Aiškiaregės Vangos pranašystės 2017 metams

 (206)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Apie tai, kas yra garsioji Vanga - žino tikriausiai kiekvienas, nors minimaliai besidomintis mistiniu pasauliu. Tikrasis Vangos vardas buvo Vangelia Pandeva Gušterova (vėliau ištekėjo ir pakeitė pavardę į Dimitrova).

Vanga gimė labai silpna ir niekas netikėjo, kad ji išgyvens, todėl pirmaisiais mėnesiais tėvai netgi nedavė jai vardo. Tačiau mažylė sustiprėjo ir išgyveno, o mama nutarė ją pavadinti Vangelia – išvertus iš graikų kalbos šis vardas reiškia nešančiąją gerą žinią.

Istorija apie tai, kaip 12-metę Vangą nunešė viesulas, kuris ją apakino, bet ir suteikė nepaprastų galių, žinoma visiems. Tačiau yra ir kitas pasakojimas, teigiantis, kad aiškiaregystės galią mergaitė įgijo labai pamažu. Kai Vanga buvo dar visai mažutė, buvo susigalvojusi tokį keistą žaidimą, kuris baisiai erzino jos tėvą: mėgdavo paslėpti kokį nors daiktą namuose ar sode, o paskui užsidengdavo rankomis akis ir bandydavo jį surasti.

Taip pat ji labai mėgo žaisti žiniuonę – „skirdavo“ kitiems vaikams visokias neva gydančias žoleles. Tai po daugelio metų ji ims daryti iš tikrųjų. Pasakojama, kad pirmąkart tos galios pasireiškė, kai akla mergaičiukė padėjo savo tėvui kerdžiui surasti dingusią avį – tiksliai nusakė kiemą, kuriame ją slėpė vagys. Tada Vangai buvo šešiolika.

Dabar yra daug manančiųjų, jog Vangos namai Petriče, Bulgarijos, Makedonijos ir Graikijos sienų sandūroje, yra nepaprastos kosminės energijos traukos savotiška antena. Esą ši energija ir „maitino“ aklosios pranašautojos fenomeną. Pavyzdžiui, Vangos sapnai visada išsipildydavo (deja). Labiausiai Vanga išpopuliarėjo Antrojo pasaulinio karo metu. Žmonės ėmė plūsti pas Vangą būriais – visiems rūpėjo sužinoti, kaip sekasi į frontą išėjusiems mylimiesiems (arba kur ieškoti jų kapo). Akloji moteris negailėjo ne tik pranašysčių, bet ir patarimų, kaip elgtis mūšio lauke, kad nežūtų. Taip pat ji mokė žmones gydytis žolelėmis, moliu, bičių vašku, pasufleruodavo, kur ieškoti dingusių daiktų... Tačiau geriausiai jai sekdavosi ieškoti dingusių žmonių – Vangos informacija neva pasitvirtindavo 80 procentų.

Skeptikų, mėgstančių pašiepti tikinčiuosius Vangos pranašystėmis ir žiniuonės galiomis, stipriausias argumentas yra tas, kad pati pranašė nesugebėjo apsisaugoti nuo baisios ligos – krūties vėžio ir mirties. Ne visi žino, jog Vangai nepavyko išgelbėti ir jai brangių žmonių. Per karą Vangos brolis Vasilis prisidėjo prie partizanų būrio, ji raudodama maldavo to nedaryti – sakė mačiusi, jog jis mirs 23-ejų, tiksliau, bus žiauriai nužudytas. Brolis Vanga nepatikėjo. Po kelių mėnesių Vasilis pasidavė vokiečiams, buvo negailestingai kankintas ir nušautas. Visą tą laiką Vanga kankinosi ne mažiau už jį: žinojo, koks likimas laukia brolio, bet negalėjo nieko padaryti.

Neišgelbėjo Vanga ir savo vyro. Su Dimitru ji pragyveno 20 metų, paskutiniais metais vyras smarkiai gėrė. Kai Dimitras merdėjo, Vanda raudodama klūpojo prie jo patalo. Vyrui mirus, pagaliau užmigo. O nubudusi pareiškė: „Palydėjau jį ten, kur jam vieta.“

Kadaise egzistavo unikalus Vangos pranašysčių, įrašytų į garso juostą, archyvas. Jį saugojo Bulgarijos vadovo Todoro Živkovo dukra Liudmila. Tačiau po Vangos mirties archyvas dingo. Pagal vieną versiją (jai pritaria ir Vangos dukterėčia Krasimira), specialiosios tarnybos juos išvežė į Sovietų Sąjungą. Gali būti, jis vis dar kur nors slepiamas...

Vangos pranašystės

Ši unikali moteris yra išpranašavusi daugybę dalykų, tačiau niekas tiksliai negalėtų pasakyti, kurie jų - tikslios pačios Vangos pranašystės, o kurie - tik žmonių interpretacijos. Galima būtų išskirti pačius įsimintiniausius ir svarbiausius šio šimtmečio įvykius, kuriuos prognozavo Vanga:

- 2014 metais žmonės pradės mirti nuo vėžinių susirgimų arba problemų su oda
- 2018 metais pasaulinę galią perims Kinija
- 2028 metais bus atvertas naujas energijos šaltinis
- 2046 metais medicinos srityje bus žengtas didelis žingsnis - bus galima persodinti bet kurį žmogaus organą.

Ar išsipildys šios pranašystės - dar pamatysime ateityje, nors žvelgiant į ankstesnes Vangos prognozes panašu, kad toli gražu ne viskas vyksta taip, kaip buvo pranašauta. Pavyzdžiui, garsioji aiškiaregė dar 2010 metais pranašavo branduolinį karą, 2011 metais turėjo masiškai mirti gyvūnai ir augalija, o tarp musulmonų ir likusio pasaulio turėjo prasidėti cheminis karas.

O štai Vangos pranašystė dar šiems, 2016 metams: pasaulį sukrės „Didysis islamo karas“, kuris nulems tolimesnį Europos likimą. Milžiniški plotai taps tuščia žeme, o pati Europa, po priešų panaudoto cheminio ginklo, nustos egzistuoti dabartine forma. Aiškiaregės prognozėmis, 2012-2018 metais gims indigo vaikai (kai kurių ezoterinių idėjų pasekėjai taip vadina vaikus, neva turinčius ypatingų psichinių ir dvasinių sugebėjimų ir priklausančius naujajai rasei). Šie vaikai bus sveikesni, sąžiningesni ir protingesni. Naujoji karta gims tam, kad žmonija išgyventų ateinantį sunkmetį.

Pranašystė 2017 metams

2017 metams skirta Vangos pranašystė labai sausa. Joje sakoma, kad 2017 metais Europos laukia mirčių banga dėl daugybės karų. Anot jos, pirmoji ištuštėjusi valstybė bus Sirija, tačiau įvairiuose šaltiniuose tvirtinama, kad iš tiesų Vangos pranašystėse buvo kalbama apie Libiją arba minimos skirtingos šalys.

Trečiojo pasaulinio karo pradžia bus būtent Europoje, o dėl konflikto su Rytais, nukentės dauguma valstybių. Europiečiai kariaus su musulmonais, kovoje bus naudojami branduoliniai ginklai, kurie sunaikins visą pasaulį.

Tikėti ar netikėti Vangos pranašystėmis - kiekvieno asmeninis reikalas. Norėtųsi tik atkreipti dėmesį į tai, kad mūsų pačių pasąmonė dažniausiai įsimena mus sudominusius ar sukrėtusius faktus, būtent dėl to dažniausiai geriau prisimename pranašysčių išsipildymus, o tai, kas neišsipildė, tiesiog pamirštame kaip nenaudingą faktą. Taigi prieš kuo nors tikėdami, visuomet pažvelkime į faktus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.