Induizmo raštas atskleidžia, kokia deivė tave valdo santykiuose

 (3)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau nujaučiame, kad išgirdusi žodžių junginį induizmas ir raštas pulsi ginčytis: koks raštas, induizmas — tai pirmiausia kamasutra. Juk čia dievai patys aktyviai mylisi ir mums gali padėti išsiaiškinti tam tikrus delikačius niuansus. Na, tada, kai norisi suvokti, ko stinga iki visiškos harmonijos.

Tikrai taip: kamasutra — nemenkas induizmo indėlis į pasaulio kultūrą. Tačiau tai — dar ne viskas. Ir ne viskas taip paprasta (antra vertus, puikiai žinai, kad ir kamasutros pozos — ne pradinukų lygio...). Taigi remiantis induizmo tradicija, žmogų valdo trys jėgos: Visatos kūrėjas Brahma, jos sergėtojas Višnus ir naikintojas Šiva. Ši trejybė atstovauja gimimui, gyvenimui ir mirčiai. Tačiau dievybių pasaulyje — kaip ir mirtingųjų: jei yra vyrų, reikia ir moterų, nes vieni be kitų tiesiog negali.

Taigi moteriškosios jėgos trejybė: kūrybingumo ir išminties deivė Sarasvati, vedlė į transcendentinį pasaulį Kali ir grožio, erotikos bei juslių simbolis Lakšmė. Aukščiausioji meilės viršūnė pasiekiama, kai vyriškoji ir moteriškoji trejybė susilieja. Taigi jei mylėdamasi nepatiri jokių audrų, vadinasi, tas sąlytis neįvyko.

Nori sužinoti, kuri deivė tave valdo? Kitaip tariant, kas būdinga tavo seksualumui? Be milijono kitų būdų, tai nustatyti galima ir iš rašysenos. Grafologai juk jau seniai remdamiesi raštu gliaudo charakterio savybes.

Taigi baltame popieriaus lape (be jokių linijų ir langelių) ranka parašyk keletą eilučių. Nesvarbu, kokio teksto. Gali ir meilės ketureilį sukurti. O dabar paanalizuokime, ką galėtų reikšti eilučių kryptis, tarpai tarp žodžių, raidžių forma.

Rašome raidę O

Pradinėse klasėse mus mokė matyti linijas, kitaip tariant, raidės turėjo būti lygios, dailios ir pasviros. Priešingu atveju grėsė įvairių sankcijų. Iš pradžių gal ir paisėme, ką sakė mokytoja, bent jau stengėmės, bet paskui nusispjovėme, ir kiekvieno rašysena tapo kitokia. Ir jau tikrai retai primenanti dailyraštį. Tačiau pakaks istorijos, grįžkime prie tos raidės o.

Moterys dažniausiai ją rašo kiek pasvirusią ir siaurą. Tik kai kurių ovalas ne tik siaurėja, bet apačioje ir nusmailėja. Iš pažiūros tokia raidė labiau primena trikampį viršūne į apačią (žr. pvz. Nr. 1). Taip rašančias moteris valdo deivė Kali, kitaip tariant, jos nepripažįsta jokių tradicinių seksualinio gyvenimo taisyklių, jokių tabu. Šios moterys dievina jausmingus sandalmedžių, muskuso kvapus, jas žavi ritminga muzika, aistringi šokiai. Jų gyvenimo moto — viskas arba nieko. Joms meilė — Dievo dovana, didžiausias lobis. Tokios moterys žavi lakiomis erotinėmis fantazijomis, be to, nėra veidmainės, nežino, kas yra egoizmas, pavydas ar nepasitikėjimas savimi. Joms nestinga intuicijos bei išmintingų įžvalgų.

Kokio vyro tau reikia, jei esi valdoma Kali? Tokio, kurį valdo Šiva. Atkreipk dėmesį, kaip mylimasis rašo raidę a. Ši raidė gali būti apvalutė, nusmailinta viršūnėle, skirtingos formos ir ilgio uodegėle. Vyrų, kuriuos valdo Šiva, raidė a nėra tradicinės ovalo formos — ji primena trikampį, su viršun žvelgiančiu smailiausiuoju kampu ir uodegėle, tiesiog prilipdyta prie to trikampio šono (žr. pvz. Nr. 2). Šio tipo vyrai mylėdamiesi nesuka galvos dėl ribojimų ar taisyklių. Jiems būdinga pasiaukojama, net egzaltuota meilė.

O jeigu rašai kitaip? Jeigu tavo raidė o primena ovalą be jokių nusmailėjimų, greičiausiai mažai skiri dėmesio meditacijai. Be reikalo! Juk tai — puikus būdas pradėti dieną. Kad tavo seksualinis gyvenimas taptų harmoningesnis, pakanka vieno nesudėtingo dalyko: išmokti kvėpuoti diafragma. Toks kvėpavimas ne tik naudingas sveikatai, bet ir labai padeda tobulinti seksualinį gyvenimą, kontroliuoti emocijas, nukreipti jas tinkama ir naudinga linkme.

Tau pravers. Paprasčiausia meditacija: pradėk kvėpuoti diafragma ir pasitelk vaizduotę. Įsivaizduok, kad įkvėpdama patiri meilę, nuostabą, sulaikiusi kvėpavimą — netramdomą baimę ir ramybę, iškvėpdama — skausmą ar pasibjaurėjimą. Paprastai mūsų emocijos būna sumišusios, tik būdami ramybės būsenos patiriame jas grynas. Beje, medituodama regėsi tam tikrą pro tave skriejančią spalvų tėkmę ir kiekvieną emociją galėsi nuspalvinti.

Jungiame raides

Kai kurių moterų rašysena labai vientisa: visos raidės dailiai sujungtos, jokių tarpelių ar įtrūkimų (žr. pvz. Nr. 3). Tuo tarpu kitos (jų, beje, mažuma) raito gražias, grakščias raides, truputį jas timptelėdamos į viršų, bet tarp jų palikdamos nemažai tarpelių ir pirmosioms žodžių raidėms suteikdamos įmantrumo. Tokios moterys ne tik rašo manieringai — sekso srityje jos irgi tikros menininkės, dievina nestandartines pozas, įvairias glamones. Šias moteris valdo deivė Sarasvati, o ji suteikia neįtikimų galimybių perduoti vyrui savo seksualinę energiją ir, žinoma, jį nustebinti.

Atkreipk dėmesį į raides d ir k. Seksualiniu kūrybingumu apdovanotų moterų d raidė labai grakšti, o k — ypatingos formos: viršuje — ilgoka ir apvalinta, apačioje — maža ir tiesi (žr. pvz. Nr. 4).

Kokio vyro reikia, jei esi valdoma Sarasvati? Brahmos valdomo eksperimentuotojo. Atkreipk dėmesį į tarpus tarp jo raidžių ir žodžių. Tiems, kurie tarp raidžių palieka tarpų, nestinga drąsos ir noro bandyti ką nors nauja. Jų kūrybingumo potencialas pastebimas ir iš neįprastai suraitytų raidžių, — pavyzdžiui, antrasis m kauburėlis gali būti mažesnis nei pirmas (žr. pvz. Nr. 5). Vyrai, kurie raides jungia dailiai, į sekso srities novatorius nepretenduoja. Jiems patinka viskas, kas tradiciška.

O jeigu rašai kitaip? Jungi raides sklandžiai, nepalikdama jokių tarpelių? Prisimink savo pastarąją meilės naktį. Tegul prieš akis perbėga kadrai — lyg žiūrėtum filmą. Tau viskas patinka? Ne? Akimirką tapk režisiere ir kadrus sudėliok taip, kad patiktų. Paskui naująjį filmą vėl mintyse peržiūrėk. Pastebėjai pokyčių? Jeigu vis dar kas nors nepatinka, tęsk eksperimentą — režisuok, režisuok, režisuok...

Tau pravers. Šiek tiek fantazijos. Įsivaizduok, kaip vaikinas tave glamonėja. Paskui ledo gabalėliu ima braukyti krūtinę ir pilvą. Suka ratus aplink bambą, ten susikaupia šiek tiek vandens, jis ima tekėti žemyn... Ką nauja tuo metu jauti? Fantazuok, tik jokiu būdu nesistenk savęs tramdyti. Tai, ką patirsi, tave turėtų labai nustebinti...

Ieškome skirtybių

Pažiūrėk į raides a skirtinguose žodžiuose ir palygink jų formą, dydį, pasvirimą. Dauguma moterų šią raidę rašo iš esmės vienodai (vėl žvelk į. pvz. Nr. 3). Bet esama tokių, kurių visos a skirtingos (žr. pvz. Nr. 6). Žinoma, a — pirmoji, bet ne vienintelė abėcėlės raidė, todėl gali paanalizuoti, kaip rašai kitas, ar labai jos skiriasi.

Moterys, kurių raidės skirtingos, mėgsta persikūnyti. Jas valdo deivė Lakšmė. O kur ji — ten ir erotika. Ši deivė padeda moterims nuolat keistis, kad pamalonintų savo vyrą. O permainos teikia emocinio įkvėpimo, taigi ir daugiau meilės.

Kokio vyro reikia, jei esi valdoma Lakšmės? Tikro aktoriaus. Atkreipk dėmesį, kaip jis rašo raides o, n ir i. Pažvelk į septintąjį pavyzdį. Skiriasi ne tik raidės o dydis, bet ir ovalo forma. Vienur raidės n kairioji nugarėlė pailginta, kitur ji parašyta tradiciškai. Raidė i irgi ne visur vienodo aukščio. Toks vyras — valdomas dievo Višnaus, todėl savo partnerei gali pasirodyti įvairiausiais pavidalais. Namie karnavalo gal ir nesurengs, bet vieną akimirką tikrai gali būti rūpestingas vyras, kitą — pasaulį gelbėjantis didvyris, trečią — aistringas meilužis.

O jeigu rašai kitaip? Išmėgink dinamišką meditaciją. Patogiai atsigulk arba atsisėsk ir keletą minučių kvėpuok per nosį. Kvėpavimas turi būti greitas ir pakankamai gilus, bet neritmingas. Greitai pajusi, kad tavo kūnas nori judėti. Atsistok ir daryk tai, kas tuo metu šaus į galvą: šok, bėgiok, trypčiok, mosikuok rankomis. Paskui staiga nurimk. O tada dar keletą minučių pakvailiok, ir širdyje pajusi nenumaldomą džiaugsmą. Tokias amžinas Kalėdas.

Tau pravers. Mesk iš galvos visus varžymusis ir padorumus nepadorumus — mėgaukis spontanišku seksu. Pažaisk su mylimuoju: tai būk drovi it nekalta mergelė, tai virsk patyrusia aistringa vilioke. Sugalvok dar ką nors nauja!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.