Bare nepažįstamas vyras į kokteilį įpylė jai „prievartautojų miltelių“, tačiau...

 (12)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai jau esi girdėjusi apie paslaptingas Klofeino tabletes ar miltelius, dar vadinamus prievartautojų ir prostitučių spąstais. Šis vaistas, kadaise pardavinėtas tik su receptu, dabar apskritai yra uždraustas, tačiau įsigyti jo ar panašių atmainų juodojoje rinkoje nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti. Tikroji šio vaisto paskirtis - itin greitai sumažinti pakilusį spaudimą, tačiau jeigu dozė padidinama arba žmogaus spaudimas nėra pakilęs, preparatas veikia kaip migdomieji.

Panaršius internetiniuose forumuose galima rasti daugybę istorijų, kuomet pasilinkminimas bare ar naktiniame klube baigėsi toli gražu ne taip, kaip buvo planuota. Viena mergina rašo: „Su drauge atėjome į klubą, išgėrėme tik po kokteilį, taigi tikrai nebuvau apsvaigusi. Pakviestos prisijungėme prie vaikinų kompanijos, kurie pavaišino mus šampanu. Dar nebaigusi gerti pasijutau labai apsvaigusi ir mieguista, praktiškai negalėjau kontroliuoti savo kūno. Laimei, draugė nebuvo spėjusi net gurkštelėti, todėl tiesiog išvedė mane iš klubo“. Labai panašu, kad šios merginos gėrimas buvo su „priedais“ - klofelinas ir panašūs preparatai greitai ištirpsta ir nepalieka jokių pėdsakų, todėl nesukelia jokių įtarimų tol, kad nepasireiškia poveikis. Su panašiomis istorijomis ne kartą susidūrę ir į Lietuvą atvykę užsieniečiai, ieškantys merginų už pinigus. Išgėrę vieną tokį kokteiliuką ryte jie pabunda ir be merginų, ir be pinigų, net neprisimindami kaip baigėsi jų vakaras.

Panašaus pobūdžio preparatų yra daugybė, todėl gurkšnojant bare ar vakarėlyje su nauja kompanija visuomet reikia stebėti, kas ir ką pila į tavo taurę, o dar geriau - jei tik yra galimybė, įsipilti pačiai. Esame girdėjusios istoriją, kaip viename Vilniaus klube sukčiai mokėdavo barmenui, kad ruošdamas užsakytą kokteilį potencialioms aukoms jis įbertų šiek tiek miltelių. Nežinome, kiek šioje istorijoje tiesos, bet šiais laikais mes jau niekuo nesistebime.

Tačiau keturi Pietų Karolinos universiteto studentai sugalvojo projektą, pavadinimu „Undercover Colors“ - jie sukūrė nagų laką, kuris reaguoja į gėrime esančias priemaišas. Taigi prieš gerdama kokteilį įmerki vieną išmaniuoju laku nudažytą nagą ir jau po kelių sekundžių matai rezultatą - jei lakas pakeitė savo spalvą, vadinasi gėrimo gerti negalima ir pats metas kviesti policiją. Mūsų žiniomis šis projektas iki galo nėra išvystytas, tačiau jo įgyvendinimui žmonės paaukojo jau daugiau nei 5 milijonus dolerių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.