Garsioji paleistuvė Valerija: imperatorienė, šokiravusi net didžiausius ištvirkėlius

 (57)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš du tūkstančius metų Romos imperijoje gyvenimas tiesiog kunkuliavo nežabota aistra. Jokių griežtų moralės normų, jokių tabu... Tačiau imperatoriaus Klaudijaus žmonos Valerijos Messalinos gyvenimo būdas šokiruodavo net didžiausius Romos ištvirkėlius.

Daugelis garbią padėtį užimančių senovės Romos damų slapta linksminosi su vergais, kaliniais ar gladiatoriais. Imperatoriaus žmonai visi šie „nekalti“ žaidimai taip pat buvo leidžiami, o „žaisliukų“ tikrai netrūko, tačiau Valerijai visko buvo per mažai. Sutemus garsioji imperatorienė keliaudavo į vietinį viešnamį, kuriame atsiduodavo bet kuriam lankytojui, sumokėjusiam įprastą kainą už eilinę viešnamio mergelę. Kalbama, kad imperatorienė išeidavo tik tuomet, kai pakildavo saulė ir viešnamį palikdavo paskutiniai naktinės meilės ieškoję klientai.

Garsioji paleistuvė Valerija: imperatorienė, šokiravusi net didžiausius ištvirkėlius
© Vida Press

Kartą Valerija netgi metė iššūkį vienai žinomiausių senovės Romos plaštakių – kuri iš jų sugebės aptarnauti daugiau klientų. Per naktį kiekviena pamalonino po 25 vyrus ir priešininkė pasidavė, o imperatorienė ir toliau mėgavosi meilės malonumais, savo dėmesiu apdovanojusi dar 25 klientus.

Tokį imperatorienės elgesį iš dalies galima paaiškinti pažvelgus į jos vaikystę. Valerija buvo imperatoriaus Kaligulos giminaitė, o jis, kaip žinia, garsėjo nesibaigiančiomis sekso orgijų puotomis. Nekaltybę Valerija prarado sulaukusi vos 13 metų ir nuo to laiko tapo viena iš didžiausių tokių puotų pažibų. Jaunutė, graži, pakankamai anksti subrendusi ir dievinanti linksmybes be jokių tabu... Galiausiai Valeriją imperatorius Kaligula ištekino už Tiberijaus Klaudijo, tačiau Valerijos gyvenimas liko toks pats, koks buvo iki santuokos.

Garsioji paleistuvė Valerija: imperatorienė, šokiravusi net didžiausius ištvirkėlius
© Vida Press

Po Kaligulos nužudymo, valdžia atiteko Valerijos vyrui. Daugumai tai buvo staigmena. Klaudijus – mikčiojantis tylenis, aplink save matantis tik istorines knygas... Na, kaip jis gali būti imperatoriumi! Tik visi pamiršo, kad šalia to tylenio buvo žmona, kuri ir savo darbais, ir kūnu darė viską, kad Klaudijus pasiektų sostą.

Amžiaus skirtumas tarp Valerijos ir Klaudijaus buvo ženklus – maždaug 25 metai. Tuo metu 51 metų sulaukęs naujasis imperatorius jau buvo laikomas senuku. Jį nelabai domino nepažabojamas žmonos charakteris ir pomėgis linksmintis su svetimais vyrais. Prieš nesibaigiančias Valerijos nuodėmes jis tiesiog užsimerkdavo ir leido jai gyventi taip, kaip ši norėjo. O gal tiksliau būtų sakyti ne užsimerkė, o nuo jos atsiribojo, mat suprato nieko nepakeisiantis.

Garsioji paleistuvė Valerija: imperatorienė, šokiravusi net didžiausius ištvirkėlius
© Vida Press

Žinoma, viešas imperatorienės įvaizdis turėjo atitikti bent šokius tokius reikalavimus ir tuo pasirūpindavo pati Valerija. Kalbama, kad ji buvo ne tik geidulinga, bet ir negailestinga – dėl kelių akimirkų su imperatoriene, ne vienam vyrui teko atsisveikinti su savo gyvenimu. Ji leisdavo naktis viešnamiuose, apsimesdama paprasta prostitute, tačiau jei atlikdama imperatorienės vaidmenį kada sutikdavo savo buvusį klientą viešumoje, - vargšeliui tekdavo atsisveikinti su galva visiems laikams. Imperatorienė net neieškojo pretekstų, jos sargybiniai aklai vykdė tai, kad jiems buvo liepta.

Garsioji paleistuvė Valerija: imperatorienė, šokiravusi net didžiausius ištvirkėlius
© Vida Press

Klaudijus Valeriją kentėjo gana ilgai – tol, kol ši sumanė imperatoriumi padaryti savo meilužį. Apie tai Klaudijų informavo jo patikėtinis, kuris, žinodamas minkštą savo valdovo būdą, pats ėmėsi iniciatyvos ir areštavo Valeriją. Imperatoriaus legatas pasiūlė jai baigti gyvenimą savižudybe ir Valerijai atsisakius, nudūrė ją durklu.

Apie žmonos mirtį imperatoriui Klaudijui buvo pranešta vakarienės metu. Vienintelė jo reakcija į šią naujieną buvo prašymas: „Įpilkite man dar vyno“...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.