9 praturtėjimo taškai ant tavo veido

 (11)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ant veido užrašyta ateitis - ar galėtum tuo patikėti? Kinų meistrų manymu, egzistuoja potencialiai sėkmingi ir nesėkmingi veidai. Centrinė veido ašis laikoma esminiu žmogaus likimo tašku. Jei abi veido pusės, į kurias veidas dalinamas, yra harmoningos, tikėtina, kad žmogaus laukia klestėjimas ir turtai. Jei veidas nėra simetriškas ir jam trūksta harmonijos, kinų pranašų manymu, tokio žmogaus laukia nelengvas gyvenimas. Laikas aptarti devynis turtingumo taškus.

Pirmasis taškas – kakta

Kakta – tiksliausias veide esantis turtų indikatorius, atsakingas už sėkmę, duodamą aukščiausių jėgų. Idealiuoju atveju kakta turi būti harmoningai išlenkta, užapvalinta, aukšta ir šiek tiek išsikišusi į priekį. Tokios kaktos savininkas gali tikėtis valdžios, turtų ir didelio autoriteto.

Aukšta kakta – gerai išvystyto intelekto ir protinių gebėjimų rodiklis. Stenkis netraumuoti kaktos, oda ant jos turi būti lygi. Apgamų ant kaktos gali būti, tačiau jie toleruotini tik tais atvejais, kai būna išsidėstę ne kaktos centre. Nepalankiausiai kinų vertinami juodi apgamai.

Antrasis taškas – plotas po nosimi

Po nosimi esantis veido plotas vadinamas gyvenimo rūmais. Jis visada turi būti švarus, lygus, be plaukų, apgamų ir bet kokių kitokių defektų, nes priešingu atveju žmogui grės gyvenimiškos kliūtys, o sėkmė tokių žmonių vengs.

Trečiasis taškas – nosis

Kuo apvalesnių formų ir masyvesnė yra nosis, tuo didesni turtai žmogaus laukia. Šnervės neturėtų būti pernelyg mažos ar pernelyg didelės. Raktas į sėkmę slypi balanse ir simetrijoje. Nosis turi būti proporcinga ir lygi. Apgamai ir pigmentinės dėmės laikomi neigiamu ženklu, o pagrindinis nesėkmių rodiklis – apgamai ant nosies galiuko. Nosis kaip klestėjimo indikatorius aktualesnė labiau moterims nei vyrams. Kitaip tariant, tinkama žmonos nosis gali atnešti sėkmę jos vyrui.

Ketvirtasis taškas – perlas virš lūpos

Tiesiai po nosimi, virš viršutinės lūpos yra taškas, vadinamas fenikso perlu. Šis taškas siejamas su turtais, kurie gali tave aplankyti dėl turimo oratorystės meno ir mokėjimo meistriškai reikšti savo mintis. Kaip ir duobutė ant smakro žmogui fenikso perlas suteikia ypatingo žavesio.

Penktasis taškas – burna

Burna žmogui finansinės sėkmės suteikia tais atvejais, kai lūpos yra minkštos ir putlios. Sausos lūpos simbolizuoja sėkmės praradimą, o drėgnos lūpos – sėkmę. Apgamai aplink lūpas traukia sėkmę tais atvejais, kai yra ne juodi.

Šeštasis taškas – pagurklis

Laba gerai, jei smakras šiek tiek išsikišęs į priekį. Nelygi žandikaulio linija ar smakras su nuolydžiu – nesėkmių ir senumo ženklas. Į priekį išsikišęs smakras – tai ilgo, stabilaus ir sėkmingo gyvenimo simbolis.

Septintasis taškas – akys

Švytinčios ir šiek tiek drėgnos akys simbolizuoja sėkmę. Nesvarbu, kokios spalvos yra akys, kokia jų formą ir dydis, svarbiausia – vidinė gyvybinė energija, kurią jos atspindi. Kai akys švyti ir jas įrėmina dailiai lenkti antakiai, jų savininkui žadamas sėkmingas gyvenimas ir visokeriopa sėkmė.

Antakiai neturėtų būti pernelyg stipriai išpešioti. Jei žmogaus antakiai nevešlūs, jam paprasčiausiai nepavyks pakilti sėkmės laiptais. Jei viena akis mažesnė nei kita, būtina sukurti vizualų balansą pasitelkiant akių pieštuką ir skystą akių apvadą. Jei vidinė tavo gyvybinė jėga atsispindi akyse, labai tikėtina, kad tavo sveikata bus kuo puikiausia, o klestėjimas – garantuotas.

Aštuntasis taškas – skruostai

Jei skruostai stipriai išsikišę į priekį, atrodo įraudę ir sveiki, tikimybė praturtėti ir mėgautis sėkme. Skruostai turi būti minkšti ir šiek tiek putlūs, jei skruostai įraudę – lauk sėkmės.

Devintasis taškas – ausys

Teisingos formos ausys liudija apie sėkmę ir išmintį. Ilgos, teisingos formos ausys, kurios nėra nei pernelyg mėsingos, nei per didelės – tai kilmingumo ženklas. Vienas iš devynių su turtais susijusių taškų yra jaunystės zonoje ir dvi – senatvės zonoje. Taigi galima daryti išvadą, kad mūsų likimas formuojamas didžiąja dalimi brandumo periodu. Laikui bėgant veidas gali keistis, todėl priežiūra būtina ne tik kūnui, bet ir savo sėkmei, kurią žmogus pats kuria.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.