Druidų horoskopas: paskaityk, ką jis prognozuoja tau

 (14)
Apie druidų horoskopą turbūt girdėjo net tie, kurie neturi nė menkiausios nuovokos, kas tie druidai buvo. Tik ar žinai, kad jis buvo sukurtas vos prieš šimtą metų?
horoskopas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

59 metais prieš Kristų garsusis Romos karvedys Gajus Julijus Cezaris aprašė neįprastą keltų genčių, gyvenusių Vakarų Europoje, Anglijoje ir Airijoje, religinę sistemą. Keltai be galo gerbė tris grupes: ovatus, bardus ir druidus. Ovatai buvo gydytojai ir pranašai. Bardai atlikdavo dainas, deklamuodavo eiles, pasakodavo genties istorijas. Tuo tarpu druidai buvo filosofai, šventikai, astronomai, astrologai bei mokslininkai. Jie patarinėdavo valdovams, atlikdavo teisėjų funkcijas ir buvo taip gerbiami, kad vien pasirodę galėdavo sustabdyti mūšius.

Druidų šventikai atlikdavo ir mediumų, per kuriuos būdavo iškviečiamos mirusiųjų sielos, vaidmenį. Kaip pastebėjo Julijus Cezaris, „pagrindinis druidų doktrinos principas skelbė: sielos nemiršta. Po mirties jos pereina iš vieno kūno į kitą.“

Panaršiusi internete tikrai rasi kiek kitokių pasakojimų apie druidus: čia jie apibūdinami kaip tarp medžių gyvenę žmones, kurie suvokė, jog kiekvienas medis turi ir žmonėms būdingų charakterio savybių. Tiesa vis dėlto kiek kitokia. Garsusis druidų medžių horoskopas neturi nieko bendra su istoriniais druidais. Tiesą sakant, nėra jokių įrodymų, kad šie senovės išminčiai apskritai kūrė horoskopus. Jie patys gyveno pagal Saulės ir Mėnulio kalendorių. Jų metuose buvo 12 arba 13 mėnesių, o para druidams prasidėdavo patekėjus saulei.

Tai kas sudarė garsųjį druidų horoskopą? Ogi XX amžiaus pradžios neodruidai. Bet vien dėl to jo nurašyti neverta: jis parengtas remiantis senovės keltų mitologija, kur medžiai tikrai buvo stipriai siejami su žmonėmis. „Priartėdami prie medžio, mes priartėjame prie šventos būtybės, galinčios mus pamokyti apie meilę ir begalinį davimą. Jis yra vienas iš milijonų būtybių, teikiančių mums orą, mūsų namus, mūsų ugnį. Darbas su medžio dvasia gali suteikti atsinaujinusios energijos, galingo įkvėpimo, gilaus bendravimo“, – taip buvo rašoma ovatų mokymuose. Tad perskaityk šį horoskopą ir įsitikink pati: charakterių ir tipažų panašumų jame iš tiesų nestinga.

Žemiau esančiame sąraše pasirink savo gimimo datą ir spausk ant jos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.