Asmenybės testas: sužinok, kokie bruožai tau pakiša koją

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kankina klausimas, kodėl vis nesiseka šoktelėti į minkštesnę kėdę? Vien protingų knygų paskaityti nepakaks – teks išsiaiškinti, kas stabdo tave iš vidaus.

Atsakiusi į šio dviejų dalių testo klausimus gausi raidžių junginį (tarkim, A ir D: A – dažniausias atsakymas iš pirmos dalies, D – iš antrosios), o perskaičiusi jo komentarus suprasi, ką turėtum keisti, kad pagaliau sulauktum sėkmės.

I dalis: ASOCIACIJŲ PAIEŠKA (Koks frazės tęsinys tau atrodo tinkamiausias?)

1. Jeigu priešais kurmį padėtum lagaminą briliantų...
A) Jis vis tiek jų nepamatytų.
B) Jam tektų raustis aplinkeliu.
C) Jis pamanytų: „Kokie keisti spąstai“.

2. Jei vadybininko tvarkingas stalas, vadinasi...
A) Jis gavo velnių nuo viršininko.
B) Jį vakar atleido.
C) Jis ką tik sukaišiojo šiukšles į stalčius.

3. Jeigu matai šviesą tunelio gale, vadinasi...
A) Tunelis ne toks jau ir tamsus.
B) Ten galuojasi jonvabalis.
C) Kažkas pakabino žibintą.

4. Medalį už skestančiųjų gelbėjimą gali gauti tik...
A) Profesionalus gelbėtojas.
B) Tas, kuris to nesitiki.
C) Greičiausia koks nors apsišaukėlis.

5. Ąžuolas – Lietuvos simbolis, nes...
A) Neįsivaizduoji, kodėl.
B) Jis stiprus.
C) Taip nutiko atsitiktinai.

6. Taisyklingas pasakos pavadinimas yra...
A) „Eglė „Žalčių karalienė“.
B) „Eglė – žalčių karalienė“
C) „Žalčių karalienė Eglė“.

II dalis: CHARAKTERIO BANDYMAI (Kaip tokiomis aplinkybėmis elgiasi idealus darbuotojas (ID), nusipelnęs būti paaukštintas?)

1. Darbo diena prasideda 9 valandą. Tuo metu ID...
D) Jau 15 minučių sėdi biure ir galvos nepakeldamas triūsia.
E) Su džiaugsmu griebiasi darbų.
F) Nuteikia pavaldinius ir kolegas darbo dienai.

2. Bosas liepė dirbti laisvadieniais. ID...
D) Dirba ir tyli – reikia, vadinasi, reikia.
E) Siūlo variantų, kad kitą kartą taip elgtis nereikėtų.
F) Ateina į darbą ir linksmina kolegas, kad jiems nebūtų taip koktu.

3. Jeigu ID sužino konkurentų verslo paslaptį, jis...
D) Gautas žinias panaudoja savo darbui.
E) Siūlo juos aplenkti.
F) Papasakoja vadovams ir kolegoms.

4. Jei dėl jo klaidos žlugo viso skyriaus projektas, ID...
D) Pripažįsta kaltę ir nuoširdžiai stengiasi ją išpirkti.
E) Galvoja, kaip kuo skubiau ištaisyti klaidą.
F) Svarsto, kaip susigrąžinti kolegų pasitikėjimą.

5. Jeigu ID sekmadienį padaugino, pirmadienį jis...
D) Vis tiek ateina į darbą laiku.
E) Prašo laisvadienio ir pažada atidirbti.
F) Supranta, kad visiems taip gali nutikti, ir prašo jį pavaduoti.

6. Tapęs viršininku ID...
D) Dirba daugiau nei kiti.
E) Sugalvoja, kaip efektyviau atlikti darbą.
F) Rūpinasi pavaldinių interesais.

REZULTATAI:

A ir D. Bijai atsakomybės. Tave vien mintis, kad gali suklysti, taip gąsdina, jog kiši galvą į smėlį ir iš visų jėgų stengiesi atlikti užduotis. Kita vertus, tau dažnai atrodo, kad nusipelnei ko nors daugiau, įdomiau. Išsiaiškink, kuo iš tiesų norėtum užsiimti, nes greitai į darbą eisi kaip į katorgą.

A ir E. Esi sugalvojusi gerų idėjų, bet jos ir lieka vidiniais monologais – su vadovais ir kolegomis retai jomis daliniesi. Štai kodėl atsiranda daug priežasčių pavirkauti, kad paaukštino idiotą, o tavo genialias mintis iš oro nugvelbė kitas. Prisiversk užrašyti savo sumanymus ir pateik vadovybei!

A ir F. Tau sunku dirbti su komanda. Arba tyliai kamputyje atlieki savo darbus, arba pasiduodi aplinkybėms. Kompanijos siela tapti nebus lengva, bet derinti darbą su kolegomis išmokti gali. Priimk kitų pasiūlymą ką nors drauge nuveikti, o tada ateis laikas ir komandiniams projektams.

B ir D. Tavo reputacija: matai, kad blogai, tačiau nieko nedarai. Žmonėms nelengva įžvelgti tave turint lyderės savybių, nes daug kritikuoji, bet mažai dirbi. Taip, tavo prognozės dažnai pasitvirtina, tik papildomų taškų dėl to nepelnai. Išmok kiekvieną kritikos gramą atskiesti dviem gramais pozityvumo.

B ir E. Nesi aštraus liežuvio, tave erzina kitų entuziazmas. Tavo pozicija – ieškoti kitų klaidų, naujai pažvelgti į problemas. Bet tu gali būti nebloga vadove, jei subursi gerą komandą, kuriai reikės tavo protingos kritikos projekto planavimo etapu ir nesustabarėjusio žvilgsnio baigiant jį įgyvendinti.

B ir F. Tavo pagrindinė problema – negebi žmonėms pozityviai pateikti savo idėjų. Tavo kritika teisinga, bet pamiršti, kad žmonėms nemalonu ją girdėti, jei ji neatskiesta porcija pagyrų. Taip, kolegos nėra idealūs. Jiems dažnai reikia paramos, žmogiškos šilumos. Nepamišk to.

C ir D. Tau nuolat vaidenasi, kad nieko nepavyksta padaryti idealiai, todėl renkiesi išvis nieko nedaryti. Menkiausia kritika verčia tave manyti, kad atėjo pasaulio pabaiga, o tu – visiška nevykėlė. Stenkis į viską žiūrėti paprasčiau – daugiau džiaugsmo, mažiau įtampos.

C ir E. Tau nesmagu kalbėti apie savo laimėjimus. Dar blogiau, jei tave giria, sutrinki ir manai, kad to nenusipelnei. Pažvelk į savo pergales nauju žvilgsniu: ar daug žmonių gali gali savo darbą atlikti taip gerai kaip tu? Net jei ir taip, tai nereiškia, kad negali savimi didžiuotis.

C ir F. Iš pažiūros esi labai patikima darbuotoja, bet pernelyg daug laiko švaistai norėdama įsitikinti, ar kiti patenkinti tavo darbu. Pagyrų tau reikia, kad neprarastum pasitikėjimo savimi. Vis dėlto nebūk tokia priklausoma nuo aplinkinių nuomonės, nelaikyk kiekvienos klaidos lemtinga.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!