„Aš laiminga, nors žinau, kad netrukus išeisiu...“ Paskutinės Audrey Hepburn gyvenimo akimirkos

 (5)
Audrey Hepburn
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prisimename ją iš filmų „Atostogos Romoje“, „Pusryčiai pas Tifani“, „Mano puikioji ledi“... Audrey Hepburn buvo neįtikėtinai graži ir talentinga moteris, taip ir nespėjusi įgyvendinti visų savo planų - 1992 metais aktorei buvo diagnozuotas vėžys. Po metų Audrey mirė savo namuose Šveicarijoje, tačiau per tą laikotarpį spėjo parašyti prisiminimų knygą ir leido iš arčiau pažvelgti į tikrąją save.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

„Tikiu, kad po mirties žmogus neišnyksta. O jei ir aš tapsiu angelu, vardu Audrey? Tačiau tai tik mano svajonės“.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

„Netrukus ateis mano paskutinės Kalėdos. Noriu susitikti su visais draugais ir giminėmis, nes negaliu pakęsti atsisveikinimų laiškais. Paprašysiu atleidimo tų, kuriuos įskaudinau, pasikalbėsime apie viską atvirai, kaip tik įmanoma“.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

„Mane vadino idealiste ir romantike. Tebūnie, tačiau aš visuomet dovanojau meilę. Sako, kuo daugiau meilės dovanoji, tuo daugiau jos gauni mainais. Mano gyvenime buvo kiek kitaip. Kuo daugiau meilės dovanojau, tuo daugiau meilės gimdavo pačioje manyje“.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

„Vis tik meilė turi privalumų. Net jeigu nesulauki atsako, tai vis tiek ne taip blogai, kaip jausti neapykantą. Kuo labiau nekenti kito asmens, tuo daugiau neapykantos sulauki iš jo“.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

„Aš ir pati nuodėminga, todėl neskubu teisti kitų. Deja, tik tuomet, kai viena koja stovi amžinybėje, ateina supratimas, kaip reikėjo elgtis anksčiau. Tai - gyvenimiška patirtis, kurią reikia užsitarnauti“.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

„Tikriausiai sunkiausias dalykas - būti dėkingai už viską, kas nutiko mano gyvenime. Nebūčiau patyrusi penkių persileidimų, galbūt labiau vertinčiau žmonių gyvenimą. Tik išgyvenusi dviejų šeimų griūtį išmokau nuoširdžiai vertinti meilę ir mano buvusių vyrų rūpestingumą“.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

„Visuomet laikiau meilę svarbiausiu dalyku gyvenime: tarp vyro ir moters, motinos ir sūnaus - meilė yra viskas, net jei tau tai nepriimtina. Pamenu, papasakojau apie savo principus Sofijai, savo draugei. Ji man atsakė, kad mylėti reikia aistringai, netausojant jausmų. Tikriausiai už ją kalbėjo jos itališka natūra, nors dabar aš su ja sutinku“.

„Aš laiminga, nors žinau, kad netrukus išeisiu...“ Paskutinės Audrey Hepburn gyvenimo akimirkos
© Reuters/Scanpix

„Ar aš gailiuosi dėl ko nors savo gyvenime? Taip, labai gailiuosi! Pernelyg vėlai prisijungiau prie UNICEF, o juk galėjau kur kas anksčiau išnaudoti savo žinomumą ir padėti vargšams vaikams. Dabar man liko jau nedaug ir aš nespėsiu jų išgelbėti“.

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

„Vargšai mano berniukai Robertai, Šonai ir Lukai! Nepergyvenkite, juk aš nebijau mirties. Baiminuosi vienintelio dalyko - nebegalėsiu būti šalia jūsų. Tikiuosi, galėsiu lankyti jus iš ten. Kartą jau suvaidinusi angelą, galėsiu pakartoti tai dar kartą. Prašau jūsų tik vieno - nebūkite abejingi.“

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn
© Vida Press

Audrey Hepburn mirė savo namuose 1993 metais. Paskutiniai jos ištarti žodžiai buvo: „Jie laukia manęs... angelai... kad dirbtų žemėje...“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.