30 pliusų būti vienišai

 (15)
Be abejo, jų yra kur kas daugiau. Tačiau visų esmė ta pati: jei šiuo metu esi vieniša, mėgaukis tuo! Štai dėl šių priežasčių.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Sumaniusi kur nors eiti gali ruoštis tiek laiko, kiek tik nori. Niekas garsiai nerėks, kad: „Tu jau valandą neatlimpi nuo veidrodžio!“ Ir dar valanda neatlipsi, nes natūraliai gražios būna tik Holivudo gražuolės, be to, tik filmuose.

2. Tau nereikia dirbtinai kikenti iš visai nešmaikščių jo juokelių ar rausti, kad jis ir vėl nenusivalė batų. Žmonės apie tave sprendžia tik žiūrėdami į tave, užuot vertinę dar ir šalia tavęs esantį žmogų.

3. Tau nereikia draugauti ir leisti laiko su jo šutve, nors kai kuriuos jo draugelius norisi pritvoti. Tiesiogine to žodžio prasme.

4. Gali mėgautis jausmu, kai nekantriai, visa virpėdama, lauki penktadienio, nes jis žada naują nuotykį ir galbūt naują pažintį.

5. Turi laiko draugėms. Ir nė viena jų nesiskundžia, kad „susidėjusi su juo dingai kaip į vandenį“.

6. Tau niekas netrukdo miegoti ir niekas iš tavęs neatima antklodės.

7. Gali glamonėtis, su kuo nori. Kada nori.

8. Tau nereikia sukti galvos, ar ne per anksti sumanei susitupėti, kai aplinkui tiek galimybių! Atvirkščiai – tu tomis galimybėmis naudojiesi.

9. Tau nereikia sukti galvos, ką jam dovanoti. Kiek galima! Kaklaraištis, kvepalai, apatiniai, ir vėl iš pradžių...

10. Nereikia apsimesti, kad tau patinka visiškai nevykusi jo dovana. Pavyzdžiui, viskio butelis, kurį jis pats išmaukia.

11. Jokių nejaukių vakarienių su jo šeima. Na, tokių, kai išgėrusi porą taurių vyno paleidi ne itin švankų juokelį, o jo mama į tave pažvelgia taip, lyg būtum mažų mažiausiai užšokusi ant stalo, nusiplėšusi palaidinę ir parodžiusi visiems, ką po ja slepi.

12. Savaitgaliais gali nors ir visą dieną šliaužioti po namus su pižama. Nesidažiusi.

13. Tau nebūtina skustis kojų ir kitų kūno vietų.

14. Gali linksminti drauges istorijomis iš pasimatymų. Nes, kaip pastebėjo JAV komikas Larry Davidas, „pasimatymas – tai tokia buvimo su kitu asmeniu patirtis, kuri skatina vertinti vienatvę“.

15. Gali ruošti kokį tik nori patiekalą. Nors ir levandų vyniotinį. Arba iš viso nieko neruošti, orkaitę naudoti knygoms susidėti (kaip daro viena mūsų kolegė).

16. Visa spinta priklauso tik tau.

17. Žinai visas tas „ak ok“ poreles, kurių „zuikuti/pūkuti/kvailuti“ varo kitus iš proto? Tai va, tu kitų iš proto šitais trydaliojimais nevarai.

18. Tau negresia rutininis seksas. Myliesi tik todėl, kad pati to nori, o ne todėl, kad „šiandien šeštadienis, o iki kašio dar liko penkios minutės“.

19. Gali nors ir iki apakimo žiūrėti mėgstamą serialą. Nors ir parą.

20. Gali elgtis taip, kas „Sekse ir mieste“ vadinama slaptuoju vienišiaus elgesiu. Pavyzdžiui, vaikštinėti po butą nuoga. Arba tik su apatiniais. Šlamšti traškučius ir žiūrėti „Šok su žvaigžde“. Niekas iš tavęs dėl to nesišaipys.

21. Gali gadinti orą. Kiek tik nori.

22. Savaitgaliais keltis, kada tik nori.

23. Telikas priklauso tik tau. Drauge su sofa.

24. Tau nereikia skalbti ne savo nešvarių drabužių.

25. Gali leistis į vienos nakties nuotykį su ne itin protingu, tačiau karštu vaikinu. Ir tiesiog tuo mėgautis.

26. Nesukti galvos dėl netvarkos. Nes tai – tavo netvarka, o ne šiukšlynas „tik nieko neišmesk, gal kada prireiks“.

27. Eidama į miestą gali rengtis, kaip nori. Nors ir itin mini sijoną. Ir palaidinę be liemenėlės. Niekas tau dėl to skandalo nekels.

28. Gali namo grįžti, kada nori.

29. Varyti atostogų, kur tik nori.

30. Žinai, kad Beyonce „Single Ladies“ yra skirta tau. Ir, po velnių, tu esi ne mažiau seksualesnė nei ji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.