Asmenybės testas per 2 minutes: sužinok, kokia esi

 (6)
Norime pasiūlyti tau įdomią pažintį – su savo pasąmone. Paimk popieriaus lapą ir nupiešk save visu ūgiu. O tada atsakyk į mūsų klausimus, kad suprastum, ką reiškia tavo kūryba ir kas esi iš tiesų.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ką nupiešei pirmiausia?

Prisiminei? Štai šia kūno dalimi esi patenkinta labiausiai. O tai, ką pavaizdavai pačioje pabaigoje, mielai paslėptum nuo visų akių. Dabar prisimink, kaip save piešei: viena linija ar trumpais brūkšneliais? Antrasis variantas? Vadinasi, esi savimi nepatenkinta. Ypač jei užtrukai dailindama kiekvieną detalę.

Kaip tu atrodai?

Piešinys a la “Taškas, taškas, pagaliukas, ir išėjo žmogeliukas”

Esi drovi, nepasitiki savimi. Paprasto kirpimo drabužiai, neutralios spalvos – tavo pasirinkimas. Tai nesunkiai paaiškinama: nori atkreipti į save kuo mažiau dėmesio. Taip pat nesi linkusi atskleisti jausmų, emocijų. Atsiverti tau reiškia pasitikėti. O tai padaryti sudėtinga.

Daug drabužių ir detalių

Tau labai svarbu būti patraukliai, atrodyti tinkamai. Kaip sakoma, reprezentatyviai. Ant grožio altoriaus esi pasirengusi paaukoti viską ir net daugiau. Tačiau toks kruopštumas piešiant gali reikšti ir tai, jog tu – perfekcionistė (arba kiek įkyroko būdo). Be to, greičiausia manai, kad visada ir visur esi teisi.

Proporcinga

Figūra, kur išlaikytos visos proporcijos, rodo tavo tiesmukumą. Puikiai jautiesi būdama savimi, visiškai nenori keistis. Užuot visą gyvenimą kovojusi su savo trūkumais, mielai juos priimi.

Viena kūno dalis ryškiai išsiskiria iš kitų

Tai visiškai nereiškia, kad ji tau kelia problemų. Atvirkščiai, toks piešinys sufleruoja, jog ši kūno dalis tau labai patinka, tu ją akcentuoji. Tačiau toks autoportretas taip pat gali rodyti, jog pastebi kokių nors savo figūros trūkumų, bet labai dėl to galvos nesuki. Aha, kojos trumpokos. Na ir kas?..

Kokio dydžio tavo piešinys?

Užima beveik visą lapą

Visaip mėgini pabrėžti, kad tavo gyvenimas tobulas. Nors taip yra toli gražu ne visada. Antra vertus, visą erdvę užpildantis piešinys gali reikšti, kad moki džiaugtis gyvenimu, myli jį. Esi tokia vaikštanti saulutė – dažnai šypsaisi, niekada ilgai neliūdi.

Mažutis

Esi uždara asmenybė. Knygynai tau šimtą kartų mielesni nei drabužių parduotuvės. Tau visiškai nusišvilpt, ką apie tave mano kiti. Mažas piešinys taip pat gali liudyti drovumą, nepasitikėjimą savo patrauklumu. Štai kodėl dažnai mėgsti slėptis už kitų, be reikalo nelendi į akis.

Vidutinio dydžio

Tavo geras skonis. Parduotuvėse neklysdama iš karto čiumpi savo daiktus, bičiulėms taip pat dažnai padedi formuoti įvaizdį. Pasitikėjimo savimi stygius tau tikrai negresia, ir žmonės tai jaučia.

Kokioje lapo dalyje yra piešinys?

Viršutinėje

Esi labai reikli sau, nuolat stengiesi kurią nors savo ypatybę keisti, tobulinti. Dėl idealios išvaizdos esi pasirengusi savaitę graužti tik morkas ir užsigerti jas šaltinio vandeniu. Veikiausia esi įvairių madingų dietų šalininkė, nes nori rezultatų. Staigiai!

Apatinėje

Esi patenkinta savo išvaizda, mėgini sutelkti dėmesį į kur kas įdomesnius dalykus nei ilgas veido tobulinimas makiažu. Puikiai pritampi komandoje, gebi su ja darbuotis, aplinkiniai tave vertina už tai, kad esi visada pasirengusi padėti.

Arčiau kairės pusės

Tau trūksta pasitikėjimo savo jėgomis. Nesi tikra ir dėl savo patrauklumo. Jei tik aplinkiniai pamėgina rasti kelią į tavo širdį, tuoj pasijunti nepatogiai. Tavo poelgius beveik visada lemia tai, kas svarbu tau, o ne tai, ką apie tave mano kiti.

Arčiau dešinės pusės

Naktiniai klubai, draugiški vakarėliai, biuro skruzdėlynas – štai vietos, kuriose pražysti. Vienatvės vengi – ji tau kelia nerimą.

Centre

Esi savo pasaulio ašis. Visada žinai, ko nori, tau nerūpi, ką apie tave mano kiti. Visuotinės elgesio taisyklės tau asocijuojasi su pernelyg ankštu kostiumu – spaudžia. Tačiau net jų laikydamasi savyje vis tiek išlieki laisva ir nepriklausoma.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.