Atvira dominantės išpažintis: atradau šį malonumą jau brandžiame amžiuje, išgyvenusi skyrybas

 (39)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kartą teko kalbinti vieną vyresnio amžiaus svingerių porą – jam buvo arti penkiasdešimties, jai – panašiai. Tą kartą jie pasakojo svingeriauti pradėję maždaug po 20 kartu praleistų metų. Šiek tiek nustebino faktas, kad seksualinių pokyčių iniciatorė buvo moteris, tačiau galbūt tame nėra nieko keisto, juk sakoma, kad su amžiumi vyrai ir moterys seksualine prasme susikeičia vaidmenimis – vyrų seksualinis aktyvumas ima slopti, o moterys priešingai – atranda savo kūną ir tikrąjį pasitenkinimą.

Minėtoji pora buvo įsitikinusi, kad rimtesnius seksualinius eksperimentus galima pradėti tik sulaukus brandaus amžiaus, kuomet turi patirties, priimi save tokį, koks esi ir žinai, ko gyvenime nori. Tos pačios nuomonės laikosi ir mūsų kolegų, portalo Cosmopolitan.ru kalbinta Aliona – 44 m. mažai žinomos grupės solistė, kuri po sunkių skyrybų atrado BDSM (išvertus iš anglų k. – dominavimo ir nuolankumo, sadizmo ir mazochizmo) pasaulį.

„Su BDSM susidūriau atsitiktinai. Išsiskyriau, jaučiausi labai nelaiminga. Pragyvenome šešerius metus, o kai viskas baigėsi, nežinojau, ką toliau daryti. Užuot sėdėjus namuose ir laižiusis žaizdas, pradėjau naršyti po pažinčių puslapį. Žodis po žodžio, ir štai aš jau svečiuose pas vyrą, už lango tamsu, o jis staiga klupdo mane ant kelių.

Sakau atvirai – nieko panašaus mano gyvenime nebuvo. Nenakvodavau pas nepažįstamus vyrus, ničnieko nežinojau apie BDSM. Tai buvo neįprasta. Nežinojau, ką daryti vaidinant sceną (šiuo terminu dažnai vadina dominuojančio ir paklūstančio partnerių veiksmus), bet man tai patiko. Buvau blaivi, viskas vyko mano noru, man patiko šis vaidmenų žaidimas.

Vėliau supratau, kad tas žmogus daug ką darė neteisingai, suteikė skausmą, kai jo neturėjo būti, prastai mokėjo techniką. Bet visa tai – smulkmenos.

Per ateinančius ketverius metus blaškiausi: tai grįždavau prie „vanilinio sekso“ (švelnus, įprastas mylėjimasis), tai vėl atsiduodavau BDSM pagundai, kuri labai jaudino ir traukė. Ne visiems mano partneriams patikdavo toks sekso pobūdis, galbūt jie nejaukiai jausdavo, galbūt tiesiog BDSM priimtinas ne kiekvienam. Vėliau mano gyvenime atsirado žmogus, kuris išmokė daugelio subtilybių, tuomet supratau, kad noriu sujungti tai su dainavimu. Kartą dainavau, kol mano kūnu šliaužiojo tikros gyvatės.

Laikui bėgant pradėjau dalyvauti BDSM vakarėliuose. Man patikdavo pradėti sceną būnant paklūstančiąja, o vėliau pereiti į dominuojančiosios vaidmenį. Tiesa, žmonės dažniau mane laikydavo dominuojančia, nes nesu jauna mergina ir efektingai atrodau. Viskas priklauso nuo mano vaidmens ir partnerio tipo, BDSM pasaulyje aš lyg biseksualė, galiu įkūnyti abu vaidmenis.

Panorau iš to gyventi, tik buvo baugu, juk ateidavo ir nepažįstamų žmonių. Dabar dirbu atitinkamame klube, periodiškai vedu sesijas. Šios srities profesionalu gali tapti valdingas žmogus, kuriam daugiau nei 30 m. galima ir anksčiau, bet tokių mažai, vis tik tam reikia patirties, gebėjimo pasikrauti nuo kitų, laki fantazija ir naujos idėjos. Reikia žinoti visas saugumo taisykles, emocionalius intarpus, būti brandžiam ir turinčiam pusiausvyrą žmogui. Be to, norint būti gera dominante, reikia puikiai išmanyti paklūstančiojo vaidmenį.

Turėjau įvairių vyrų. Dabar susitikinėju su jaunu vyru, jis dominuoja, mes nuolat ieškome, kaip pagerinti santykius. Nors jis jaunas, tarp mūsų stipri fizinė trauka, kartais keičiamės vaidmenimis. Dauguma partnerių laikui bėgant vienas nuo kito pavargsta, tai visiškai natūralu. Norėčiau padėti poroms sužinoti naujų dalykų, suteikti santykiams šviežumo. Tai galima padaryti, pasitelkus BDSM technikų. Nežinau, ar visuomenė pripažins šiuos žaidimus, bet jei namų šeimininkė iš Londono sugebėjo apie tai parašyti vaizduotę jaudinančių knygų, turbūt verta pabandyti.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.