Intymios merginų išpažintys: dariau tai, apie ką garsiai gėda prisipažinti

 (58)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prisiminus man iki šiol rausta žandai ir aš pati nesuprantu, kaip tuomet galėjau būti tokia kvaiša. Buvau vos sulaukusi pilnametystės, kuomet sesuo išsiskyrė su savo ilgamečiu draugu. Kartą besilinksmindama mieste sutikau ir jį, pakviečiau prisijungti prie mūsų kompanijos. Tą vakarą buvo pernelyg daug alkoholio ir ruošiantis skirstytis po namus, jis pasiūlė dar pratęsti vakarėlį pas jį. Bučiuotis pradėjome dar važiuodami taksi, taigi aišku, kuo viskas baigėsi. Iš ryto prabudau skaudančia galva ir panikoje - kaip galėjau taip pasielgti su sese, kuri vis dar mylėjo šį vyrą? Su tuo vaikinu šio incidento net neaptarėme, tiesiog apsirengiau ir be žodžių išėjau. Blogiausia, kad praėjus metams jiedu su mano sese vėl susiėjo, o kiekviena šeimyninė šventė man virto tikru išbandymu.

Su draugu nusprendėme paeksperimentuoti lovoje. Jis visuomet norėjo išbandyti analinį seksą, o man buvo smalsu, bet ne taip stipriai, kad aklai tam ryžčiausi. Galiausiai radome kompromisą - pirmiausia išbandome su juo (naudojant pirštą), o jau tuomet pabandysime iš su manimi. Pabandėme. Paradoksalu tai, kad man absoliučiai nepatiko ir netgi buvo nemalonu, o draugui priešingai! Dabar mūsų meilės žaidimai nuolatos paįvairinami prostatos masažu.

Tikiuosi mano istorija bus pamoka visoms merginoms - niekada, absoliučiai niekada aklai nepasitikėkite savo vaikinais ir santykiais, nes negali žinoti, kada meilė išgaruos ir kaip buvęs nuspręs atkeršyti. Išsiskyrėme mes tikrai ne gražiuoju, nes paaiškėjo, kad maniškis suko romanėlį su kita. Buvo daug ašarų, daug santykių aiškinimosi ir purvo pylimo. Galiausiai jis pareiškė, kad susirado kitą, nes aš bloga lovoje. Baisiausia, kad kartą leidau jam filmuoti mūsų seksą ir tas įrašas liko jo telefone. Kai susiradau naują vaikiną, mano mielas eksas atsiuntė jam šį video ir parašė: „tikiuosi išmokysi ją ko nors naujo“.

Kai išsiskyriau su savo draugu, nusprendžiau jam atkeršyti ir įsivilioti į lovą jo geriausią draugą. Pati likau kvailės vietoje, nes, pasirodo, tas draugas apie viską papasakojo mano buvusiam vaikinui ir gavo iš jo „leidimą“ su manimi pasilinksminti.

Po trijų metų draugystės pajutau, kad santykiai kažkaip atšalo, sužadėtinis rodo kur kas mažiau dėmesio nei anksčiau, seksas taip pat pasidarė nuobodus. Tuomet sugalvojau planą, kaip sukelti savo antrajai pusei pavydą ir paskatinti jį susiimti. Internetu užsisakiau puokštę gėlių, kurią man turėjo pristatyti į namus, atseit nuo slapto gerbėjo. Viskas praėjo pagal planą, mačiau, kaip vaikino akys net žybčioti pradėjo iš nerimo. Bet planas žlugo su trenksmu, kuomet po kelių dienų reikėjo internetu sumokėti už kelionę. Prisijungiau prie savo banko sistemos, tuo metu kažkas paskambino ir paprašiau vaikino, kad jis pabaigtų mokėjimą. Net mintis nekilo, kad tiesiai prieš jo nosį buvo visa mano mokėjimų išklotinė, kurioje aiškiai matėsi pavedimas gėlių studijai už puokštės pristatymą. Buvo siaubingai gėda, bet, regis, mano dabartinis vyras susiprato, kad jeigu jau aš pasiryžau tokiems desperatiškiems veiksmams, vadinasi jam metas susiimti.

Esi išgyvenusi kažką panašaus, o gal visai kitokio, bet iki šiol žandai rausta prisiminusi? Pasidalink savo istorija su COSMO!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.