3 Zodiako ženklai, kuriems likimas nėra palankus

 (5)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žuvų ir fortūnos santykiai labai savotiški. Jeigu vienoje srityje likimas kažką padovanoja, tai kitoje atima. Ir taip nuolatos: jau atrodo, galėsi laisviau atsikvėpti, pasimėgauti tobulu gyvenimu, ir staiga kokia nesėkmė trenkia tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Iš kitos pusės, Žuvys nuo gimimo apdovanotos mistišku gebėjimu traukti prie savęs žmones. Būtent aplinkiniai ir yra tavo stiprioji pusė. Prisimink posakį: „Neturėk šimto pinigų, turėk šimtą draugų“. Juo tu ir turėtum vadovautis. Net ir pačiose sunkiausiose situacijose atsiras tas, kuris padės tau išbristi. Tik nebijok prašyti pagalbos ir neužsiverk nuo pasaulio.

3 Zodiako ženklai, kuriems likimas nėra palankus
© Shutterstock nuotr.

Svarstyklės nėra didžiausios fortūnos numylėtinės. Kartais likimas pametėja keletą skanių saldainių, tačiau iš esmės viską tenka pasiekti savo jėgomis. Užtai šiam Zodiako ženklui atiteko charizma, kurios buvo pagailėta visiems kitiems. Tavo, kaip ir prieš tai aprašytų Žuvų ženklo atveju, reikėtų kuo daugiau investuoti į bendravimą ir ištikimų bendraminčių rato plėtimą. Iš principo aplinkiniai viską gyvenime padarys už tave, tau tereikės suvadovauti.

3 Zodiako ženklai, kuriems likimas nėra palankus
© Vida Press

Liūtams su fortūna taip pat nelabai pasisekė. Tik suprask teisingai: šis Zodiako ženklas gali pasiekti kur daugiau nei visi kiti, bet tikrai ne likimui už tą sėkmę reikės padėkoti. Liūtas viską padaro savo rankomis ir savo galva. Ir labiausiai Liūtams sekasi, kuomet jie užsibrėžia vieną didelį tikslą, o ne dairosi į menkutes galimybes. Kitaip tariant, jeigu uždirbti milijoną, tai iš stambaus, daug jėgų pareikalausiančių projekto. Jeigu sukurti šeimą, tai geriau vėliau bet ilgam, nei bandyti su 5 skirtingais, kol galiausiai pavyks.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Etiketo taisyklės, kurias privalo žinoti ir darbuotojai, ir vadovai (1)

Tarnybinis etiketas turėtų būti savaime suprantamu dalyku, darbe jo laikytis turėtų kiekvienas. Pagrindinių elgesio taisyklių nežinojimas gali sumenkinti net ir aukščiausias pareigas užimančių darbuotojų autoritetą.

Moterų grožiui naudingiausi produktai ir svarbiausios medžiagos

Tam, kad švytėtum iš vidaus, reikia arba įsimylėti, arba pasirūpinti savo mitybos racionu. Patariame, kaip jį pakoreguoti ir džiaugtis ne tik gražesne išvaizda, bet ir sveikesniu kūnu.

Ar žinai, kuri tavo veido pusė gražesnė?

Veidotyros specialistai, pažvelgę į tave, galėtų labai daug pasakyti apie tai, kokia esi, ir kas tavęs laukia ateityje. JAV mokslininkai nusprendė išsiaiškinti kitą svarbų dalyką – kuri žmogaus veido pusė yra gražesnė.