3 Zodiako ženklai, kuriems likimas nėra palankus

 (5)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žuvų ir fortūnos santykiai labai savotiški. Jeigu vienoje srityje likimas kažką padovanoja, tai kitoje atima. Ir taip nuolatos: jau atrodo, galėsi laisviau atsikvėpti, pasimėgauti tobulu gyvenimu, ir staiga kokia nesėkmė trenkia tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Iš kitos pusės, Žuvys nuo gimimo apdovanotos mistišku gebėjimu traukti prie savęs žmones. Būtent aplinkiniai ir yra tavo stiprioji pusė. Prisimink posakį: „Neturėk šimto pinigų, turėk šimtą draugų“. Juo tu ir turėtum vadovautis. Net ir pačiose sunkiausiose situacijose atsiras tas, kuris padės tau išbristi. Tik nebijok prašyti pagalbos ir neužsiverk nuo pasaulio.

3 Zodiako ženklai, kuriems likimas nėra palankus
© Shutterstock nuotr.

Svarstyklės nėra didžiausios fortūnos numylėtinės. Kartais likimas pametėja keletą skanių saldainių, tačiau iš esmės viską tenka pasiekti savo jėgomis. Užtai šiam Zodiako ženklui atiteko charizma, kurios buvo pagailėta visiems kitiems. Tavo, kaip ir prieš tai aprašytų Žuvų ženklo atveju, reikėtų kuo daugiau investuoti į bendravimą ir ištikimų bendraminčių rato plėtimą. Iš principo aplinkiniai viską gyvenime padarys už tave, tau tereikės suvadovauti.

3 Zodiako ženklai, kuriems likimas nėra palankus
© Vida Press

Liūtams su fortūna taip pat nelabai pasisekė. Tik suprask teisingai: šis Zodiako ženklas gali pasiekti kur daugiau nei visi kiti, bet tikrai ne likimui už tą sėkmę reikės padėkoti. Liūtas viską padaro savo rankomis ir savo galva. Ir labiausiai Liūtams sekasi, kuomet jie užsibrėžia vieną didelį tikslą, o ne dairosi į menkutes galimybes. Kitaip tariant, jeigu uždirbti milijoną, tai iš stambaus, daug jėgų pareikalausiančių projekto. Jeigu sukurti šeimą, tai geriau vėliau bet ilgam, nei bandyti su 5 skirtingais, kol galiausiai pavyks.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.