4 Zodiako ženklai, tobulai tinkantys ilgalaikiams santykiams

 (19)
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Santykiai – didžiulė atsakomybė ir sėkmingi jie bus tik tuomet, kai abu partneriai bus pakankamai jiems subrendę ir skirs tam daug savo jėgų, laiko bei noro. Kai kurie Zodiako ženklai tiesiog sutverti ilgalaikiams meilės santykiams. O neišvengiami ginčai ir nesutarimai tik sustiprina jų tarpusavio ryšį. Štai tie keturi Zodiako ženklai, idealiai tinkantys rimtiems, ilgalaikiams santykiams.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Jaučiai – pastovūs, patikimi partneriai, ištikimi savo antrajai pusei. Jie nemėgsta staigių pokyčių ir nesaugumo. Todėl Jautis nuoširdžiai stengsis išsaugoti gerus santykius.
Jie siekia stabilumo, tačiau tai visiškai nereiškia, kad yra nuobodūs. Jaučiai labai jausmingi, todėl vietoj nuobodaus kiurksojimo prie televizoriaus kur kas mieliau rodysis viešumoje, ieškodami nuotykių. Jiems patinka nuolat atrasti kažką naujo, todėl ir savo santykiams neleis išsisemti.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Vėžiai labai rūpestingi. Jie tiesiog sužydi ilgalaikiuose santykiuose, nes kuria juos ant sąžiningumo pagrindo. Jie atvirai reiškia savo jausmus, todėl ir savo partnerius įkvepia elgtis taip pat. Vėžiai labai prisiriša prie žmonių, kuriais rūpinasi.
Vėžiai sunkiai užmezga artimą ryšį su žmonėmis, tačiau jei jau tai įvyksta, jie darys viską, kad išsaugotų santykius. Vėžys pasirūpins, kad jo partnerio emociniai poreikiai būtų pilnai patenkinti. Jie lojalūs, nuolat auga ir mokosi iš savo partnerio.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Mergelės labai patikimos. Mergelės – komandiniai žaidėjai ir kilus problemoms jas sprendžia kartu su partneriu, o tai jų santykius tik dar labiau sustiprina.
Nesutarimai su išrinktuoju, be abejo, neišvengiami, nes Mergelės - gana preciziškos asmenybės, tačiau kartu jie įveiks sunkumus ir jų ryšys taps dar stipresnis. Mergelės išskirtinai lojalios, todėl jos būna idealūs partneriai ilgalaikėje perspektyvoje.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Svarstyklės dievina ilgalaikius santykius. Jos labai vertina harmoniją ir pasižymi didele kantrybe. Jos nebijo būti emocionaliai atviros ir tai joms padeda aiškiau išreikšti savo poreikius ir pageidavimus partneriui. Sukūrusios santykius, Svarstyklės darys viską, kad juos išlaikytų.
Harmoninguose santykiuose Svarstyklės nepaliaujamai stengsis savo mylimąjį padaryti laimingu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.