriausio draugo 18 gimtadienis. Šventėme gana oficialiame restorane, tačiau šventei net neįpusėjus gerokai padauginau ir teko vykti namo. Taksi neaiškiai niurnėjau adresą, tad mane parnešė pas toje pačioje gatvėje gyvenusius kaimynus. (Ne)laimei jie mane pažino, tad visas paradas tempė mane namo. Dar ilgai buvo gėda tiek prieš kaimynus, tėvus, tiek ir prieš draugą, kurio gimtadienyje privėmiau.

Mano istorija tokia nemaloni, kad net gėda apie ją rašyti... Laikiausi nelemtos dietos, nuo kurios man nuolat sukdavo pilvą. Kuomet buvau mieste, pradėjo raižyti pilvą ir jaučiau, kad TAI labai greitai artėja. Nuojauta rėkte rėkė, kad namo grįžti nespėsiu. O rasti tualetą mieste - ne pati lengviausia misija. Bėgdama gatve pastebėjau fakultetą, kuriame tikrai rasiu wc. Kelnių nusivilkt aš nespėjau... Po velnių! Juk šaltas ruduo! Kai nusiiminėjau apdergtas kelnaites, išgirdau vyriškus balsus. Neapsižiūrėjusi įbėgau į vyrų tualetą! Mane išpylė žvėriškas karštis. Laimei, visuomet nešiojuos šlapias servetėles, tad susitvarkius nervingai moviausi džinsus. Kol kuičiausi, nuo piršto nusmukęs auksinis žiedas nuriedėjo į gretimą kabiną. Vėl išgirdau vyriškus balsus. Pakėlusi kojas, kad nesimatytų mano aukštakulnių, laukiau, kol bernai išsinešdins. Jiems išėjus puoliau į gretimą kabiną, susiradau žiedą ir dėjau į kojas kuo toliau nuo tos vietos.

Kartą, vandens atrakcijonų parke, kartu su drauge leidomės nuo gan stataus kalnelio. Pabaigoje išgriuvome iš pripučiamo rato ir į baseiną įsivoliojome viena per kitą. Mudviem besiblaškant ir besikerpunėjant, smarkiai persibrėžiau šlaunį tarpukojyje ir to nepajutau. Išlipus iš baseino nesupratau, kodėl visi į mane taip spokso. Apsižiūrėjus supratau, kad per vidinę šlaunies pusę man gausiai teka kraujas. Tiesiog paknopstais nėriau į tualetą pamaniusi, kad prasidėjo mėnesinės.

Tamsų žiemos vakarą su draugais važiavau į Vilnių. Pakeliui labai prispyrė mažas reikaliukas. Motyvuodama, kad jau čia pat ir nueisiu pėstute, paprašiau mane išleisti atsitiktinėj Vilniaus miesto vietoj. Pamačiau didelio pastato tamsią tarpuvartę, smuktelėjau į kiemą. Vos tūptelėjau prie aukštų laiptų, kai atsilapojo durys ir iš... bažnyčios pliūptelėjo didžiulė minia. Kiek galėdama prisiplojau prie sienos ir vos bekvėpuodama iš gėdos be kelnių pratupėjau keletą minučių kol visi išsiskirstė.

Draugų namuose vyko vakarėlis. Visi buvo labai atsipalaidavę, o aš - labiausiai. Gerokai padauginau, nes pradėjau šokti ant stalo, o kai draugai kvatodami pradėjo skanduoti „nusirenk“, pradėjau nusirenginėti. Ryte atsikėlusi prisiminiau visa tai miglotai, bet mano nuotraukos, kuriose aš pusnuogė raitausi, buvo beveik kiekvieno draugo telefone. Nuo to laiko alkoholio nebegeriu nė lašo.

Didžiausia gėda mano gyvenime - kai nusiunčiau savo ganėtinai intymias nuotraukas tėčiui per facebooką... Tiesiog mano tėčio vardas toks pats kaip ir mano vaikino, o ir pavardės prasideda tokiomis pačiomis raidėmis. Gerai, kad turiu supratingą tėtį, kuris atrašė: „Labai meniška, tik gal su apšvietimu padirbėti reikia“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!