3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.
© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

LIŪTAS

Panašu, kad Liūtams išaušo pergalingasis laikotarpis visose gyvenimo srityse. Padėkoti už tai galima tik sau pačioms ir iš dalies dėkingam planetų išsidėstymui, paspartinusiam įvykius. Šio mėnesio pradžioje tavo gyvenime karaliaus Venera: energijos ir geros nuotaikos netrūks, tad jei nesėdėsi vietoje, gali pakreipti savo likimą norima linkme. Nuo liepos 10 dienos į tavo Zodiako ženklą įriedės Saulė, kuri dar labiau sustiprins ryžtingumą ir norą veikti. Būtent mėnesio viduryje pats tinkamiausias metas siekti užsibrėžtų tikslų ir gauti tai, ko taip ilgai troškai. Mėnesio pabaiga taip pat bus intriguojanti - ateis metas meilei ir jausmams! Būk pasirengusi susitikti su tuo, kuris taps tau svarbus.

MERGELĖ

Mergelių pasaulyje viskas suksis aplink jausmus! Mėnesio pradžia gali būti pakankamai rami, bet tyliai tvinksintį aistros virpuliuką greičiausiai pajausi. Emocijos prasiskleis nuo liepos 9 dienos, kuomet į tavo Zodiako ženklą įžengs seksualioji Venera, apdovanosianti tavo moterišku žavesiu ir gundymo kerais. Tad mėnesio vidury nesėdėk namuose, o veik! Pats metas naujoms pažintims ar įkvėpti gyvybės jau esamiems santykiams. Ypatingiems įvykiams nusiteik mėnesio pabaigoje, mat tuomet Venera susitiks su mistiškuoju Neptūnu - tokia sąjunga žada kertinius gyvenimo įvykius meilės srityje.

SKORPIONAS

Skorpionų gyvenime viskas vyksta ne pagal planą, tačiau tik ne šį kartą. Panašu, kad pagaliau išaušo tavo diena. Jau mėnesio pradžioje turėtum sulaukti teigiamų pokyčių, suteiksiančių tau impulsą dar labiau pasistengti ir siekti daugiau. Tik šiame etape nepamiršk savęs - dabar tau kaip niekada svarbu investuoti į savo gerą savijautą: kuo labiau vertinsi pati save, tuo labiau tave pradės vertinti ir kiti. Mėnesio pabaiga taip pat žada įdomių posūkių: Mėnulio užtemimas tau padovanos keletą galimų pasirinkimų, tad rinkdamasi tolimesnį kelią pasikliauk nuojauta - ji tavęs niekada nepaveda.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.