4 vaikų mama „idealia figūra“ parodė, kaip iš tiesų atrodo jos pilvas

 (60)
Kimberly Henderson pirmąjį kartą pastojo būdama vos 16 metų, o dabar ji yra vieniša mama ir augina net 4 žavingus vaikučius! Vieną 2014 metų žiemos vakarą, Kimberly nufilmavo, kaip dainuoja lopšinę savo 1 metukų dukrytei Vaidai, o sesuo įkalbėjo ją pasidalinti šiuo video Facebook paskyroje. Po savaitės šią lopšinę jau buvo išgirdę 20 milijonų žmonių.
Kimberly Henderson
© Instagram.com nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

#family #love @mviiiphoto

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on

Got my short hair in an updo 👍👍👍😍 #blonde #shorthairdontcare #love

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on

I love who I've become because I have fought to become her.. ❤️#strength #love #family

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on

Pažvelgus į šią jauną, labai dailią moterį, tikrai sunku patikėti, kad ji augina 4 vaikučius. Tačiau Kimberly tvirtina pavargusi nuo nuolatinių komplimentų jos išvaizdai ir dėl to nusprendė pasidalinti viena nuotrauka, atskleidžiančia, kaip iš tiesų atrodo jos figūra.

Visi nuolatos sako man komplimentus, esą pagimdžiusi 4 vaikus, turiu nuostabų kūną. Nusprendžiau patalpinti šią nefotošopintą nuotrauką, nes reikia savo kūną priimti tokį, koks jis yra. Prieš gimdymus turėjau ištreniruotą pilvo presą , tačiau dabar žinau, kad net ir treniruotės nepadės vėl turėti tokios tamprios odos, ir atsiradusios strijos niekur nedings. Ir tame nėra nieko baisaus, nes kiekvieną rytą atsikėlusi matau 4 besišypsančius veidelius, kurie atperka tą nukarusią odą ir strijas. Aš ir toliau dėviu bikinį, nes buvimas mama mane verčia jaustis gražia“ - savo Instagram paskyroje rašė Kimberley.

Tikimės, kad šios žavingos moters pavyzdys ir tau įkvėps pasitikėjimo savimi!

#body #fit #love #strength #motherhood #mama #inspire #truth

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.